alarmپنجشنبه 23 مرداد 1399 - 21:43

Thursday 13 August 2020 - 21:43alarm

alarmالخميس 23 ذو الحجة 1441 - 21:43

شیوه نامه فرصت مطالعاتی اعضای هیات علمی سازمان تحقیقات آموزش و آموزش كشاورزی تصویب شد

شورای تحقیقات کشاورزی با حضور دکتر کامبیز بازرگان معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی وشماری از مدیران سازمان وروسای پژوهشگاه، پژوهشکده ها و موسسه های تحقیقاتی و مدیران کل دفاتر ستادی به صورت وب کنفرانس برگزار شد.

alarmشنبه 28 تیر 1399 - 14:33 comment0 remove_red_eye96

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و به نقل از روابط عمومی سازمان تحقیقات، آموزش و کشاورزی ،شورای تحقیقات کشاورزی با حضور دکتر کامبیز بازرگان معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی، دکتر رسول زارع قائم مقام رئیس سازمان ،دکتر ارژنگ جوادی معاون پژوهش و فناوری، دکتر محمودی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان، دکتر مویدی معاون سازمان و رئیس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی، رئیسان پژوهشگاه، پژوهشکده ها و موسسه های تحقیقاتی و مدیران کل دفاتر ستادی به صورت وب کنفرانس برگزار شد. "معرفي اتحاديه مركزي نظارت و هماهنگي تعاوني هاي روستائي و كشاورزي ايران"، "تبیین سيماي آب كشور با محور رویکرد تحقيقات، آموزش و ترويج در پاسخ به چالش هاي جاری در این حوزه" و  "تبیین شيوه نامه فرصت مطالعاتي اعضای هيات علمي سازمان تحقيقات، آموزش و ترويج كشاورزي" در جامعه و صنعت از جمله موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

دکتر کامبیز بازرگان معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی طی سخنانی در این جلسه، ضمن برشمردن مسئولیت های خطیر سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی و  تاکید بر اهمیت این امر در توسعه کشاورزی کشور، تحقیقات را به عنوان اهم وظایف این سازمان و لازمه توسعه کشاورزی در کشور خواند و افزود: لازم است با تقویت تعاملات بین بخشی و بخش دولتی و خصوصی بستر و  زمینه های مساعد به منظور گسترش ارتباط بین تحقیقات و بهره برداری توسعه یابد.
وی به کار بستن شیوه های علمی و بهره مندی از دانش برای رفع مشکلات پیش روی کشاورزی کشور را ضروری دانست و تصریح کرد: سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی دارای ظرفیتی غیر قابل انکار برای عبور از مشکلات کشاورزی کشور است و لذا  لازم است برای بهره ور کردن این ظرفیت‌ها در جایگاه حداکثری، تلاشی جدی مبذول شود.
 دكتر حشمت مدير عامل اتحاديه مركزي نظارت و هماهنگي تعاونيهاي روستائي به عنوان مدعو این جلسه از شورا، به معرفي اهداف، وظايف، عملكرد و برنامه هاي اتحاديه پرداخت. دكتر عباسي رئيس موسسه تحقيقات فني و مهندسي كشاورزي، سيماي آب كشور را با اشاره به اهم چالش هاي پيشرو ترسيم نمود.
در بخش دیگر از این جلسه شیوه نامه فرصت مطالعاتي اعضاء هيات علمي در جامعه و صنعت توسط دكتر ولدان قائم مقام معاونت پژوهش و فناوری تبیین و پس از بحث و تبادل نظر، با لحاظ نمودن نظرات مطرح شده این دستورالعمل به تصويب اعضای شورا رسيد.
گفتنی است در مصوبات این جلسه از شورا، با توجه به اهميت و ضرورت ارتقاء مشاركت با بخش خصوصي، هریک از موسسات/ پژوهشگاه/ پژوهشكده هاي مستقل و مراكز تحقيقات ملي مکلف شدند در تعامل با اتحاديه متناظر خود، زمينه هاي همكاري مشترك را مشخص و نتيجه را  ظرف مدت یکماه به سازمان اعلام نمایند. 


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور  

fiber_new22 مرداد 1399: نشست مشترک رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور با مسئولان مرکز تحقیقات اصفهان fiber_new22 مرداد 1399: برگزاری گردهمایی مجازی اعضای هیات علمی جدید در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new21 مرداد 1399: راه اندازی بخش تشخیص ژن دوقلوزایی گوسفند در کرج fiber_new19 مرداد 1399: بررسی ظرفیت های موجود برای توسعه و تجاری سازی فناوری ها در گردهمایی مجازی روسای بخش های علوم دامی fiber_new19 مرداد 1399: در حکمی از سوی دکتر خاوازی وزیر جهاد کشاورزی علیمراد سرافرازی به سمت سرپرست مركز روابط عمومی و امور بین‌الملل وزارت جهاد كشاورزی منصوب شد
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.