alarmسه شنبه 17 تیر 1399 - 05:03

Tuesday 7 July 2020 - 05:03alarm

alarmالثلاثاء 16 ذو القعدة 1441 - 05:03

در جلسه ای با حضور دکتر جوادی سرپرست معاونت پژوهش و فناوری سازمان: روند پیشرفت طرح های كلان(مگاپروژه) سازمان مورد ارزیابی قرار گرفت

جلسه بررسی روند پیشرفت طرح های کلان (مگاپروژه) سه شنبه 6 خرداد سال جاری در سالن اندیشه سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی برگزار شد.

alarmپنجشنبه 8 خرداد 1399 - 14:07 comment0 remove_red_eye102

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و به نقل از روابط عمومی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی جلسه بررسی روند پیشرفت طرح های کلان (مگاپروژه) با حضور دکتر جوادی  سرپرست معاونت پژوهش و فناوری سازمان دکتر پورداد مدیر کل امور پژوهشی، دکتر  ولدان مدیر کل امور فناوری، دکتر تورج ولی نسب مدیر کل دفتر ارتباطات علمی و همکاریهای بین المللی و مجریان مسئول طرح های کلان سه شنبه 6 خرداد سال جاری در سالن اندیشه برگزار شد.

دکتر جوادی سرپرست معاونت پژوهش و فناوری سازمان ضمن قدردانی از ارائه گزارش مجریان مسئول طرح های کلان، مطالب عنوان شده را ارزشمند و قابل بهره برداری برای سازمان برشمرد و افزود: فعالیت های پژوهشی سازمان در سال جاری در قالب آیین نامه جدید در راستای اجرای مگاپروژه ها خواهد بود و برآنیم این آیین نامه جدید پاسخگوی بسیاری از مشکلات باشد. دکتر جوادی با تقدیر از تلاش های انجام گرفته، تیم اجرایی مگا پروژه های سازمان را افرادی توانمند دانست و بر اجرای تصمیمات با همفکری و مشارکت همکاران صاحب نظر تاکید کرد.  وی خطاب به مجریان طرح های کلان، توجه به اولویت ها بر مبنای پاسخ به نیازهای کشور را دارای اهمیت بر شمرد و افزود: برخی از اعتبارات با توجه به اولویت ها تصویب شده و به سمت اجرایی شدن طرح ها پیش می رود.  دکتر جوادی با تبیین مسیر تصویب اعتبارها، تصریح کرد: برخی از اعتبارات توسط موسسه  پیشنهاد و تامین کننده منابع مالی طرح های کلان خود موسسه است. وی در خصوص شکل دوم تصویب اعتبارها افزود: در بخش دوم، سفارش از طرف موسسه بوده و اعتبار توسط سازمان صورت می گیرد. وی بر ضرورت اجرای پایلوت ها در برنامه ریزی اجرایی مگا پروژه ها در  مراکز ،موسسه ها، پژوهشگاه ها، پژوهشکده ها و ایستگاههای تحقیقاتی تاکید کرد. 

دکتر جوادی نقش آموزش ترویج را در نیل به اهداف مگاپروژه ها مهم دانست و از آمادگی موسسه آموزش و ترویج در این راستا خبر داد. وی با اشاره به حمایت مالی از طرح های کلان، بر ارتقاء دانش فنی موجود، عملیاتی کردن آن و  نیازسنجی دانش فنی تاکید کرد. سرپرست معاونت پژوهش و فناوری سازمان همچنین بر هدایت منابع مالی، تعامل با رئیس موسسه ها و  شناسایی همکاران دیگر طرح های کلان را مورد توجه قرار داد. دکتر جوادی از ابلاغ اجرایی دستورالعمل ها از اول تیر ماه خبر داد و افزود: طرح ها بعد از بررسی در معاونت پژوهشی به شورای تحقیقات ارائه و در آن جلسه نهایی می‌ شود  و با تعامل و مدیریت های مطلوب  روسای  موسسه ها، این طرح ها جایگاه اصلی خویش را پیدا خواهند کرد. دکتر جوادی با بیان اینکه رئیس کمیته علمی پژوهشی، رئیس موسسه خواهد بود تعامل مناسب با مجریان طرح‌های مگاپروژه را خواستار شد. 

در این جلسه هر یک از مجریان مسئول مگاپروژه های سازمان ضمن ارائه گزارش عملکرد از میزان پیشرفت طرح های ذیربط پیرامون راهکارهای تسریع در روند اجرای این طرح ها به بحث و تبادل نظر پرداختند.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور 

 fiber_new15 تیر 1399: دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئيس‌جمهور: موسسه تحقیقات علوم دامی برای توسعه زیرساخت های خود در خصوص زیست بوم فناوری در حوزه دام و طیور روی کمک های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری حساب کند. fiber_new14 تیر 1399: معاون علمی و فناوری رئيس ‌جمهور: برضرورت شکل گیری یک زیست بوم کامل فناوری در حوزه دامپروری در موسسه تحقیقات علوم دامی کشورتاکید کرد fiber_new12 تیر 1399: بازدید دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئيس‌ جمهور از ظرفیت های تجاری سازی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و شرکت های مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور علوم دامی fiber_new11 تیر 1399: برگزاری جلسه جمع بندی چگونگی ادامه کار واحد گاوداری ایستگاه ملی گاودشت در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new10 تیر 1399: برگزاری روز مزرعه معرفی سیلاژ خوراک کامل دام بر پایه تفاله پرتقال در ایستگاه ملی تحقیقات گاودشت
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.