alarmدوشنبه 12 خرداد 1399 - 04:32

Monday 1 June 2020 - 04:32alarm

alarmالإثنين 9 شَوّال 1441 - 04:32

برگزاری جلسه معارفه سرپرست روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و تجلیل از رئیس پیشین

جلسه معارفه سرپرست روابط عمومی و تجلیل از رئیس پیشین با حضور دکتر اسماعیل خانیان رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و معاونین ایشان و همکاران روابط عمومی در تاریخ 30 فرودین ماه جاری در سالن گفتگوی موسسه برگزار شد.

alarmشنبه 30 فروردین 1399 - 12:09 comment0 remove_red_eye263


به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور: جلسه معارفه سرپرست روابط عمومی و تجلیل از رئیس پیشین با حضور دکتر اسماعیل خانیان رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و معاونین ایشان و همکاران روابط عمومی در تاریخ 30 فرودین ماه جاری در سالن گفتگوی موسسه برگزار شد.

در این جلسه دکتر اسماعیل خانیان ضمن تاکید بر اهمیت کارکرد روابط عمومی در بازتاب پژوهش ها و موارد انجام گرفته در حوزه تحقیقات، خواستار ارتقای تاثیر گذاری جایگاه موسسه در جامعه از سوی روابط عمومی شد.

ایشان در ادامه از زحمات و کوشش های مهندس سهرابی رئیس پیشین روابط عمومی و مهندس تیمور نژاد و همکاران روابط عمومی قدردانی کرد.

در این جلسه دکتر جلوخانی سرپرست جدید روابط عمومی با بیان برنامه های پیش رو، در خصوص دیدگاه های خود در روابط عمومی سخنانی بیان کرد.

در پایان حکم انتصاب سرپرست روابط عمومی قرائت شد. در متن این حکم که از سوی رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور صادر شده، آمده است:

نظر به سوابق علمي و اجرايي و توانمندی های جنابعالي، به موجب اين حكم به سمت سرپرست اداره امور بين الملل و روابط عمومي موسسه منصوب مي شويد. 

اطلاع رسانی و تعامل مستمر و مطلوب با رسانه ها، حضور به موقع و لازم در رویدادهای داخلی و خارجی، ایجاد تصویر واقع بینانه از موسسه، استان ها و فعالیت های آن، بکار گیری شیوه های نوین علمی و حرفه ای در عرصه روابط عمومی و بین المللی، بهره گيري از مشاركت همه بخش هاي تخصصي استان ها، موسسه و مديريت ها و تلاش هاي وافر در ايجاد تعامل با وزارتخانه متبوع، سازمان تحقيقات، آموزش و ترويج كشاورزي، ايجاد ارتباط با سازمان ها و موسسات تحقيقاتي و انجمن هاي ملي مرتبط با امور دام از اهم وظایف می باشد. انتظار می رود با به کارگیری همکاران پر تلاش و متعهد و استفاده از ظرفیت های موجود نسبت به ارتقاء جایگاه موسسه در فضای پیچیده اطلاع رسانی و رسانه های حقیقی و مجازی همت گمارید . 

توفیق روز افزون شما را از خداوند یگانه خواستارم.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

fiber_new10 خرداد 1399: انتشار كتاب راهنمای تغذیه و پرورش بز، نژاد بوئر fiber_new8 خرداد 1399: در جلسه ای با حضور دکتر جوادی سرپرست معاونت پژوهش و فناوری سازمان: روند پیشرفت طرح های كلان(مگاپروژه) سازمان مورد ارزیابی قرار گرفت fiber_new7 خرداد 1399: «یاوران تولید»، پل ارتباطی بخش تحقیقات کشاورزی با بهره‌برداران fiber_new7 خرداد 1399: طرح پایلوت پرورش مرغ بومی"خزك" توسط دفتر زنان روستایی در استان سیستان و بلوچستان با موفقیت اجرا شد fiber_new6 خرداد 1399: انتصاب رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور از سوی وزیر جهاد کشاورزی به عضویت کمیته ملی راهبردی تولید و بهداشت دام وزارت جهاد کشاورزی
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.