alarmچهارشنبه 7 خرداد 1399 - 00:07

Wednesday 27 May 2020 - 00:07alarm

alarmالأربعاء 4 شَوّال 1441 - 00:07

سرپرست جدید مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی منصوب شد

در حکمی از سوی مهندس عباس کشاورز، سرپرست وزارت جهاد کشاورزی، سیدشهاب سیدمحسنی به سمت سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی منصوب شد.

alarmچهارشنبه 4 دی 1398 - 14:55 comment0 remove_red_eye134


در حکمی از سوی مهندس عباس کشاورز، سرپرست وزارت جهاد کشاورزی، سیدشهاب سیدمحسنی به سمت سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، در بخشی از این حکم آمده است:

امیدوارم ضمن تعامل و همکاری با رسانه های جمعی و پاسخگویی و تبیین سیاست ها و برنامه ها و اهداف و خط مشی های وزارت متبوع اقدام نمایید.

شایان ذکر است که مراسم تودیع و معارفه مدیرکل مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی اول دیماه جاری با حضور محمدرضا طلایی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی، سیدعلی محققی، مدیرکل پیشین و سیدشهاب سیدمحسنی، سرپرست کنونی و جمعی از مدیران این مرکز برگزار شد. در این مراسم از تلاش‌ها و عملکرد مهندس محققی تقدیر به عمل آمد و حکم سرپرست جدید مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی قرائت و به نامبرده ابلاغ شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی در این مراسم درباره وظایف روابط عمومی اظهار داشت: بخش کشاورزی بسیار گسترده است و با دامنه وسیع ارباب‌رجوع روبروست که هر کدام، ادبیات خاص خود را می‌طلبد. برهمین اساس روابط عمومی باید به‌‌روز و منعطف باشد تا بتواند این دامنه گسترده را پوشش داده و به خوبی در مورد آن اطلاع‌رسانی کند.

محمدرضا طلایی در ادامه با بیان اینکه هنوز در زمینه اطلاع‌رسانی به سطح ایده‌آل نرسیده‌ایم، افزود: در وزارت جهاد کشاورزی روزانه به‌طور میانگین ۴۰۰ خدمت‌رسانی انجام می‌شود، اما پوشش خبری مناسبی در این زمینه انجام نمی‌‌گیرد. وی مشکل را نه در روابط عمومی که در همکاری مدیران ارشد این وزارتخانه تخصصی قلمداد کرد که به سبب درگیری مداوم با بخش اجرایی، کمتر به ارائه عملکرد خود تن می‌دهند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه تعویض در ادارات دولتی امری طبیعی است و مقام، وفا نمی‌کند، از عملکرد سیدعلی محققی، رئیس پیشین مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی تقدیر کرد و او را به‌عنوان یکی از سرمایه‌های مجموعه و از مدیران شایسته تقدیر وزارت جهاد کشاورزی برشمرد.

این مقام مسئول همچنین با اشاره به انتخاب سیدشهاب سیدمحسنی، به‌عنوان سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، او را یکی از پیشکسوتان روابط عمومی خواند و گفت: انتخاب او از سوی سرپرست وزارت جهاد کشاورزی جای تقدیر دارد.

طلایی خطاب به سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی تأکید کرد: مهندس کشاورز، سرپرست وزارت جهاد کشاورزی فردی بسیار دقیق است و بر سرعت‌عمل و به‌روز بودن مرکز روابط عمومی، در راستای اطلاع‌رسانی به‌موقع در رسانه‌ها تأکید دارد. بر همین اساس ضروری است که سرپرست این مرکز، وقت و دقت بیشتری را در شرایط حساس کنونی به وزارت جهاد کشاورزی معطوف کند.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشورfiber_new6 خرداد 1399: انتصاب رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور از سوی وزیر جهاد کشاورزی به عضویت کمیته ملی راهبردی تولید و بهداشت دام وزارت جهاد کشاورزی fiber_new6 خرداد 1399: وزیر جهاد کشاورزی در اولین برنامه تلویزیونی رویش : یكی از اصلی‌ترین رویكردهای ما توجه جدی به جامعه كشاورزی و نقش آفرینی كشاورزان و نمایندگان آنها در تصمیم‌گیری‌های است fiber_new31 اردیبهشت 1399: وزیر جهاد کشاورزی در پیامی به مناسبت "روز جهانی زنبور": تنوع پوشش گیاهی و آب و هوایی ایران مستعد صنعت زنبورداری است fiber_new31 اردیبهشت 1399: نشست مشترک مسئولین موسسه تحقیقات علوم دامی کشور با مدیران هلدینگ کشاورزی کوثر fiber_new31 اردیبهشت 1399: بزرگداشت روز جهانی زنبورهای گرده افشان در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.