alarmجمعه 15 آذر 1398 - 21:39

Friday 6 December 2019 - 21:39alarm

alarmالجمعة 8 رَبيع الثاني 1441 - 21:39

برگزاری جلسه ارایه عملکرد شش ماهه نخست سال 1398 معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

به منظور ارایه شفاف عملکرد و رویکرد پاسخگویی به کلیه همکاران جلسه ای از سوی معاون برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه در حضور رئیس موسسه، مدیران ارشد، جمعی از اعضای هیئت علمی، کارشناسان و پژوهشگران در تاریخ 11 آذر ماه سال جاری در سالن آمفی تئاتر موسسه برگزار شد.

alarmیکشنبه 10 آذر 1398 - 14:14 comment0 remove_red_eye58

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور: به منظور ارایه شفاف عملکرد و رویکرد پاسخگویی به کلیه همکاران جلسه ای از سوی معاون برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه در حضور رئیس موسسه، مدیران ارشد، جمعی از اعضای هیئت علمی، کارشناسان و پژوهشگران در تاریخ 11 آذر ماه سال جاری در سالن آمفی تئاتر موسسه برگزار شد. 

در این جلسه مهندس کرمی معاون برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه ضمن سخنانی گزارشی از عملکرد مدیریت امور اداری و پشتیبانی، مدیریت مالی و دفتر طرح و برنامه را در شش ماهه نخست سال 1398 ارائه نمود. 

ایشان در سخنان خود به آمار کارکنان براساس نوع استخدام، نمودار همکاران براساس مدرک تحصیلی، تعداد کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی شاغل در واحدهای موسسه اشاره کرد و توضیحاتی در خصوص نمودارهای جذب و خروج همکاران در 6 ماهه نخست سالجاری بیان کرد.

معاون برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور با اشاره به چارت مصوب موسسه و چارت سازمانی پیشنهادی موسسه در خصوص ارزیابی عملکرد کارکنان غیر هیئت علمی، احکام صادره، الکترونیکی نمودن فرم های مرخصی ساعتی و روزانه در اتوماسیون اداری، آموزش، نیاز سنجی دوره های آموزش ضمن خدمت مطالبی بیان کرد.

مهندس کرمی در ادامه به دوره های آموزشی برگزار شده در سال 1398، توزیع اقلام رفاهی، بیمه تکمیلی اشاره کرد و ایجاد فرم های مرخصی ساعتی و روزانه در اتوماسیون اداری در راستای صرفه جویی در مصرف کاغذ، راه اندازی سامانه دیجیتال سازی پرونده های بایگانی را از دیگر اقدامات این معاونت برشمرد.

ایشان در ادامه به ثبت موارد مورد نیاز در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ( خرید، مناقصه، مزایده)، پیگیری و نظارت بر قراردادهای منعقد شده در موسسه، همکاری با ایستگاه ها در راستای انجام پروژه های تحقیقاتی موسسه، برگزاری مراسم مذهبی و ملی، همایش ها و سخنرانی ها، توزیع اقلام رفاهی اشاره کرد و در خصوص اعتبارات مصوب و تخصیص یافته موسسه در سال 1397، اعتبارات مصوب و تخصیص یافته موسسه در شش ماهه سالجاری توضیحاتی بیان کرد.

معاون برنامه ریزی وپشتیبانی در پایان در خصوص ترکیب درآمدهای موسسه در شش ماهه سال 1398، میانگین حقوق هیات علمی و غیرهیات علمی، سرانه هزینه های مصرفی، بیمه و سرانه هزینه های رفاهی، سرانه هزینه های مصرفی، بیمه و سرانه هزینه های رفاهی، مطالبی بیان کرد. 

در ادامه جلسه مهندس ساجدی مدیر امور مالی و مهندس نوری شاد مدیر امور اداری و مهندس قاسملو مدیر پشتیبانی به پرسش های طرح شده از سوی همکاران پاسخ دادند.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

fiber_new13 آذر 1398: بررسی بروندادهای بخش های تحقیقاتی در شورای پژوهشی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new12 آذر 1398: شرکت نمایندگان موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در نخستین جشنواره بز مهابادی اردستان fiber_new11 آذر 1398: معرفی اپلیکیشن ساربانیار به عنوان سیستم همیار شترداران (سامانه بهره­ ور شتر) fiber_new11 آذر 1398: برگزاری روز مزرعه سیلوی یونجه با همکاری موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new10 آذر 1398: برگزاری جلسه ارایه عملکرد شش ماهه نخست سال 1398 معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

پشتیبانی فنی

در صورت بروز مشکل در هریک از سرویس ها میتوانید بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته با استفاده از فرم زیر و یا راه های ارتباطی درج شده در انتهای فرم با ما در تماس باشید:

مشکل و یا پیام خود را در این بخش وارد نمایید.

mail kooshyar.asri@gmail.com

phone_android 0935-1292903

phone026-34256001-5 (داخلی:386)

close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

close
مراکز استانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

لطفا استان مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب نمایید:

close
خدمات پرسنلی

لطفا بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

desktop_windows

اتوماسیون اداری

mail

پست الکترونیکی

monetization_on

فیش حقوقی

کانون بازنشستگان

close
سامانه ها

لطفا سامانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

book

سامانه انتشارات

storage

بانک اطلاعاتی طرح ها

widgets

سامانه سمپات

map

سامانه اطلاعات مکانی نژادهای دام و طیور بومی کشور