alarmپنجشنبه 23 مرداد 1399 - 21:34

Thursday 13 August 2020 - 21:34alarm

alarmالخميس 23 ذو الحجة 1441 - 21:34

برگزاری جلسه ارایه عملکرد شش ماهه نخست سال 1398 معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

به منظور ارایه شفاف عملکرد و رویکرد پاسخگویی به کلیه همکاران جلسه ای از سوی معاون برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه در حضور رئیس موسسه، مدیران ارشد، جمعی از اعضای هیئت علمی، کارشناسان و پژوهشگران در تاریخ 11 آذر ماه سال جاری در سالن آمفی تئاتر موسسه برگزار شد.

alarmیکشنبه 10 آذر 1398 - 14:14 comment0 remove_red_eye295

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور: به منظور ارایه شفاف عملکرد و رویکرد پاسخگویی به کلیه همکاران جلسه ای از سوی معاون برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه در حضور رئیس موسسه، مدیران ارشد، جمعی از اعضای هیئت علمی، کارشناسان و پژوهشگران در تاریخ 11 آذر ماه سال جاری در سالن آمفی تئاتر موسسه برگزار شد. 

در این جلسه مهندس کرمی معاون برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه ضمن سخنانی گزارشی از عملکرد مدیریت امور اداری و پشتیبانی، مدیریت مالی و دفتر طرح و برنامه را در شش ماهه نخست سال 1398 ارائه نمود. 

ایشان در سخنان خود به آمار کارکنان براساس نوع استخدام، نمودار همکاران براساس مدرک تحصیلی، تعداد کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی شاغل در واحدهای موسسه اشاره کرد و توضیحاتی در خصوص نمودارهای جذب و خروج همکاران در 6 ماهه نخست سالجاری بیان کرد.

معاون برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور با اشاره به چارت مصوب موسسه و چارت سازمانی پیشنهادی موسسه در خصوص ارزیابی عملکرد کارکنان غیر هیئت علمی، احکام صادره، الکترونیکی نمودن فرم های مرخصی ساعتی و روزانه در اتوماسیون اداری، آموزش، نیاز سنجی دوره های آموزش ضمن خدمت مطالبی بیان کرد.

مهندس کرمی در ادامه به دوره های آموزشی برگزار شده در سال 1398، توزیع اقلام رفاهی، بیمه تکمیلی اشاره کرد و ایجاد فرم های مرخصی ساعتی و روزانه در اتوماسیون اداری در راستای صرفه جویی در مصرف کاغذ، راه اندازی سامانه دیجیتال سازی پرونده های بایگانی را از دیگر اقدامات این معاونت برشمرد.

ایشان در ادامه به ثبت موارد مورد نیاز در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ( خرید، مناقصه، مزایده)، پیگیری و نظارت بر قراردادهای منعقد شده در موسسه، همکاری با ایستگاه ها در راستای انجام پروژه های تحقیقاتی موسسه، برگزاری مراسم مذهبی و ملی، همایش ها و سخنرانی ها، توزیع اقلام رفاهی اشاره کرد و در خصوص اعتبارات مصوب و تخصیص یافته موسسه در سال 1397، اعتبارات مصوب و تخصیص یافته موسسه در شش ماهه سالجاری توضیحاتی بیان کرد.

معاون برنامه ریزی وپشتیبانی در پایان در خصوص ترکیب درآمدهای موسسه در شش ماهه سال 1398، میانگین حقوق هیات علمی و غیرهیات علمی، سرانه هزینه های مصرفی، بیمه و سرانه هزینه های رفاهی، سرانه هزینه های مصرفی، بیمه و سرانه هزینه های رفاهی، مطالبی بیان کرد. 

در ادامه جلسه مهندس ساجدی مدیر امور مالی و مهندس نوری شاد مدیر امور اداری و مهندس قاسملو مدیر پشتیبانی به پرسش های طرح شده از سوی همکاران پاسخ دادند.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

fiber_new22 مرداد 1399: نشست مشترک رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور با مسئولان مرکز تحقیقات اصفهان fiber_new22 مرداد 1399: برگزاری گردهمایی مجازی اعضای هیات علمی جدید در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new21 مرداد 1399: راه اندازی بخش تشخیص ژن دوقلوزایی گوسفند در کرج fiber_new19 مرداد 1399: بررسی ظرفیت های موجود برای توسعه و تجاری سازی فناوری ها در گردهمایی مجازی روسای بخش های علوم دامی fiber_new19 مرداد 1399: در حکمی از سوی دکتر خاوازی وزیر جهاد کشاورزی علیمراد سرافرازی به سمت سرپرست مركز روابط عمومی و امور بین‌الملل وزارت جهاد كشاورزی منصوب شد
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.