alarmجمعه 4 بهمن 1398 - 18:08

Friday 24 January 2020 - 18:08alarm

alarmالجمعة 28 جُمادى الأولى 1441 - 18:08

بازدید رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور از مرکز تحقیقات استان لرستان

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و به نقل از روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان لرستان: دكتر اسماعیل خانیان رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی كشور در سفری به شهرستان بروجرد در استان لرستان، در تاریخ 4 دی ماه سالجاری با همكاران بخش تحقیقات علوم دامی این مركز دیدار و گفتگو کرد.

alarmیکشنبه 8 دی 1398 - 12:54 comment0 remove_red_eye118

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و به نقل از روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان لرستان: دكتر اسماعیل خانیان رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی كشور در سفری به شهرستان بروجرد در استان لرستان، در تاریخ 4 دی ماه سالجاری با همكاران بخش تحقیقات علوم دامی این مركز دیدار و گفتگو کرد. 

این جلسه که با حضور دکتر سپهوند رئیس مرکز تحقیقات استان لرستان، دکتر قربانی رئیس بخش علوم دامی و همکاران این بخش تشکیل شد، ضمن بررسی شرایط جاری سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و موسسات، راه های ارتقا و توسعه برنامه های پژوهشی حوزه تحقیقات علوم دامی مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه دکتر سپهوند با مروری بر برنامه ها و فعالیت های این بخش، به بررسی ظرفیت ها، پتانسیل تولید، مسائل و مشکلات تحقیقات علوم دامی در استان پرداخته و در راستای بهبود وضعیت مواردی را مطرح نمودند.

در ادامه، رئیس و محققان بخش تحقیقات علوم دامی مرکز ضمن مروری بر برنامه ها و فعالیت های این بخش، به بررسی ظرفیت ها، پتانسیل تولید، مسائل و مشکلات تحقیقات علوم دامی در استان پرداخته و در راستای بهبود وضعیت، مواردی را مطرح نمودند. 

در این جلسه رییس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور، ضمن تقدیر از تلاش محققان بخش در استان و مدل خوب هم افزایی استانی، دیدگاه ها، سیاست ها و رویکردهای سازمان و موسسه در خصوص پژوهش را مطرح نموده و خواستار انجام پژوهش های کاربردی، خروجی محور و اثر بخش توسط محققان بخش شدند.

پیشبرد فن آوری های حاصله از اجرای طرح های تحقیقاتی از طریق شرکت های دانش بنیان نیز مورد تاکید رئیس موسسه قرار گرفت.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

fiber_new2 بهمن 1398: آیین آغاز به کار دومین کنگره بین المللی و دهمین کنگره پژوهشی زنبورعسل ایران در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new1 بهمن 1398: سخنرانی رئیس کمیسیون بهداشت اتحادیه جهانی زنبور داران (اپی موندیا) در دومین کنگره بین المللی و دهمین کنگره ملی زنبورعسل fiber_new30 دی 1398: در شورای پژوهشی موسسه اعلام شد: گردهمایی روسای بخش های علوم دامی مراکز تحقیقاتی روزهای 14 و 15 بهمن ماه در موسسه برگزار می شود fiber_new30 دی 1398: ۱ میلیون رأس دام در سیستان و بلوچستان درگیر سیل هستند/ارسال ۱۵۰۰ تن نهاده دامی به استان fiber_new28 دی 1398: تقدیر و تشکر از سی سال خدمات صادقانه یکی از همکاران اداری موسسه تحقیقات علوم دامی کشور
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

پشتیبانی فنی

در صورت بروز مشکل در هریک از سرویس ها میتوانید بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته با استفاده از فرم زیر و یا راه های ارتباطی درج شده در انتهای فرم با ما در تماس باشید:

مشکل و یا پیام خود را در این بخش وارد نمایید.

mail kooshyar.asri@gmail.com

phone_android 0935-1292903

phone026-34256001-5 (داخلی:386)

close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

close
مراکز استانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

لطفا استان مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب نمایید:

close
خدمات پرسنلی

لطفا بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

desktop_windows

اتوماسیون اداری

mail

پست الکترونیکی

monetization_on

فیش حقوقی

کانون بازنشستگان

close
سامانه ها

لطفا سامانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

book

سامانه انتشارات

storage

بانک اطلاعاتی طرح ها

widgets

سامانه سمپات

extension

ساربانیار

map

سامانه اطلاعات مکانی نژادهای دام و طیور بومی کشور