alarmچهارشنبه 7 خرداد 1399 - 00:00

Wednesday 27 May 2020 - 00:00alarm

alarmالأربعاء 4 شَوّال 1441 - 00:00

در مراسم تجلیل و تکریم به مناسبت بازنشستگی مدیر کل حوزه ریاست سازمان: از خدمات مهندس کلافی تجلیل و مهندس خشنود به عنوان سرپرست حوزه ریاست سازمان معرفی و منصوب شد

نشست تودیع و معارفه مدیر کل حوزه ریاست سازمان با حضور دکتر کاظم خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان، دکتر رسول زارع قائم مقام سازمان، دکتر اسکندر زند مشاور عالی سازمان، معاونان و مدیران کل دفاتر ستادی یکشنبه 1 دی سال جاری در سالن اندیشه برگزار شد.

alarmچهارشنبه 4 دی 1398 - 09:46 comment0 remove_red_eye189


 به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و به نقل از روابط عمومی سازمان تحقیقات: نشست تودیع و معارفه مدیر کل حوزه ریاست سازمان با حضور دکتر کاظم خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان، دکتر رسول زارع قائم مقام سازمان، دکتر اسکندر زند مشاور عالی سازمان، معاونان و مدیران کل دفاتر ستادی یکشنبه 1 دی سال جاری در سالن اندیشه برگزار شد.

در این مراسم طی حکمی از سوی دکتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان، مهندس ماشااله خشنود به عنوان مشاور معاون وزیر و سرپرست حوزه ریاست سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی منصوب شد.
 
دکتر اسکندر زند مشاور عالی سازمان با اشاره به وظایف مهم و دشوار حوزه ریاست سازمان، این دفتر را به لحاظ حیطه کارکردی از اثرگذارترین و نزدیکترین دفاتر به رئیس سازمان دانست که مسئولیت رئیس این دفتر را دو چندان می کند. وی با اشاره به تجربه تحسین برانگیز مدیریتی مهندس کلافی در وزارت جهاد کشاورزی و آشنایی کامل ایشان با بدنه سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی، خط مشی معتدل، پاکدستی و دقت در عمل را از جمله خصوصیت های بارز دوران تصدی مسئولیت ایشان برشمرد. دکتر زند با اشاره به مهارت های ارتباطی مهندس کلافی در برقراری فضای همدلی و همکاری در محیط کار و تعاملات موثر برون سازمانی، وی را مشاوری امین توصیف کرد که با تلاش جهادی در اجرای مسئولیت محوله خدمات ماندگاری از خود به یادگار گذاشت.
 
وی هم چنین با تبریک به مهندس خشنود در پست جدید سرپرستی اداره کل حوزه ریاست، ایشان را مدیری خوش فکر و آشنا به قوانین و مقررات توصیف کرد که می تواند برای اداره این واحد مهم سازمانی منشاء اثر باشد.
 
دکتر محمودی معاون توسعه مدیریت و منابع با قدردانی از شایستگی های مدیریتی مهندس کلافی از جمله دقت، نظم و توانمندی حرفه ای، مهندس خشنود را مدیری مورد اطمینان توصیف کرد که تسلط ایشان بر قوانین و حوزه مالی اداری از ویژگی های مهم انتصاب ایشان در پست جدید است.
 
مهندس کلافی با تشکر از همکاران خود و رئیس سازمان  موفقیت های دوران خدمت را مرهون حمایت و همکاری ایشان دانست. وی با اشاره به مهمترین ویژگی های مدیر حوزه ریاست سازمان، پشتکار در پیگیری امور، مدیریت بحران، داشتن روابط عمومی بالا  و برخورداری از درک صحیح و سرشار از  اندیشه مثبت را برای اداره این دفتر مهم لازم دانست و برای مهندس خشنود در مسئولیت جدید آرزوی توفیق کرد.
 
مهندس خشنود سرپرست جدید حوزه ریاست با تشکر از حسن اعتماد دکتر خاوازی در محول نمودن سرپرستی و تبریک افتخار بازنشستگی به مهندس کلافی، ابراز امیدواری کرد بتواند با بهره مندی از  ظرفیت های موجود، وظایف محوله را در اداره این دفتر با قوت مضاعف پیگیری نماید. وی با اشاره به سوابق مدیریتی خود از سال 1375 در وزارت جهادکشاورزی، برنامه محوری را مهم ترین خط مشی مدیریتی خود اعلام کرد و برقراری تعاملات مطلوب با پرسنل و نظم سازمانی را در پیشبرد امور لازم دانست.
 
دکتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان در سخنانی با اشاره به لزوم قدردانی از مدیرانی که در پایان دوران مسئولیت، نام نیک از خود به یادگار می گذارند، مهندس کلافی را مشاوری دلسوز و همراه در روان سازی امور توصیف کرد و بازنشستگی ایشان را تبریک گفت.  وی هم چنین با تبریک به مهندس خشنود در پست جدید ابراز امیدواری کرد با توانمندی و سوابق ارزنده حرفه ای ایشان در اداره حوزه ریاست سازمان موفق باشند.
 
در پایان این مراسم با حضور دکتر خاوازی رئیس سازمان و معاونان وی، از خدمات مهندس کلافی که به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند با اعطای لوح یادبود قدردانی و حکم انتصاب مهندس خشنود به عنوان سرپرست حوزه ریاست سازمان ابلاغ شد


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور


fiber_new6 خرداد 1399: انتصاب رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور از سوی وزیر جهاد کشاورزی به عضویت کمیته ملی راهبردی تولید و بهداشت دام وزارت جهاد کشاورزی fiber_new6 خرداد 1399: وزیر جهاد کشاورزی در اولین برنامه تلویزیونی رویش : یكی از اصلی‌ترین رویكردهای ما توجه جدی به جامعه كشاورزی و نقش آفرینی كشاورزان و نمایندگان آنها در تصمیم‌گیری‌های است fiber_new31 اردیبهشت 1399: وزیر جهاد کشاورزی در پیامی به مناسبت "روز جهانی زنبور": تنوع پوشش گیاهی و آب و هوایی ایران مستعد صنعت زنبورداری است fiber_new31 اردیبهشت 1399: نشست مشترک مسئولین موسسه تحقیقات علوم دامی کشور با مدیران هلدینگ کشاورزی کوثر fiber_new31 اردیبهشت 1399: بزرگداشت روز جهانی زنبورهای گرده افشان در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.