alarmجمعه 4 بهمن 1398 - 18:27

Friday 24 January 2020 - 18:27alarm

alarmالجمعة 28 جُمادى الأولى 1441 - 18:27

برگزاری گردهم آیی سراسری معاونین امور دام استان ها با حضور رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

دکتر رضایی :تشکل‌ها باید قوی تر از وضعیت فعلی خود باشند و لازم است در برنامه ریزی‌ها و اجرای تصمیمات حوزه تولیدات دامی مشارکت کنند.

alarmچهارشنبه 11 دی 1398 - 10:33 comment0 remove_red_eye71


گردهم آیی سراسری معاونین بهبود تولیدات دامی استان ها با حضور دکتر رضایی معاون بهبود تولیدات دامی، دکتر اسماعیل خانیان رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و شماری از محققین این موسسه، دکتر عباسی رئیس مرکز اصلاح نژاد کشور و روسای علوم دامی استان های کشور در تاریخ 10 دی ماه سال جاری در سالن نعمتی جم وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد.

معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی در این گردهم آیی اظهار داشت: تشکل‌ها باید قوی تر از وضعیت فعلی خود باشند و لازم است در برنامه ریزی‌ها و اجرای تصمیمات حوزه تولیدات دامی مشارکت کنند.

به گزارش روابط عمومی موسسه موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و به نقل از خبرگزاری ایانا، دکتر مرتضی رضایی معاون امور تولیدات دامی یادآور شد: در سال گذشته زیر بخش تولیدات دامی نمره‌ خوبی گرفت و از جهت تولید مواد پروتئینی با قیمت مناسب و رساندن آن بر سر سفره مردم در شرایط مناسبی قرار داشتیم.

وی پیش‌بینی کرد: امسال تولید شیر به ۱۱ میلیون تن و تخم‌مرغ به حدود یک میلیون تن برسد.

معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی ادامه داد: بر اساس برآوردها، بیش از 2.5 میلیون تن گوشت مرغ و ۸۸۰ هزار تن گوشت قرمز، تولید خواهیم داشت، همچنین 1450 تن پیله تر ابریشم و بیش از ۱۰۰ هزار تن عسل تا پایان سال تولید می شود.

رضایی در رابطه با تامین نهاده های دامی مورد نیاز گفت: از نظر تامین نهاده‌ها شرایط بسیار ایده‌آلی وجود دارد و دانه ذرت، کنجاله سویا و جو، تامین جوجه یک روزه، گله های مادر و اجداد، واکسن ها و مکمل ها به خوبی در حال انجام است.

وی افزود: امسال کمتر از سال گذشته نگران تامین نهاده‌ها بودیم، علی رغم اینکه اعتبارات دولتی بسیار کمتر بوده اما صنعت به صورت پویا و فعال در حال فعالیت است.

رضایی در رابطه با نظارت بر حوزه های دام و طیور در استان ها خاطر نشان کرد: باید در تمام فرایندهای حوزه کاری دام و طیور نظارت کامل انجام شود و شرایطی که در آن هستیم، نیاز به نظارت قوی برای رصد تک به تک تغییرات دارد.

معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی با تاکید بر لزوم تقویت تشکل ها اذعان کرد: تشکل‌ها باید قوی تر از وضعیت فعلی خود باشند و لازم است در برنامه ریزی‌ها و اجرای تصمیمات مشارکت کنند.

وی افزود: تشکل ها باید از حوزه شهرستان‌ها تقویت و افراد دارای صلاحیت وارد این تعاونی‌ها شوند تا یک اتحادیه ملی قوی داشته باشیم.

رضایی با تاکید بر این که باید کارها توسط تعاونی ها انجام شود و ما تنها ناظر باشیم، گفت: اگر تعاونی‌ها کار خود را به درستی انجام می دادند، بخش دولتی به امور ورود پیدا نمی کرد، بنابراین باید از تعاونی ها حمایت کرده و به چابک‌سازی آنها کنیم.


روابط عمومی موسسه موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

fiber_new2 بهمن 1398: آیین آغاز به کار دومین کنگره بین المللی و دهمین کنگره پژوهشی زنبورعسل ایران در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new1 بهمن 1398: سخنرانی رئیس کمیسیون بهداشت اتحادیه جهانی زنبور داران (اپی موندیا) در دومین کنگره بین المللی و دهمین کنگره ملی زنبورعسل fiber_new30 دی 1398: در شورای پژوهشی موسسه اعلام شد: گردهمایی روسای بخش های علوم دامی مراکز تحقیقاتی روزهای 14 و 15 بهمن ماه در موسسه برگزار می شود fiber_new30 دی 1398: ۱ میلیون رأس دام در سیستان و بلوچستان درگیر سیل هستند/ارسال ۱۵۰۰ تن نهاده دامی به استان fiber_new28 دی 1398: تقدیر و تشکر از سی سال خدمات صادقانه یکی از همکاران اداری موسسه تحقیقات علوم دامی کشور
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

پشتیبانی فنی

در صورت بروز مشکل در هریک از سرویس ها میتوانید بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته با استفاده از فرم زیر و یا راه های ارتباطی درج شده در انتهای فرم با ما در تماس باشید:

مشکل و یا پیام خود را در این بخش وارد نمایید.

mail kooshyar.asri@gmail.com

phone_android 0935-1292903

phone026-34256001-5 (داخلی:386)

close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

close
مراکز استانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

لطفا استان مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب نمایید:

close
خدمات پرسنلی

لطفا بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

desktop_windows

اتوماسیون اداری

mail

پست الکترونیکی

monetization_on

فیش حقوقی

کانون بازنشستگان

close
سامانه ها

لطفا سامانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

book

سامانه انتشارات

storage

بانک اطلاعاتی طرح ها

widgets

سامانه سمپات

extension

ساربانیار

map

سامانه اطلاعات مکانی نژادهای دام و طیور بومی کشور