alarmچهارشنبه 7 خرداد 1399 - 02:04

Wednesday 27 May 2020 - 02:04alarm

alarmالأربعاء 4 شَوّال 1441 - 02:04

بازديد رئيس مرکز اصلاح نژاد و بهبود تولیدات دامی کشور از ایستگاه ملی گاودشت

دکتر عباسی رئیس مرکز اصلاح نژاد و بهبود تولیدات دامی کشور در نخستین روز آبان ماه جاری از ایستگاه تحقیق و توسعه گاو دو منظوره گاودشت بازدید نمود.

alarmچهارشنبه 8 آبان 1398 - 11:27 comment0 remove_red_eye281


 به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور: دکتر عباسی رئیس مرکز اصلاح نژاد و بهبود تولیدات دامی کشور در نخستین روز آبان ماه جاری از ایستگاه تحقیق و توسعه گاو دو منظوره گاودشت بازدید نمود.

در این بازدید ایشان از نزدیک با واحد گوسفنداری و گاوداری و طرح های در دست اجرای این واحد آشنا شد و ضمن ملاحظه رکوردهای ثبت شده در خصوص گوسفند زل  بر  رفع کمبودها و ثبت دقیق اطلاعات واحدهای دامی در سامانه ثبت اطلاعات مرکز اصلاح نژاد، تاکید کرد و همچنین در خصوص تقویت این واحد اعلام آمادگی نمود.

در حاشیه این بازدید مهندس آهنگری رئیس ایستگاه تحقیق و توسعه گاودشت ضمن توضیحاتی خاطر نشان کرد: با توجه به نظر مساعد دکتر عباسی در توسعه مرکز حفاظت گوسفند زل مازندران، تاکید بر ضرورت تحت پوشش قراردادن و ثبت اطلاعات سایر واحدهای پرورش گوسفند زل بخش خصوصی و نیز اجرای طرح های مختلف  اصلاح نژادی در این ایستگاه، پیشنهاد می شود.

وی یادآور شد در این راستا، مکاتبات و پی گیری های لازم در خصوص طرح توسعه این واحد به ویژه تامین اعتبار توسعه جایگاه ها و تجهیز ماشین آلات ضروری به نظر می رسد.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشورfiber_new6 خرداد 1399: انتصاب رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور از سوی وزیر جهاد کشاورزی به عضویت کمیته ملی راهبردی تولید و بهداشت دام وزارت جهاد کشاورزی fiber_new6 خرداد 1399: وزیر جهاد کشاورزی در اولین برنامه تلویزیونی رویش : یكی از اصلی‌ترین رویكردهای ما توجه جدی به جامعه كشاورزی و نقش آفرینی كشاورزان و نمایندگان آنها در تصمیم‌گیری‌های است fiber_new31 اردیبهشت 1399: وزیر جهاد کشاورزی در پیامی به مناسبت "روز جهانی زنبور": تنوع پوشش گیاهی و آب و هوایی ایران مستعد صنعت زنبورداری است fiber_new31 اردیبهشت 1399: نشست مشترک مسئولین موسسه تحقیقات علوم دامی کشور با مدیران هلدینگ کشاورزی کوثر fiber_new31 اردیبهشت 1399: بزرگداشت روز جهانی زنبورهای گرده افشان در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.