alarmچهارشنبه 7 خرداد 1399 - 00:05

Wednesday 27 May 2020 - 00:05alarm

alarmالأربعاء 4 شَوّال 1441 - 00:05

انتخاب رئیس بخش تحقیقات تغذیه موسسه تحقیقات علوم دامی کشور به عنوان پژوهشگر برتر یافته در مراسم گرامیداشت هفته پژوهش

مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری و تقدیر از برگزیدگان علمی و اثر گذار بخش کشاورزی، در تاریخ دوشنبه 25 آذر سال جاری در سالن فجر سازمان تحقیقات برگزار شد.

alarmسه شنبه 26 آذر 1398 - 12:12 comment0 remove_red_eye226


به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور: مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری و تقدیر از برگزیدگان علمی و اثرگذار بخش کشاورزی با حضور مهندس عباس کشاورز سرپرست وزارت جهاد کشاورزی، دکتر کاظم خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی، و شماری از مسئولان در تاریخ دوشنبه 25 آذر سال جاری در سالن فجر سازمان تحقیقات برگزار شد. 

در این مراسم از دکتر علیرضا آقاشاهی رئیس بخش تحقیقات تغذیه موسسه تحقیقات علوم دامی کشور به عنوان پژوهشگر برتر یافته محور، تقدیر گردید.

در بخشی از این تقدیر نامه که از سوی سرپرست وزارت جهاد کشاورزی ابلاغ شده، آمده است: بهره مندی از علم و پژوهش در عرصه تولید، از افتخارات و سیاست های اصولی وزارت جهاد کشاورزی محسوب می شود. در این مسیر، محققان توانمند و متعهد به عنوان سرمایه های اصلی از نقشی کلیدی در مسیر رشد و بالندگی برخوردارند. نظر به اینکه با تلاش مجدانه، متعهدانه و پژوهش اثر بخش در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی به عنوان "پژوهشگر برتر یافته محور" انتخاب شده اید، از جنابعالی تقدیر می شود. 

در این مراسم از 32 منتخب هفته پژوهش و فناوری سال جاری در بخش های پژوهشگران برتر مرز علم، پژوهشگران برتر یافته محور، پژوهشگران برتر فناور محور، پژوهشگر- مروجان ارشد برتر، رئیسان آزمایشگاه و ایستگاه های تحقیقاتی برتر، حامیان پژوهش و فناوری، پیشکسوتان تحقیقات کشاورزی، ایده پردازان منتخب جشنواره ایده های برتر بخش کشاورزی، رئیسان برتر موسسه و مرکز تحقیقاتی منتخب با اهدای لوح یادبود تجلیل بعمل آمد.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور 
fiber_new6 خرداد 1399: انتصاب رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور از سوی وزیر جهاد کشاورزی به عضویت کمیته ملی راهبردی تولید و بهداشت دام وزارت جهاد کشاورزی fiber_new6 خرداد 1399: وزیر جهاد کشاورزی در اولین برنامه تلویزیونی رویش : یكی از اصلی‌ترین رویكردهای ما توجه جدی به جامعه كشاورزی و نقش آفرینی كشاورزان و نمایندگان آنها در تصمیم‌گیری‌های است fiber_new31 اردیبهشت 1399: وزیر جهاد کشاورزی در پیامی به مناسبت "روز جهانی زنبور": تنوع پوشش گیاهی و آب و هوایی ایران مستعد صنعت زنبورداری است fiber_new31 اردیبهشت 1399: نشست مشترک مسئولین موسسه تحقیقات علوم دامی کشور با مدیران هلدینگ کشاورزی کوثر fiber_new31 اردیبهشت 1399: بزرگداشت روز جهانی زنبورهای گرده افشان در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.