alarmجمعه 15 آذر 1398 - 21:10

Friday 6 December 2019 - 21:10alarm

alarmالجمعة 8 رَبيع الثاني 1441 - 21:10

مشکین شهر اردبیل میزبان جهانگرد هرمزگانی

جهانگرد، هرمزگانی محمد امیری رودان که با حرکتی نمادین در نظر دارد تا ذخایر ژنتیکی ایران، به ویژه شتر دوکوهانه ایرانی در معرض خطر انقراض را به جهانیان معرفی کند، به مشکین شهر اردبیل رسید.

alarmیکشنبه 19 آبان 1398 - 13:39 comment0 remove_red_eye86به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور:جهانگرد، هرمزگانی محمد امیری رودان که با حرکتی نمادین در نظر دارد تا ذخایر ژنتیکی ایران  ،به ویژه شتر دوکوهانه ایرانی در معرض خطر انقراض را به جهانیان معرفی کند، به مشکین شهر اردبیل رسید.

امیری رودان که پس از توقف در کرج و موسسه تحقیقات علوم دامی کشوربه سمت قزوین حرکت کرده و از شمال قزوین به سمت اردبیل رفته بود، اینک در مشکین شهر اردبیل به سر می برد.

وی در گفتگو با روزنامه جام جم اظهار داشت:تا کنون فقط وزارت جهاد کشاورزی از طریق موسسه تحقیقات علوم دامی کشور از این سفر استقبال کرده و با همکاری سازمان فائو کارهای اداری مرا هماهنگ کرده  ولی در تلاش هستم توجه وزارتخانه های دیگر را هم در تحقق این هدف همراه کنم.

ایشان در مورد مسیر پیش روی خود گفت: قراراست پس از خروج از ایران با عبور از 47 کشور ودر مجموع قاره های آسیا ،اروپا،آفریقا، اقیانوسیه و آمریکا دوباره از مرز ترکمنستان وارد ایران شوم.

گفتنی است : سفر امیری رودان با شتر برای افزایش آگاهی وحمایت جامعه جهانی نسبت به مساله مهم ذخایر ژنتیکی دامی در خطر انقراض آغاز شده و ادامه دارد.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

fiber_new13 آذر 1398: بررسی بروندادهای بخش های تحقیقاتی در شورای پژوهشی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new12 آذر 1398: شرکت نمایندگان موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در نخستین جشنواره بز مهابادی اردستان fiber_new11 آذر 1398: معرفی اپلیکیشن ساربانیار به عنوان سیستم همیار شترداران (سامانه بهره­ ور شتر) fiber_new11 آذر 1398: برگزاری روز مزرعه سیلوی یونجه با همکاری موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new10 آذر 1398: برگزاری جلسه ارایه عملکرد شش ماهه نخست سال 1398 معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

پشتیبانی فنی

در صورت بروز مشکل در هریک از سرویس ها میتوانید بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته با استفاده از فرم زیر و یا راه های ارتباطی درج شده در انتهای فرم با ما در تماس باشید:

مشکل و یا پیام خود را در این بخش وارد نمایید.

mail kooshyar.asri@gmail.com

phone_android 0935-1292903

phone026-34256001-5 (داخلی:386)

close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

close
مراکز استانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

لطفا استان مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب نمایید:

close
خدمات پرسنلی

لطفا بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

desktop_windows

اتوماسیون اداری

mail

پست الکترونیکی

monetization_on

فیش حقوقی

کانون بازنشستگان

close
سامانه ها

لطفا سامانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

book

سامانه انتشارات

storage

بانک اطلاعاتی طرح ها

widgets

سامانه سمپات

map

سامانه اطلاعات مکانی نژادهای دام و طیور بومی کشور