alarmشنبه 3 آبان 1399 - 12:20

Saturday 24 October 2020 - 12:20alarm

alarmالسبت 7 رَبيع الأوّل 1442 - 12:20

انتخاب دكتر فضایلی و دكتر یعقوبفر از موسسه تحقیقات علوم دامی کشور به عنوان اعضای هیات ممیزه و كمیسیون‌های تخصصی سازمان

نتایج انتخابات هیات ممیزه و کمیسیون‌های تخصصی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی که در ۲۲ و ۲۳ شهریور سال جاری برگزار شده بود، اعلام گردید.

alarmچهارشنبه 26 شهریور 1399 - 14:25 comment0 remove_red_eye120

انتخاب دكتر فضایلی و دكتر یعقوبفر از موسسه تحقیقات علوم دامی کشور به عنوان اعضای هیات ممیزه و كمیسیون ‌های تخصصی سازمان


به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور: نتایج انتخابات هیات ممیزه و کمیسیون‌های تخصصی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی که در ۲۲ و ۲۳ شهریور سال جاری برگزار شده بود، اعلام گردید. 

در این انتخابات، موسسه تحقیقات علوم دامی کشور با 57 رأی، مشارکت 69/5 درصدی را به ثبت رساند که در میان موسسات زیرمجموعه سازمان، رتبه نهم را به لحاظ درصد مشارکت، به خود اختصاص داد. نتایج انتخابات نشان می‌دهد که دکتر فضایلی عضو هیات علمی شاغل و دكتر یعقوبفر عضو هیات علمی بازنشسته موسسه، بیشترین تعداد آرا را در میان کاندیداهای موسسه کسب کرده اند.

گفتنی است موسسات تحقیقاتی اصلاح و تهیه بذر چغندر قند، ثبت و گواهی بذر و نهال، اصلاح و تهیه بذر و نهال و نیز موسسه تحقیقات خاک و آب، به دلیل شرکت کمتر از دو سوم اعضای هیات علمی در انتخابات، اعضای مورد نظر آنها از طرف رئیس سازمان انتخاب خواهد شد.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور


 

fiber_new30 مهر 1399: با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی: مراسم بزرگداشت روز جهانی زن روستایی در سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی برگزار شد fiber_new27 مهر 1399: دکتر اسکند زند مشاور وزیر جهاد کشاورزی و مرجع ملی کنوانسیون تنوع زیستی در وبینار روز جهانی غذا سند امنیت غذایی كشور تدوین می‌شود fiber_new27 مهر 1399: برگزاری جلسه کمیسیون فنی ثبت منابع و مواد ژنتیکی در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new22 مهر 1399: از شیرگیری حاشی شتر ها در ایستگاه تحقیق و توسعه شتر تک کوهانه بافق استان یزد fiber_new19 مهر 1399: برگزاری کارگاه آموزشی چگونگی تاسیس شرکت های دانش بنیان و بهره مندی از مزایای قانونی آن در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.