alarmجمعه 4 بهمن 1398 - 16:47

Friday 24 January 2020 - 16:47alarm

alarmالجمعة 28 جُمادى الأولى 1441 - 16:47

در مراسم تجلیل و تکریم به مناسبت بازنشستگی مدیر کل حوزه ریاست سازمان: از خدمات مهندس کلافی تجلیل و مهندس خشنود به عنوان سرپرست حوزه ریاست سازمان معرفی و منصوب شد

نشست تودیع و معارفه مدیر کل حوزه ریاست سازمان با حضور دکتر کاظم خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان، دکتر رسول زارع قائم مقام سازمان، دکتر اسکندر زند مشاور عالی سازمان، معاونان و مدیران کل دفاتر ستادی یکشنبه 1 دی سال جاری در سالن اندیشه برگزار شد.

alarmچهارشنبه 4 دی 1398 - 09:46 comment0 remove_red_eye68


 به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و به نقل از روابط عمومی سازمان تحقیقات: نشست تودیع و معارفه مدیر کل حوزه ریاست سازمان با حضور دکتر کاظم خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان، دکتر رسول زارع قائم مقام سازمان، دکتر اسکندر زند مشاور عالی سازمان، معاونان و مدیران کل دفاتر ستادی یکشنبه 1 دی سال جاری در سالن اندیشه برگزار شد.

در این مراسم طی حکمی از سوی دکتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان، مهندس ماشااله خشنود به عنوان مشاور معاون وزیر و سرپرست حوزه ریاست سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی منصوب شد.
 
دکتر اسکندر زند مشاور عالی سازمان با اشاره به وظایف مهم و دشوار حوزه ریاست سازمان، این دفتر را به لحاظ حیطه کارکردی از اثرگذارترین و نزدیکترین دفاتر به رئیس سازمان دانست که مسئولیت رئیس این دفتر را دو چندان می کند. وی با اشاره به تجربه تحسین برانگیز مدیریتی مهندس کلافی در وزارت جهاد کشاورزی و آشنایی کامل ایشان با بدنه سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی، خط مشی معتدل، پاکدستی و دقت در عمل را از جمله خصوصیت های بارز دوران تصدی مسئولیت ایشان برشمرد. دکتر زند با اشاره به مهارت های ارتباطی مهندس کلافی در برقراری فضای همدلی و همکاری در محیط کار و تعاملات موثر برون سازمانی، وی را مشاوری امین توصیف کرد که با تلاش جهادی در اجرای مسئولیت محوله خدمات ماندگاری از خود به یادگار گذاشت.
 
وی هم چنین با تبریک به مهندس خشنود در پست جدید سرپرستی اداره کل حوزه ریاست، ایشان را مدیری خوش فکر و آشنا به قوانین و مقررات توصیف کرد که می تواند برای اداره این واحد مهم سازمانی منشاء اثر باشد.
 
دکتر محمودی معاون توسعه مدیریت و منابع با قدردانی از شایستگی های مدیریتی مهندس کلافی از جمله دقت، نظم و توانمندی حرفه ای، مهندس خشنود را مدیری مورد اطمینان توصیف کرد که تسلط ایشان بر قوانین و حوزه مالی اداری از ویژگی های مهم انتصاب ایشان در پست جدید است.
 
مهندس کلافی با تشکر از همکاران خود و رئیس سازمان  موفقیت های دوران خدمت را مرهون حمایت و همکاری ایشان دانست. وی با اشاره به مهمترین ویژگی های مدیر حوزه ریاست سازمان، پشتکار در پیگیری امور، مدیریت بحران، داشتن روابط عمومی بالا  و برخورداری از درک صحیح و سرشار از  اندیشه مثبت را برای اداره این دفتر مهم لازم دانست و برای مهندس خشنود در مسئولیت جدید آرزوی توفیق کرد.
 
مهندس خشنود سرپرست جدید حوزه ریاست با تشکر از حسن اعتماد دکتر خاوازی در محول نمودن سرپرستی و تبریک افتخار بازنشستگی به مهندس کلافی، ابراز امیدواری کرد بتواند با بهره مندی از  ظرفیت های موجود، وظایف محوله را در اداره این دفتر با قوت مضاعف پیگیری نماید. وی با اشاره به سوابق مدیریتی خود از سال 1375 در وزارت جهادکشاورزی، برنامه محوری را مهم ترین خط مشی مدیریتی خود اعلام کرد و برقراری تعاملات مطلوب با پرسنل و نظم سازمانی را در پیشبرد امور لازم دانست.
 
دکتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان در سخنانی با اشاره به لزوم قدردانی از مدیرانی که در پایان دوران مسئولیت، نام نیک از خود به یادگار می گذارند، مهندس کلافی را مشاوری دلسوز و همراه در روان سازی امور توصیف کرد و بازنشستگی ایشان را تبریک گفت.  وی هم چنین با تبریک به مهندس خشنود در پست جدید ابراز امیدواری کرد با توانمندی و سوابق ارزنده حرفه ای ایشان در اداره حوزه ریاست سازمان موفق باشند.
 
در پایان این مراسم با حضور دکتر خاوازی رئیس سازمان و معاونان وی، از خدمات مهندس کلافی که به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند با اعطای لوح یادبود قدردانی و حکم انتصاب مهندس خشنود به عنوان سرپرست حوزه ریاست سازمان ابلاغ شد


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور


fiber_new2 بهمن 1398: آیین آغاز به کار دومین کنگره بین المللی و دهمین کنگره پژوهشی زنبورعسل ایران در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new1 بهمن 1398: سخنرانی رئیس کمیسیون بهداشت اتحادیه جهانی زنبور داران (اپی موندیا) در دومین کنگره بین المللی و دهمین کنگره ملی زنبورعسل fiber_new30 دی 1398: در شورای پژوهشی موسسه اعلام شد: گردهمایی روسای بخش های علوم دامی مراکز تحقیقاتی روزهای 14 و 15 بهمن ماه در موسسه برگزار می شود fiber_new30 دی 1398: ۱ میلیون رأس دام در سیستان و بلوچستان درگیر سیل هستند/ارسال ۱۵۰۰ تن نهاده دامی به استان fiber_new28 دی 1398: تقدیر و تشکر از سی سال خدمات صادقانه یکی از همکاران اداری موسسه تحقیقات علوم دامی کشور
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

پشتیبانی فنی

در صورت بروز مشکل در هریک از سرویس ها میتوانید بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته با استفاده از فرم زیر و یا راه های ارتباطی درج شده در انتهای فرم با ما در تماس باشید:

مشکل و یا پیام خود را در این بخش وارد نمایید.

mail kooshyar.asri@gmail.com

phone_android 0935-1292903

phone026-34256001-5 (داخلی:386)

close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

close
مراکز استانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

لطفا استان مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب نمایید:

close
خدمات پرسنلی

لطفا بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

desktop_windows

اتوماسیون اداری

mail

پست الکترونیکی

monetization_on

فیش حقوقی

کانون بازنشستگان

close
سامانه ها

لطفا سامانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

book

سامانه انتشارات

storage

بانک اطلاعاتی طرح ها

widgets

سامانه سمپات

extension

ساربانیار

map

سامانه اطلاعات مکانی نژادهای دام و طیور بومی کشور