alarmشنبه 16 فروردین 1399 - 00:56

Saturday 4 April 2020 - 00:56alarm

alarmالسبت 10 شَعْبان 1441 - 00:56

بررسی رویدادهای مهم موسسه در جلسه شورای پژوهشی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

جلسه شورای پژوهشی، با حضور رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور، معاون پژوهش فناوری و انتقال یافته ها، روسای بخش های تحقیقاتی، مدیریت خدمات پژوهشی و شماری از مدیران و محققان در تاریخ 28 بهمن ماه سال جاری در سالن گفتگوی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور برگزار شد

alarmسه شنبه 29 بهمن 1398 - 08:38 comment0 remove_red_eye94


به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور جلسه شورای پژوهشی، با حضور دکتر اسماعیل خانیان رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور، دکتر بنابازی معاون پژوهش فناوری و انتقال یافته ها، روسای بخش های تحقیقاتی، مدیریت خدمات پژوهشی و شماری از مدیران و محققان در تاریخ 28 بهمن ماه سال جاری در سالن گفتگوی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور برگزار شد.

در این جلسه دکتر اسماعیل خانیان ضمن سخنانی با اشاره به انتخاب دکتر فضائلی از سوی فرهنگستان علوم به عنوان مهندس برتر کشاورزی، این موضوع را از افتخارات  موسسه تحقیقات علوم دامی کشور نام برد.

ایشان در ادامه به ارائه گزارش سال 98 از سوی روسای بخش ها اشاره کرد و به ارائه نکات مهم و کلیدی مانند کارهای شاخص انجام شده براساس توافق نامه با بخش ها تاکید کرد و افزود: مقاله ها چون بخشی از بروندادهای سیستم است بهتر است با رتبه بندی ارائه شود.

دکتر اسماعیل خانیان در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع بروندادها اشاره کرد و اظهار داشت: برونداد شامل برونداد ترویجی، مقاله و دانش فنی می باشد، و لازم است هریک از بخش ها با اسلاید به این پرسش پاسخ دهند که با توجه به عملکرد مجموعه بخش در سال 98 چه اتفاقی در سطح کشور یا استان روی داده است و در این راستا ارائه نتایج بسیار مهم است و اگر کاری به صورت تیمی و گروهی انجام شده، حاصل جمع موسسه و سازمان و یا مراکز استانها نیز مشخص و یادآوری شود.

رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در خصوص ارائه گزارش از سوی بخش ها به ارائه برنامه های سال 99 از سوی مسئولان با نگاهی به برنامه های مراکز استانی نیز تاکید کرد. 

در ادامه دکتر اسماعیل خانیان به پرسش ها و ابهام ها در خصوص چگونگی انتخاب کارمندان نمونه پاسخ داد و افزود ارزیابی برگه های ارزشیابی یکی از فاکتورهای این انتخاب بود.

در این جلسه دکتر بنابازی معاون پژوهش فناوری و انتقال یافته ها، در خصوص گردهم آیی روسای بخش های علوم دامی مراکز استانی که در تاریخ 14 و 15 بهمن ماه در موسسه برگزار شد، مطالبی بیان کرد و افزود: در این گردهم آیی ها قرار بر این است همکاران با یکدیگر دیداری داشته باشند و موسسه شنوای حرف ها و سخنان همکاران استانی باشد.

ایشان در ادامه به ارائه گزارشی در خصوص جلسه با سرپرست وزارت جهاد کشاورزی، مهندس کشاورز  پرداخت و افزود: در این جلسه در مورد لاین مرغ آرین و موضوع اسب گفتگوهایی انجام شد و در مجموع این نشست به سود موسسه بود و مصوب شد که لاین آرین کم کم بازار را به دست بگیرد. 

وی خاطر نشان کرد: در این جلسه مهندس کشاورز پیشنهاد داد با بخش خصوصی نشستی برگزار کنیم که در همین زمینه در آینده نزدیک نشست ملی آسیب شناسی لاین آرین برگزار خواهد شد.

دکتر بنابازی در ادامه به حضور در جلسه سازمان تحقیقات اشاره کرد و افزود: در این جلسه در خصوص خروج مواد ژنتیکی از کشور بحث شد و گفته شده که هیچ ماده ژنتیکی نه وارد کشور شود و نه خارج گردد که این موضوع جای بحث و گفتگوی فراوانی دارد.

در ادامه جلسه خانم دکتر جواهری مدیر امور پژوهشی در خصوص گردهمایی سالانه رؤسای بخش های علوم دامی مراکز استانی و در مورد جمع بندی نظرات همکاران و پیشنهادهای دریافت شده مطالبی بیان کرد و با توضیح نمودارها در مورد چگونگی برگزاری، محتوای گردهمایی، پنل های بحث آزاد، همزمان بودن گردهمایی رؤسای بخش های علوم دامی با همکاران جدیدالورود، میزان بهره مندی فرد از گردهمایی براساس داده های فرم های نظر خواهی، مطالبی برای حاضران بیان کرد. 

دکتر جواهری در ادامه به بررسی نتایج نمودارهای پیشنهادها در خصوص نحوه برگزاری، محتوای گردهمایی، همزمان بودن گردهمایی رؤسای بخش علوم دامی با همکاران جدیدالورود پرداخت و پیشنهادها و انتقادات روسای مراکز و همکاران جدید در نشست های خبری را مورد بررسی قرار داد و اظهار امیدواری کرد در برنامه های آینده این پیشنهادات و انتقادها به گونه ایی مورد توجه قرار گیرد .

در ادامه جلسه دکتر رضا کریمی مدیر عامل شرکت دانش بنیان تیوان دام ایرانیان که در موسسه مستقر می باشد در خصوص این شرکت و فعالیت های آن توضیحاتی ارائه کرد.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور
fiber_new28 اسفند 1398: پیام نوروزی دکتر اسماعیل خانیان رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور به همکاران fiber_new25 اسفند 1398: پیام نوروزی دکتر کاظم خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان به همکاران fiber_new20 اسفند 1398: برگزاری شورای پژوهشی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new20 اسفند 1398: کاشت 100اصله نهال به مناسبت روز درختکاری در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new12 اسفند 1398: پخش سخنرانی عضو هیأت علمی موسسه تحقیقات علوم دامی کشوراز شبکه دانش کشاورزی
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

پشتیبانی فنی

در صورت بروز مشکل در هریک از سرویس ها میتوانید بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته با استفاده از فرم زیر و یا راه های ارتباطی درج شده در انتهای فرم با ما در تماس باشید:

مشکل و یا پیام خود را در این بخش وارد نمایید.

mail kooshyar.asri@gmail.com

phone_android 0935-1292903

phone026-34256001-5 (داخلی:386)

close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

close
مراکز استانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

لطفا استان مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب نمایید:

close
خدمات پرسنلی

لطفا بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

desktop_windows

اتوماسیون اداری

mail

پست الکترونیکی

monetization_on

فیش حقوقی

کانون بازنشستگان

close
سامانه ها

لطفا سامانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

book

سامانه انتشارات

storage

بانک اطلاعاتی طرح ها

widgets

سامانه سمپات

extension

ساربانیار

map

سامانه اطلاعات مکانی نژادهای دام و طیور بومی کشور