alarmسه شنبه 6 خرداد 1399 - 23:47

Tuesday 26 May 2020 - 23:47alarm

alarmالثلاثاء 3 شَوّال 1441 - 23:47

مشکین شهر اردبیل میزبان جهانگرد هرمزگانی

جهانگرد، هرمزگانی محمد امیری رودان که با حرکتی نمادین در نظر دارد تا ذخایر ژنتیکی ایران، به ویژه شتر دوکوهانه ایرانی در معرض خطر انقراض را به جهانیان معرفی کند، به مشکین شهر اردبیل رسید.

alarmیکشنبه 19 آبان 1398 - 13:39 comment0 remove_red_eye196به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور:جهانگرد، هرمزگانی محمد امیری رودان که با حرکتی نمادین در نظر دارد تا ذخایر ژنتیکی ایران  ،به ویژه شتر دوکوهانه ایرانی در معرض خطر انقراض را به جهانیان معرفی کند، به مشکین شهر اردبیل رسید.

امیری رودان که پس از توقف در کرج و موسسه تحقیقات علوم دامی کشوربه سمت قزوین حرکت کرده و از شمال قزوین به سمت اردبیل رفته بود، اینک در مشکین شهر اردبیل به سر می برد.

وی در گفتگو با روزنامه جام جم اظهار داشت:تا کنون فقط وزارت جهاد کشاورزی از طریق موسسه تحقیقات علوم دامی کشور از این سفر استقبال کرده و با همکاری سازمان فائو کارهای اداری مرا هماهنگ کرده  ولی در تلاش هستم توجه وزارتخانه های دیگر را هم در تحقق این هدف همراه کنم.

ایشان در مورد مسیر پیش روی خود گفت: قراراست پس از خروج از ایران با عبور از 47 کشور ودر مجموع قاره های آسیا ،اروپا،آفریقا، اقیانوسیه و آمریکا دوباره از مرز ترکمنستان وارد ایران شوم.

گفتنی است : سفر امیری رودان با شتر برای افزایش آگاهی وحمایت جامعه جهانی نسبت به مساله مهم ذخایر ژنتیکی دامی در خطر انقراض آغاز شده و ادامه دارد.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

fiber_new6 خرداد 1399: انتصاب رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور از سوی وزیر جهاد کشاورزی به عضویت کمیته ملی راهبردی تولید و بهداشت دام وزارت جهاد کشاورزی fiber_new6 خرداد 1399: وزیر جهاد کشاورزی در اولین برنامه تلویزیونی رویش : یكی از اصلی‌ترین رویكردهای ما توجه جدی به جامعه كشاورزی و نقش آفرینی كشاورزان و نمایندگان آنها در تصمیم‌گیری‌های است fiber_new31 اردیبهشت 1399: وزیر جهاد کشاورزی در پیامی به مناسبت "روز جهانی زنبور": تنوع پوشش گیاهی و آب و هوایی ایران مستعد صنعت زنبورداری است fiber_new31 اردیبهشت 1399: نشست مشترک مسئولین موسسه تحقیقات علوم دامی کشور با مدیران هلدینگ کشاورزی کوثر fiber_new31 اردیبهشت 1399: بزرگداشت روز جهانی زنبورهای گرده افشان در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.