alarmشنبه 16 فروردین 1399 - 00:01

Saturday 4 April 2020 - 00:01alarm

alarmالسبت 10 شَعْبان 1441 - 00:01

تقدیر از دکتر یعقوبفر و انتخاب دکتر لطف اللهیان به عنوان نماینده اعضای هیئت علمی موسسه در جلسه اعضای هیئت علمی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

جلسه اعضای هیئت علمی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور، با حضور دکتر اسماعیل خانیان رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و معاونین ایشان، روسای بخش های تحقیقاتی و شماری از اعضای هیئت علمی در تاریخ 3 اسفند ماه سال جاری در سالن گفتگوی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور برگزار شد.

alarmشنبه 3 اسفند 1398 - 14:54 comment0 remove_red_eye120

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور: جلسه اعضای هیئت علمی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور، با حضور دکتر اسماعیل خانیان رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و معاونین ایشان، روسای بخش های تحقیقاتی و شماری از اعضای هیئت علمی در تاریخ 3 اسفند ماه سال جاری در سالن گفتگوی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور برگزار شد.

در این جلسه دکتر اسماعیل خانیان ضمن سخنانی یادآور شد: جهت گیری و عملکرد هیئت علمی باید در این جلسات تبیین شود و به هیئت رئیسه برسد و این جلسات به عنوان اتاق فکر در نظر گرفته شود و می باید از خرد جمعی در این راستا بهره ببریم.

ایشان در ادامه از زحمات و تلاش های دکتر یعقوبفر عضو هیئت علمی بخش تحقیقات تغذیه که به تازگی بازنشست شده است، تجلیل و قدردانی کرد و ارتقای مرتبه علمی دانشیاری را به دکتر لطف اللهیان تبریک گفت.

در ادامه جلسه مهندس کرمی معاون برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه، گزارشی در خصوص دبیرخانه کمیته منتخب ارائه داد و افزود: دارا بودن مرتبه علمی دانشیاری از الزامات نمایندگی دبیرخانه هیئت علمی می باشد.

سپس ایشان گزارشی از تعداد اعضای هیئت علمی و مرتبه آنها در موسسه و مراکز استانی، تعداد پرونده های بررسی شده اعضای هیئت علمی و امتیازهای کسب شده ارائه داد و یادآور شد: براساس آیین نامه جدید ترفیع و ارتقا، تاخیر در ارسال پرونده، در سال نخست موجب اخطار و در سال دوم موجب کاهش 60 درصد فوق العاده جذب خواهد شد.

مهندس کرمی در پایان خاطر نشان کرد: طی سال های 1397 و 1398 تعداد 11 عضو هیئت علمی جدید در موسسه و استان ها جذب و استخدام شده اند.

در ادامه جلسه دکتر یعقوبفر مطالبی در خصوص آیین نامه اعضای هیئت علمی و مشکلات آن در ارتباط با مراکز مبنی بر عدم اشراف به آیین نامه های ارتقا و ترفیع بیان کرد و اظهار امیدواری کرد که افراد مسئول در این حوزه بتوانند با آگاهی بیشتری اقدام کنند.

ایشان در خصوص نکات مثبت و منفی آیین نامه جدید یادآور شد: در ماده 4 امتیاز خاصی برای مدیریت مطرح شده است، در ماده 9 بیشترین تاکید روی موضوع زراعت است و متاسفانه موسسه ما فراموش شده است، در برخی از بند های ماده 9 نکات مثبتی در مورد انتشارات ترویجی بیان شده و از جمله تبصره های مهم آن مقوله، تدریس می باشد.

وی در ادامه در خصوص تغییرات آیین نامه نکاتی را مطرح کرد و افزود: ماده 14 نکاتی در مورد پژوهشگر برتر بیان کرده و در ماده 15 در خصوص مقاله کوتاه، گزارش کوتاه، مقاله های فاقد کیو نکاتی بیان شده است.

در این جلسه دکتر بنا بازی با بیان نکته ایی خاطر نشان کرد: دفتر بازرسی طرح های پژوهشی در سازمان در حال احیا است و دستورالعمل آن برای موسسات ارسال شده است.

در ادامه جلسه پس از رای گیری از سوی حاضران ،دکتر لطف الهیان به عنوان نماینده اعضای هیئت علمی موسسه انتخاب شد.

در پایان به مناسبت بازنشستگی دکتر یعقوبفر و به رسم یاد بود و تجلیل از تلاش ها و زحمات ایشان، لوح تقدیر از سوی رئیس موسسه به ایشان اهدا شد.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشورfiber_new28 اسفند 1398: پیام نوروزی دکتر اسماعیل خانیان رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور به همکاران fiber_new25 اسفند 1398: پیام نوروزی دکتر کاظم خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان به همکاران fiber_new20 اسفند 1398: برگزاری شورای پژوهشی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new20 اسفند 1398: کاشت 100اصله نهال به مناسبت روز درختکاری در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new12 اسفند 1398: پخش سخنرانی عضو هیأت علمی موسسه تحقیقات علوم دامی کشوراز شبکه دانش کشاورزی
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

پشتیبانی فنی

در صورت بروز مشکل در هریک از سرویس ها میتوانید بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته با استفاده از فرم زیر و یا راه های ارتباطی درج شده در انتهای فرم با ما در تماس باشید:

مشکل و یا پیام خود را در این بخش وارد نمایید.

mail kooshyar.asri@gmail.com

phone_android 0935-1292903

phone026-34256001-5 (داخلی:386)

close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

close
مراکز استانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

لطفا استان مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب نمایید:

close
خدمات پرسنلی

لطفا بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

desktop_windows

اتوماسیون اداری

mail

پست الکترونیکی

monetization_on

فیش حقوقی

کانون بازنشستگان

close
سامانه ها

لطفا سامانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

book

سامانه انتشارات

storage

بانک اطلاعاتی طرح ها

widgets

سامانه سمپات

extension

ساربانیار

map

سامانه اطلاعات مکانی نژادهای دام و طیور بومی کشور