alarmچهارشنبه 7 خرداد 1399 - 01:57

Wednesday 27 May 2020 - 01:57alarm

alarmالأربعاء 4 شَوّال 1441 - 01:57

از سوی دکتر خاوازی رئیس سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی، رئیس مرکز تحقیقات استان یزد به عنوان مجری روز ملی مزرعه شتر تک کوهانه منصوب شد

به موجب حکمی از سوی دکتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی، دکتر سید علیرضا اسماعیل زاده رئیس مرکز تحقیقات استان یزد به عنوان مجری روز ملی مزرعه شتر تک کوهانه منصوب شد.

alarmشنبه 18 آبان 1398 - 10:11 comment0 remove_red_eye163


به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور: به موجب حکمی از سوی دکتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی، دکتر سید علیرضا اسماعیل زاده رئیس مرکز تحقیقات استان یزد به عنوان مجری روز ملی مزرعه شتر تک کوهانه منصوب شد.

در این حکم آمده است: نظر به اینکه روز ملی مزرعه شتر تک کوهانه در تاریخ 22 آبان ماه 1398 در ایستگاه ملی تحقیق و توسعه شتر تک کوهانه کشور (بافق) تحت مدیریت آن مرکز برنامه ریزی شده است و برگزاری هر چه با شکوه تر این رویداد، به رونق و توسعه پرورش شتر در کشور و به ویژه استان یزد کمک شایانی خواهد نمود، به پیشنهاد رئیس محترم موسسه تحقیقات علوم دامی کشور، جنابعالی به عنوان "مجری روز ملی مزرعه شتر تک کوهانه" منصوب می شوید.

 استفاده از تمامی ظرفیتها و امکانات مرکز تحقیقات یزد و بهره گیری از توانمندی سایر موسسات و مراکز در جهت برگزاری آبرومندانه و شایسته در سطح ملی و بین المللی این رویداد، از اهم انتظارات می باشد. از خداوند متعال برای شما و همکارانتان آرزوی توفیق و سربلندی دارم.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشورfiber_new6 خرداد 1399: انتصاب رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور از سوی وزیر جهاد کشاورزی به عضویت کمیته ملی راهبردی تولید و بهداشت دام وزارت جهاد کشاورزی fiber_new6 خرداد 1399: وزیر جهاد کشاورزی در اولین برنامه تلویزیونی رویش : یكی از اصلی‌ترین رویكردهای ما توجه جدی به جامعه كشاورزی و نقش آفرینی كشاورزان و نمایندگان آنها در تصمیم‌گیری‌های است fiber_new31 اردیبهشت 1399: وزیر جهاد کشاورزی در پیامی به مناسبت "روز جهانی زنبور": تنوع پوشش گیاهی و آب و هوایی ایران مستعد صنعت زنبورداری است fiber_new31 اردیبهشت 1399: نشست مشترک مسئولین موسسه تحقیقات علوم دامی کشور با مدیران هلدینگ کشاورزی کوثر fiber_new31 اردیبهشت 1399: بزرگداشت روز جهانی زنبورهای گرده افشان در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.