alarmشنبه 16 فروردین 1399 - 01:26

Saturday 4 April 2020 - 01:26alarm

alarmالسبت 10 شَعْبان 1441 - 01:26

مجلس از گزینه پیشنهادی وزارت جهاد کشاورزی، قاطعانه حمایت می‌کند

نائب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی : در مجلس شورای اسلامی حمایت قاطع خود را از کاظم خاوازی خواهیم داشت

alarmیکشنبه 11 اسفند 1398 - 10:05 comment0 remove_red_eye62

نائب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قطعا در مجلس شورای اسلامی حمایت قاطع خود را از کاظم خاوازی خواهیم داشت، گفت: تصمیم دولت بر آن بود که نیرویی جوان را از بین مسئولان این وزارتخانه برای پست وزارت انتخاب کند، ما نیز به نظر دولت احترام می‌گذاریم. مجلس تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا در سال پایانی دولت، هرچه سریعتر تکلیف وزارت جهاد کشاورزی روشن شود و بتواند به مأموریت‌های خود به نحو احسن رسیدگی کند.

به گزارش ایانا، محمدمهدی برومندی، نائب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در رابطه با ملاک انتخاب گزینه پیشنهادی وزارت جهاد کشاورزی گفت: باتوجه به اینکه در انتهای دولت هستیم و آمدن فرد جدید برای اداره وزارت جهاد کشاورزی، زمان نیاز خواهد داشت که با امور وزارتخانه‌، همکاران و مأموریت‌ها مسلط شود، بهترین کاری که دولت انجام داد، انتخاب یکی از معاونین فعلی وزارت جهاد کشاورزی بود. وقتی یک معاون انتخاب می‌شود، این معاون به‌طور دائم در شورای معاونین حضور داشته و با مأموریت‌های وزارت جهاد کشاورزی کاملا آشناست.

نماینده مردم مرودشت در مجلس با اشاره به تخصص و تحصیلات و چهره علمی گزینه پیشنهادی دولت، افزود: باتوجه به اینکه چهارسال سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی نهم بودم و تحصیلات کشاورزی هم دارم، به عقیده من یکی از بهترین‌ گزینه‌هایی که می‌شد از سوی دولت انتخاب شود. کاظم خاوازی، عضو هیئت علمی دانشگاه و نیرویی علمی است. این فرد، آشنایی کافی با مأموریت‌های وزارت جهاد کشاورزی دارد و از سویی فردی علمی و اجرایی است. بنابراین گزینه بسیار مناسبی برای وزارت جهاد کشاورزی در شرایط کنونی است.

او با بیان اینکه قطعا در مجلس شورای اسلامی حمایت قاطع خود را از کاظم خاوازی خواهیم داشت، افزود: تصمیم دولت بر آن بود که نیرویی جوان را از بین مسئولان این وزارتخانه برای پست وزارت انتخاب کند. ضمن قدردانی از تلاش‌های مهندس کشاورز که در مدت حضور در معاونت زراعت و همچنین در دوران سرپرستی، تلاش‌های بی‌وقفه‌ای داشتند، این از اختیارات دولت است که گزینه دیگری را معرفی کند و احتمالا یکی از دلایل اصلی، ملاک جوان‌گرایی بوده است. ما نیز به نظر دولت احترام می‌گذاریم.

این نماینده مجلس افزود: مجلس تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا در سال پایانی دولت، هرچه سریع‌تر تکلیف وزارت جهاد کشاورزی روشن شود و بتواند به مأموریت‌های خود به نحو احسن رسیدگی کند.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور


fiber_new28 اسفند 1398: پیام نوروزی دکتر اسماعیل خانیان رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور به همکاران fiber_new25 اسفند 1398: پیام نوروزی دکتر کاظم خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان به همکاران fiber_new20 اسفند 1398: برگزاری شورای پژوهشی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new20 اسفند 1398: کاشت 100اصله نهال به مناسبت روز درختکاری در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new12 اسفند 1398: پخش سخنرانی عضو هیأت علمی موسسه تحقیقات علوم دامی کشوراز شبکه دانش کشاورزی
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

پشتیبانی فنی

در صورت بروز مشکل در هریک از سرویس ها میتوانید بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته با استفاده از فرم زیر و یا راه های ارتباطی درج شده در انتهای فرم با ما در تماس باشید:

مشکل و یا پیام خود را در این بخش وارد نمایید.

mail kooshyar.asri@gmail.com

phone_android 0935-1292903

phone026-34256001-5 (داخلی:386)

close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

close
مراکز استانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

لطفا استان مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب نمایید:

close
خدمات پرسنلی

لطفا بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

desktop_windows

اتوماسیون اداری

mail

پست الکترونیکی

monetization_on

فیش حقوقی

کانون بازنشستگان

close
سامانه ها

لطفا سامانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

book

سامانه انتشارات

storage

بانک اطلاعاتی طرح ها

widgets

سامانه سمپات

extension

ساربانیار

map

سامانه اطلاعات مکانی نژادهای دام و طیور بومی کشور