alarmدوشنبه 12 خرداد 1399 - 04:03

Monday 1 June 2020 - 04:03alarm

alarmالإثنين 9 شَوّال 1441 - 04:03

توقف سفر پیمایشگر جهانی حفاظت از شتر دوکوهانه به دلیل بیماری کرونا

سفر پیمایشگر هرمزگانی محمدامیری رودانی که با حرکتی نمادین در نظر داشت تا ذخایر ژنتیکی ایران، به ویژه شتر دوکوهانه ایرانی در معرض خطر انقراض را به جهانیان معرفی کند به دلیل تغییر مسیر و گسترش بیماری کرونا به تعویق افتاد.

alarmشنبه 16 فروردین 1399 - 14:33 comment0 remove_red_eye96


به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور سفر پیمایشگر هرمزگانی محمدامیری رودانی که با حرکتی نمادین در نظر داشت تا ذخایر ژنتیکی ایران، به ویژه شتر دوکوهانه ایرانی در معرض خطر انقراض را به جهانیان معرفی کند به دلیل تغییر مسیر و گسترش بیماری کرونا به تعویق افتاد.

سفر این پیمایشگر با شتر برای افزایش آگاهی و حمایت جامعه جهانی نسبت به مساله مهم ذخایر ژنتیکی دامی در خطر انقراض آغاز شده بود. وزارت جهاد کشاورزی از طریق موسسه تحقیقات علوم دامی کشور از این سفر استقبال کرده و با همکاری سازمان فائو برای سفر ایشان هماهنگی هایی انجام داده بود که با توجه به بحران جهانی ویروس کرونا ادامه این سفر به تعویق افتاد.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور 
دانلود خبر در روزنامه تهران تایمز


fiber_new10 خرداد 1399: انتشار كتاب راهنمای تغذیه و پرورش بز، نژاد بوئر fiber_new8 خرداد 1399: در جلسه ای با حضور دکتر جوادی سرپرست معاونت پژوهش و فناوری سازمان: روند پیشرفت طرح های كلان(مگاپروژه) سازمان مورد ارزیابی قرار گرفت fiber_new7 خرداد 1399: «یاوران تولید»، پل ارتباطی بخش تحقیقات کشاورزی با بهره‌برداران fiber_new7 خرداد 1399: طرح پایلوت پرورش مرغ بومی"خزك" توسط دفتر زنان روستایی در استان سیستان و بلوچستان با موفقیت اجرا شد fiber_new6 خرداد 1399: انتصاب رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور از سوی وزیر جهاد کشاورزی به عضویت کمیته ملی راهبردی تولید و بهداشت دام وزارت جهاد کشاورزی
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.