alarmچهارشنبه 7 خرداد 1399 - 00:24

Wednesday 27 May 2020 - 00:24alarm

alarmالأربعاء 4 شَوّال 1441 - 00:24

برگزاری مراسم معارفه سرپرست امور اداری و پشتیبانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

مراسم معارفه سرپرست امور اداری و پشتیبانی در تاریخ 15 آبان ماه سال جاری در سالن گفتگوی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور برگزار شد.

alarmیکشنبه 15 دی 1398 - 12:21 comment0 remove_red_eye260


به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور: مراسم معارفه سرپرست امور اداری و پشتیبانی با حضور دکتر اسماعیل خانیان رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور، مهندس کرمی معاون برنامه ریزی و پشتیبانی، شماری از همکاران امور اداری و روابط عمومی در تاریخ 15 آبان ماه سال جاری در سالن گفتگوی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور برگزار شد.

در این مراسم مهندس شهاب سهرابی رئیس روابط عمومی موسسه با حفظ سمت، از سوی دکتر اسماعیل خانیان به عنوان سرپرست امور اداری و پشتیبانی منصوب گردید.

در این حکم آمده است:

با عنایت به تعهد، سوابق و تجارب ارزنده جنابعالی و نظر به پیشنهاد معاون محترم برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه، به موجب این حکم به سمت "سرپرست امور اداری و پشتیبانی" منصوب می گردید. مدیریت برنامه ریزی و اثر بخش نیروی انسانی، تجزیه و تحلیل شغلی، تمرکز در توسعه توانمندی کارکنان، به روز رسانی اطلاعات شغلی و پرسنلی، ارزیابی عملکرد کارکنان، مدیریت مبتنی بر شایستگی و استعدادیابی، ارتباطات موثر درون سازمانی و برون سازمانی، انسجام و تسریع در پشتیبانی و برنامه ریزی دقیق و بهینه جهت استفاده از فضاها و محیط های پژوهشی و تامین به موقع امکانات در موسسه و بخش های علوم دامی مراکز تحقیقات استان ها از اهم وظایف جنابعالی  می باشد. 

امید است با اتکال به خداوند منان در راستای تحقق اهداف موسسه موفق و پیروز باشید.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور


fiber_new6 خرداد 1399: انتصاب رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور از سوی وزیر جهاد کشاورزی به عضویت کمیته ملی راهبردی تولید و بهداشت دام وزارت جهاد کشاورزی fiber_new6 خرداد 1399: وزیر جهاد کشاورزی در اولین برنامه تلویزیونی رویش : یكی از اصلی‌ترین رویكردهای ما توجه جدی به جامعه كشاورزی و نقش آفرینی كشاورزان و نمایندگان آنها در تصمیم‌گیری‌های است fiber_new31 اردیبهشت 1399: وزیر جهاد کشاورزی در پیامی به مناسبت "روز جهانی زنبور": تنوع پوشش گیاهی و آب و هوایی ایران مستعد صنعت زنبورداری است fiber_new31 اردیبهشت 1399: نشست مشترک مسئولین موسسه تحقیقات علوم دامی کشور با مدیران هلدینگ کشاورزی کوثر fiber_new31 اردیبهشت 1399: بزرگداشت روز جهانی زنبورهای گرده افشان در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.