alarmشنبه 3 آبان 1399 - 11:52

Saturday 24 October 2020 - 11:52alarm

alarmالسبت 7 رَبيع الأوّل 1442 - 11:52

تقدیر دکتر بت میلر رئیس انجمن بین المللی بز از محقق موسسه تحقیقات علوم دامی کشور به عنوان فعال ترین نماینده کشوری برای کسب جایزه دستاورد IGA 2019

دکتر میرزایی از سوی کمیته ارزیابی عملکرد مدیران منطقه ای و نمایندگان کشوری برای دریافت جایزه دستاورد 2019 انتخاب گردید.

alarmشنبه 5 مهر 1399 - 14:27 comment0 remove_red_eye168

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور: رئیس انجمن بین المللی بز، دکتر بت میلر، از دکتر فرهاد میرزایی محقق بخش مدیریت پرورش موسسه تحقیقات علوم دامی کشور برای تلاش در ثبت جهانی روز بز تقدیر کرد. در این راستا دکتر میرزایی از سوی کمیته ارزیابی عملکرد مدیران منطقه ای و نمایندگان کشوری برای دریافت جایزه دستاورد 2019 انتخاب گردید.

در این تقدیر نامه آمده است: به عنوان بخشی از یک ابتکار جدید، انجمن بین المللی بز (International Goat Association) هر ساله فعال ترین مدیر منطقه ای و نماینده کشوری را رسماً مشخص و مورد قدردانی قرار می دهد. کمیته ارزیابی عملکرد مدیران منطقه ای و نمایندگان کشوری، بخش بسیار با اهمیت و تعیین کننده از ساختار مدیریتی انجمن بین المللی بز می باشد و ما از تمامی اقداماتی که آنها انجام می دهند سپاسگزاریم. 

ارتقا جایگاه انجمن و کنفرانس های بین المللی بز، سازماندهی کنفرانس های ملی و منطقه ای، تشویق اعضای جدید برای عضویت در انجمن، ارسال بولتن های فنی و فیلم های آموزشی و ترویجی، تهیه گزارش های کشوری برای خبرنامه انجمن و انعکاس نقش دامداران در مهم جلوه دادن حرفه بزداری در دنیای مدرن کنونی از جمله این اقدامات است. کمیته ارزیابی عملکرد مدیران منطقه ای و نمایندگان کشوری، جنابعالی را برای دریافت جایزه دستاورد 2019 انتخاب نموده است.

جنابعالی در طول سال گذشته به نمایندگی از سوی انجمن، کار برجسته ای در کشور ایران انجام داده اید و مشتاقانه تلاش خود را برای ثبت روز جهانی بز به عنوان یک رویداد رسمی در سطح بین المللی از سوی سازمان غذا و خواربار کشاورزی ملل متحد (FAO) ادامه می دهید. به خاطر این مشارکت به شما تبریک گفته و آرزوی پیروزی برایتان داریم و مشتاقانه منتظر همکاری با شما در سال های آینده برای افزایش نقش و سهم بیشتر انجمن در حرفه بزداری در سطح جهان هستیم.

اداره روابط عمومی و امور بین الملل موسسه به نمایندگی از همکاران موسسه این دستاورد مهم را به آقای دکتر میرزایی تبریک گفته و از تلاش های ایشان در راستای مشارکت در رویدادهای بین المللی تقدیر و تشکر می نماید.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشورfiber_new30 مهر 1399: با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی: مراسم بزرگداشت روز جهانی زن روستایی در سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی برگزار شد fiber_new27 مهر 1399: دکتر اسکند زند مشاور وزیر جهاد کشاورزی و مرجع ملی کنوانسیون تنوع زیستی در وبینار روز جهانی غذا سند امنیت غذایی كشور تدوین می‌شود fiber_new27 مهر 1399: برگزاری جلسه کمیسیون فنی ثبت منابع و مواد ژنتیکی در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new22 مهر 1399: از شیرگیری حاشی شتر ها در ایستگاه تحقیق و توسعه شتر تک کوهانه بافق استان یزد fiber_new19 مهر 1399: برگزاری کارگاه آموزشی چگونگی تاسیس شرکت های دانش بنیان و بهره مندی از مزایای قانونی آن در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.