alarmجمعه 4 بهمن 1398 - 16:47

Friday 24 January 2020 - 16:47alarm

alarmالجمعة 28 جُمادى الأولى 1441 - 16:47

سرپرست جدید مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی منصوب شد

در حکمی از سوی مهندس عباس کشاورز، سرپرست وزارت جهاد کشاورزی، سیدشهاب سیدمحسنی به سمت سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی منصوب شد.

alarmچهارشنبه 4 دی 1398 - 14:55 comment0 remove_red_eye59


در حکمی از سوی مهندس عباس کشاورز، سرپرست وزارت جهاد کشاورزی، سیدشهاب سیدمحسنی به سمت سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، در بخشی از این حکم آمده است:

امیدوارم ضمن تعامل و همکاری با رسانه های جمعی و پاسخگویی و تبیین سیاست ها و برنامه ها و اهداف و خط مشی های وزارت متبوع اقدام نمایید.

شایان ذکر است که مراسم تودیع و معارفه مدیرکل مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی اول دیماه جاری با حضور محمدرضا طلایی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی، سیدعلی محققی، مدیرکل پیشین و سیدشهاب سیدمحسنی، سرپرست کنونی و جمعی از مدیران این مرکز برگزار شد. در این مراسم از تلاش‌ها و عملکرد مهندس محققی تقدیر به عمل آمد و حکم سرپرست جدید مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی قرائت و به نامبرده ابلاغ شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی در این مراسم درباره وظایف روابط عمومی اظهار داشت: بخش کشاورزی بسیار گسترده است و با دامنه وسیع ارباب‌رجوع روبروست که هر کدام، ادبیات خاص خود را می‌طلبد. برهمین اساس روابط عمومی باید به‌‌روز و منعطف باشد تا بتواند این دامنه گسترده را پوشش داده و به خوبی در مورد آن اطلاع‌رسانی کند.

محمدرضا طلایی در ادامه با بیان اینکه هنوز در زمینه اطلاع‌رسانی به سطح ایده‌آل نرسیده‌ایم، افزود: در وزارت جهاد کشاورزی روزانه به‌طور میانگین ۴۰۰ خدمت‌رسانی انجام می‌شود، اما پوشش خبری مناسبی در این زمینه انجام نمی‌‌گیرد. وی مشکل را نه در روابط عمومی که در همکاری مدیران ارشد این وزارتخانه تخصصی قلمداد کرد که به سبب درگیری مداوم با بخش اجرایی، کمتر به ارائه عملکرد خود تن می‌دهند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه تعویض در ادارات دولتی امری طبیعی است و مقام، وفا نمی‌کند، از عملکرد سیدعلی محققی، رئیس پیشین مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی تقدیر کرد و او را به‌عنوان یکی از سرمایه‌های مجموعه و از مدیران شایسته تقدیر وزارت جهاد کشاورزی برشمرد.

این مقام مسئول همچنین با اشاره به انتخاب سیدشهاب سیدمحسنی، به‌عنوان سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، او را یکی از پیشکسوتان روابط عمومی خواند و گفت: انتخاب او از سوی سرپرست وزارت جهاد کشاورزی جای تقدیر دارد.

طلایی خطاب به سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی تأکید کرد: مهندس کشاورز، سرپرست وزارت جهاد کشاورزی فردی بسیار دقیق است و بر سرعت‌عمل و به‌روز بودن مرکز روابط عمومی، در راستای اطلاع‌رسانی به‌موقع در رسانه‌ها تأکید دارد. بر همین اساس ضروری است که سرپرست این مرکز، وقت و دقت بیشتری را در شرایط حساس کنونی به وزارت جهاد کشاورزی معطوف کند.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشورfiber_new2 بهمن 1398: آیین آغاز به کار دومین کنگره بین المللی و دهمین کنگره پژوهشی زنبورعسل ایران در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new1 بهمن 1398: سخنرانی رئیس کمیسیون بهداشت اتحادیه جهانی زنبور داران (اپی موندیا) در دومین کنگره بین المللی و دهمین کنگره ملی زنبورعسل fiber_new30 دی 1398: در شورای پژوهشی موسسه اعلام شد: گردهمایی روسای بخش های علوم دامی مراکز تحقیقاتی روزهای 14 و 15 بهمن ماه در موسسه برگزار می شود fiber_new30 دی 1398: ۱ میلیون رأس دام در سیستان و بلوچستان درگیر سیل هستند/ارسال ۱۵۰۰ تن نهاده دامی به استان fiber_new28 دی 1398: تقدیر و تشکر از سی سال خدمات صادقانه یکی از همکاران اداری موسسه تحقیقات علوم دامی کشور
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

پشتیبانی فنی

در صورت بروز مشکل در هریک از سرویس ها میتوانید بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته با استفاده از فرم زیر و یا راه های ارتباطی درج شده در انتهای فرم با ما در تماس باشید:

مشکل و یا پیام خود را در این بخش وارد نمایید.

mail kooshyar.asri@gmail.com

phone_android 0935-1292903

phone026-34256001-5 (داخلی:386)

close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

close
مراکز استانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

لطفا استان مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب نمایید:

close
خدمات پرسنلی

لطفا بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

desktop_windows

اتوماسیون اداری

mail

پست الکترونیکی

monetization_on

فیش حقوقی

کانون بازنشستگان

close
سامانه ها

لطفا سامانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

book

سامانه انتشارات

storage

بانک اطلاعاتی طرح ها

widgets

سامانه سمپات

extension

ساربانیار

map

سامانه اطلاعات مکانی نژادهای دام و طیور بومی کشور