alarmجمعه 4 بهمن 1398 - 16:51

Friday 24 January 2020 - 16:51alarm

alarmالجمعة 28 جُمادى الأولى 1441 - 16:51

برگزاری جلسه ارزیابی طرح های پژوهشی بخش تحقیقات ژنتیک در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

جلسه ارزیابی بخش تحقیقات ژنتیک و اصلاح نژاد در تاریخ 19 آذر ماه 98 در سالن گفتگوی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور برگزار شد.

alarmیکشنبه 8 دی 1398 - 09:52 comment0 remove_red_eye75


به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور: جلسه ارزیابی بخش تحقیقات ژنتیک و اصلاح نژاد با حضور دکتر بنابازی معاون پژوهش و انتقال یافته ها، دکتر آقاشاهی رئیس بخش تغذیه خانم دکتر زکی زاده رئیس بخش ژنتیک، خانم دکتر جواهری مدیر امور پژوهشی، و همکاران بخش ژنتیک در تاریخ 19 آذر ماه 98 در سالن گفتگوی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور برگزار شد.

در این جلسه دکتر بنابازی در خصوص ضرورت ارائه گزارش مالی و همچنین ارزیابی طرح های مراکز تحقیقاتی، توضیحاتی بیان کرد و افزود: در مورد فراخوان هایی که در آینده انجام می شود ضروریست اولویت ها از بالا به پایین انجام شود و در ادامه اولویت های بخش ها و مراکز با هم منطبق شوند.

در ادامه جلسه خانم دکتر زکی زاده رئیس بخش تحقیقات ژنتیک، در خصوص طرح های ژنتیک که در مراکز تحقیقاتی از جمله خوزستان، کردستان، گلستان و کرمانشاه اجرا می شود، اشاره کرد و در مورد مشکلات و کاستی ها توضیحاتی ارائه داد.

خانم دکتر زکی زاده همچنین در مورد روند اجرا و عملیاتی که تاکنون در مورد پروژه اصلاح نژاد گروهی گوسفندان افشاری که توسط  وی اجرا می شود، مطالبی بیان کرد.

در ادامه دکتر جوانروح عضو هیئت علمی بخش ژنتیک در خصوص انجام پروژه بررسی وضعیت موجود، تشریح استانداردهای کمی و کیفی و طرح ثبت و پایش جمعیت های گاو بومی توضیحاتی ارائه داد.

ایشان همچنین توضیحاتی در مورد گزارش نهایی پروژه های گاو نجدی و گاو سیستانی و همچنین جلسه هماهنگی برای تدوین گزارش نهایی و شناسنامه های ثبت ملی نژادها، بیان کرد.

در ادامه جلسه دکتر بانه عضو هیئت علمی بخش ژنتیک در مورد پروژه ارزیابی آمیخته های حاصل از تلاقی بوقلمون های ماده ایستگاه تاتار و نرهای برنز مطالبی بیان کرد.  روابطعمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور
fiber_new2 بهمن 1398: آیین آغاز به کار دومین کنگره بین المللی و دهمین کنگره پژوهشی زنبورعسل ایران در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new1 بهمن 1398: سخنرانی رئیس کمیسیون بهداشت اتحادیه جهانی زنبور داران (اپی موندیا) در دومین کنگره بین المللی و دهمین کنگره ملی زنبورعسل fiber_new30 دی 1398: در شورای پژوهشی موسسه اعلام شد: گردهمایی روسای بخش های علوم دامی مراکز تحقیقاتی روزهای 14 و 15 بهمن ماه در موسسه برگزار می شود fiber_new30 دی 1398: ۱ میلیون رأس دام در سیستان و بلوچستان درگیر سیل هستند/ارسال ۱۵۰۰ تن نهاده دامی به استان fiber_new28 دی 1398: تقدیر و تشکر از سی سال خدمات صادقانه یکی از همکاران اداری موسسه تحقیقات علوم دامی کشور
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

پشتیبانی فنی

در صورت بروز مشکل در هریک از سرویس ها میتوانید بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته با استفاده از فرم زیر و یا راه های ارتباطی درج شده در انتهای فرم با ما در تماس باشید:

مشکل و یا پیام خود را در این بخش وارد نمایید.

mail kooshyar.asri@gmail.com

phone_android 0935-1292903

phone026-34256001-5 (داخلی:386)

close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

close
مراکز استانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

لطفا استان مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب نمایید:

close
خدمات پرسنلی

لطفا بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

desktop_windows

اتوماسیون اداری

mail

پست الکترونیکی

monetization_on

فیش حقوقی

کانون بازنشستگان

close
سامانه ها

لطفا سامانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

book

سامانه انتشارات

storage

بانک اطلاعاتی طرح ها

widgets

سامانه سمپات

extension

ساربانیار

map

سامانه اطلاعات مکانی نژادهای دام و طیور بومی کشور