alarmسه شنبه 29 بهمن 1398 - 02:32

Tuesday 18 February 2020 - 02:32alarm

alarmالثلاثاء 23 جُمادى الآخرة 1441 - 02:32

در شورای پژوهشی موسسه اعلام شد: گردهمایی روسای بخش های علوم دامی مراکز تحقیقاتی روزهای 14 و 15 بهمن ماه در موسسه برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور: جلسه شورای پژوهشی با حضور معاون پژوهش و انتقال یافته ها، مدیر امور پژوهشی، روسای بخش های تحقیقاتی در تاریخ 30 دی ماه سالجاری در سالن گفتگوی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور تشکیل شد.

alarmدوشنبه 30 دی 1398 - 13:35 comment0 remove_red_eye124


به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور: جلسه شورای پژوهشی با حضور معاون پژوهش و انتقال یافته ها، مدیر امور پژوهشی، روسای بخش های تحقیقاتی در تاریخ 30 دی ماه سالجاری در سالن گفتگوی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور تشکیل شد.

در این جلسه دکتر بنابازی مطالبی در خصوص گردهمایی معاونت امور دام استان ها بیان کرد و در خصوص فعال بودن محققان موسسه در کارگروه های تخصصی این گردهمایی نکاتی را بیان کرد.

ایشان افزود: گردهمایی فرصت مناسبی بود که تا دغدغه های بخش های پژوهش و اجرا مورد بررسی قرار بگیرد تا بتوانیم به نتایج مشترکی در این خصوص دست یابیم.

وی در ادامه سخنان خود به گردهمایی روسای بخش های علوم دامی مراکز که 14 و 15 بهمن ماه در موسسه برگزار می شود، اشاره کرد و افزود: گردهمایی اعضای جدید الورود نیز در همین زمان انجام می شود که موجب آشنایی بیشتر با موسسه و ارتباط قوی تر بین همکاران می گردد. 

دکتر بنابازی در مورد سخنرانان گردهمایی گفت: افرادی سخنرانی دارند که نوآور یا در بخش هایی تاثیر گذار باشند.

وی یادآور شد: هم اندیشی و بازنگری در مورد کمیته علمی فنی و آسیب شناسی آن از برنامه های این گردهمایی است.

معاون پژوهشی موسسه در خصوص واگذاری مسئولیت کنترل کیفی کارخانجات خوراک دام به موسسه به دلیل ظرفیت ها و توانایی موسسه در این زمینه و استفاده از آزمایشگاه بخش تغذیه به عنوان آزمایشگاه مرجع به ویژه در حوزه استان البرز توضیحاتی ارائه داد.

در ادامه جلسه خانم دکتر عبادی عضو هیئت علمی بخش فرآوری تولیدات دامی ضمن تاکید بر سیاست گذاری در مورد کنترل کیفیت خوراک دام، یادآور شد: برای کنترل کیفیت خوراک دام بهتر است دیدگاه های کارشناسان بخش فرآوری نیز در نظر گرفته شود زیرا نسبت به محصول نهایی اشراف دارند.

دکتر لطف الهیان عضو هیئت علمی بخش تغذیه در این خصوص یادآور شد: برنامه ریزی، سیاست گذاری و مدیریت کنترل کیفی خوراک دام به موسسه سپرده شود و در کارگروه ها، مسایل مورد بررسی قرار گیرد و دفتری در معاونت امور دام تشکیل شود تا با کمک موسسه این کار با کیفیت خوبی به نتیجه مطلوب برسد.

در ادامه دکترحسینی عضو هیئت علمی بخش تغذیه خاطر نشان کرد: در دیگر کشورهای جهان سیاست گذاری و کنترل خوراک دام به عهده موسسه های تحقیقاتی است .

ایشان یادآور شد: معاونت امور دام درگیر کارهای اجرایی است و کار درجه بندی محصولات باید توسط موسسه های تحقیقاتی انجام شود.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور
fiber_new27 بهمن 1398: برگزاری آیین بزرگداشت مقام زن در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new26 بهمن 1398: برگزاری مراسم سپاس و قدردانی از برگزار کنندگان دومین کنگره بین المللی زنبور عسل در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new23 بهمن 1398: مصاحبه اختصاصی رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی كشور با روابط عمومی مركز تحقیقات و آموزش كشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی fiber_new21 بهمن 1398: مراسم افتتاح پروژه بوقلمون مادر در ایستگاه تحقیق و توسعه بوقلمون كشور برگزار شد fiber_new20 بهمن 1398: معرفی کتاب کاربرد گیاهان شور زیست در تغذیه نشخوار کنندگان