alarmشنبه 16 فروردین 1399 - 00:26

Saturday 4 April 2020 - 00:26alarm

alarmالسبت 10 شَعْبان 1441 - 00:26

برگزاری شورای پژوهشی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

جلسه شورای پژوهشی با حضور دکتر اسماعیل خانیان رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور، معاونین ایشان، روسای بخش های تحقیقاتی ،مدیر امور پژوهشی وشماری از مدیران در تاریخ 19 اسفندماه سال جاری به شکل وبینار برگزار شد.

alarmسه شنبه 20 اسفند 1398 - 11:01 comment0 remove_red_eye95


به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور: جلسه شورای پژوهشی با حضور دکتر اسماعیل خانیان رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور، معاونین ایشان، روسای بخش های تحقیقاتی ،مدیر امور پژوهشی وشماری از مدیران در تاریخ 19 اسفندماه جاری به شکل وبینار برگزار شد.

 در این جلسه دکتر اسماعیل خانیان در مورد مسئله هویت گذاری دام های کشور ضمن سخنانی یادآور شد:هویت گذاری گاو، گوسفند، اسب ، سگ به عهده موسسه است . در مورد گاو وگوسفند مرکز اصلاح نژاد دام کشور وارد کار شده و سامانه ایی به همین منظور راه اندازی کرده است . درخصوص اسب وسگ نیز موسسه باید اقداماتی انجام می داد.

ایشان خاطر نشان کرد:پرورش، خرید و فروش سگ از مشاغل پر درآمد است که تا کنون به آن توجه نشده است ، شرکت هایی در این خصوص فعالیت دارند ولی تعداد اندکی از آنها دارای مجوز می باشند.

وی افزود:اگر به صورت رسمی وبین المللی روی هویت گذاری سگ کار شود باید با مرکز اصلاح نژاد هماهنگ شود و موسسه در این مورد باید دو نکته رامورد توجه قرار دهد:ثبت سگ های ایرانی و هویت گذاری سگ ،تا شجره آنها مشخص شود مانند سگ نگهبان،سگ گله، سگ کار.

رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشوریادآور شد:چون ظرفیت ایجاد موارد گفته شده را نداشتیم ، به مرکز اصلاح نژاد ارجاع می دادیم .

دکتر اسماعیل خانیان در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص بررسی عملکرد بخش ها با توجه به گزارش سالیانه هر بخش ،نکاتی را یادآور شد و افزود:گزارش عملکرد ها باید بر اساس بروندادها تنظیم شود و اگر افراد هر بخش بخواهند طرح یا ایده ایی بدهند این موارد باید براساس برونداد برنامه ریزی شود.

ایشان خاطر نشان کرد براساس نامه رئیس سازمان تحقیقات ،مبنای گزارش عملکرد باید اینگونه باشد که برای سال آینده چه برنامه ایی دارید و تا کنون در بخش شما چه اتفاقی رقم خورده ؟به عبارتی فعالیت شما در طول یک سال موجب بروز چه رویداد و اتفاقی شده است؟

در این جلسه دکتر بنابازی معاون پژوهشی موسسه در خصوص آیین نامه اجرایی هویت بخشی و ثبت سگ درکشورمواردی را مطرح کرد وافزود:آیین نامه واگذاری به بخش خصوصی ، بخش حاکمیتی آن با موسسه است ،تفویض عملیات میکروچیپ گذاری به متقاضی معرفی شده از سوی مرکز اصلاح نژاد دام جهت واگذاری کوتاه مدت ،مراحل میکرو چیپ گذاری با نظارت نماینده موسسه تحقیقات علوم دامی باید انجام شود.

ایشان افزود:در همین زمینه دستورالعمل تفکیک وظایف بین موسسه تحقیقات علوم دامی کشورو مرکز اصلاح نژاد درحال تنظیم می باشد.

در ادامه جلسه گزارش عملکرد سالیانه بخش ها ارائه شد  و مورد بحث وبررسی قرار گرفت.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور


fiber_new28 اسفند 1398: پیام نوروزی دکتر اسماعیل خانیان رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور به همکاران fiber_new25 اسفند 1398: پیام نوروزی دکتر کاظم خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان به همکاران fiber_new20 اسفند 1398: برگزاری شورای پژوهشی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new20 اسفند 1398: کاشت 100اصله نهال به مناسبت روز درختکاری در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new12 اسفند 1398: پخش سخنرانی عضو هیأت علمی موسسه تحقیقات علوم دامی کشوراز شبکه دانش کشاورزی
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

پشتیبانی فنی

در صورت بروز مشکل در هریک از سرویس ها میتوانید بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته با استفاده از فرم زیر و یا راه های ارتباطی درج شده در انتهای فرم با ما در تماس باشید:

مشکل و یا پیام خود را در این بخش وارد نمایید.

mail kooshyar.asri@gmail.com

phone_android 0935-1292903

phone026-34256001-5 (داخلی:386)

close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

close
مراکز استانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

لطفا استان مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب نمایید:

close
خدمات پرسنلی

لطفا بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

desktop_windows

اتوماسیون اداری

mail

پست الکترونیکی

monetization_on

فیش حقوقی

کانون بازنشستگان

close
سامانه ها

لطفا سامانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

book

سامانه انتشارات

storage

بانک اطلاعاتی طرح ها

widgets

سامانه سمپات

extension

ساربانیار

map

سامانه اطلاعات مکانی نژادهای دام و طیور بومی کشور