alarmچهارشنبه 7 خرداد 1399 - 02:03

Wednesday 27 May 2020 - 02:03alarm

alarmالأربعاء 4 شَوّال 1441 - 02:03

بازدید رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور از مرکز تحقیقات استان همدان

دکتر اسماعیل خانیان رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی به منظور بازدید و ارزیابی طرح های در دست اقدام و گفتگو با مسئولین ،از مرکز تحقیقات استان همدان بازدید کرد.

alarmیکشنبه 10 آذر 1398 - 10:00 comment0 remove_red_eye183


به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور: دکتر اسماعیل خانیان رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی به منظور بازدید و ارزیابی طرح های در دست اقدام و گفتگو با مسئولین این مرکز در تاریخ 9 آذر ماه سالجاری از مرکز تحقیقات استان همدان بازدید کرد.

ایشان در این سفر  ضمن دیدار و گفتگو با دکتر اسدیان رئیس مرکز تحقیقات همدان و همچنین مسئول بخش علوم دامی  و گفتگو با کارشناسان ، ایستگاه های تحقیقاتی این مرکز را مورد بازدید قرار داد و از نزدیک در جریان مشکلات قرار گرفت.

در ادامه این بازدید رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور با دامداران بخش خصوصی در مورد چگونگی کمک و هدایت علمی آنان در جهت اصلاح نژاد گوسفند مهربان گفتگو نمود.  

نژاد گوسفند مهربان یکی از نژادهای گوشتی در کشور با صفت دو قلوزایی بالا در گله می باشد، و بومی منطقه همدان بوده و پراکندگی آن در مناطق کردستان همدان و زنجان می باشد، 

شایان ذکر است :چگونگی استفاده از پسماندهای کشاورزی در تغذیه خوراک دام در راستای کاهش هزینه های دامداران و روستاییان از دیگر محورهای مورد توجه در این سفر بود .


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور
fiber_new6 خرداد 1399: انتصاب رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور از سوی وزیر جهاد کشاورزی به عضویت کمیته ملی راهبردی تولید و بهداشت دام وزارت جهاد کشاورزی fiber_new6 خرداد 1399: وزیر جهاد کشاورزی در اولین برنامه تلویزیونی رویش : یكی از اصلی‌ترین رویكردهای ما توجه جدی به جامعه كشاورزی و نقش آفرینی كشاورزان و نمایندگان آنها در تصمیم‌گیری‌های است fiber_new31 اردیبهشت 1399: وزیر جهاد کشاورزی در پیامی به مناسبت "روز جهانی زنبور": تنوع پوشش گیاهی و آب و هوایی ایران مستعد صنعت زنبورداری است fiber_new31 اردیبهشت 1399: نشست مشترک مسئولین موسسه تحقیقات علوم دامی کشور با مدیران هلدینگ کشاورزی کوثر fiber_new31 اردیبهشت 1399: بزرگداشت روز جهانی زنبورهای گرده افشان در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.