alarmجمعه 15 آذر 1398 - 22:36

Friday 6 December 2019 - 22:36alarm

alarmالجمعة 8 رَبيع الثاني 1441 - 22:36

بازديد رئيس مرکز اصلاح نژاد و بهبود تولیدات دامی کشور از ایستگاه ملی گاودشت

دکتر عباسی رئیس مرکز اصلاح نژاد و بهبود تولیدات دامی کشور در نخستین روز آبان ماه جاری از ایستگاه تحقیق و توسعه گاو دو منظوره گاودشت بازدید نمود.

alarmچهارشنبه 8 آبان 1398 - 11:27 comment0 remove_red_eye124


 به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور: دکتر عباسی رئیس مرکز اصلاح نژاد و بهبود تولیدات دامی کشور در نخستین روز آبان ماه جاری از ایستگاه تحقیق و توسعه گاو دو منظوره گاودشت بازدید نمود.

در این بازدید ایشان از نزدیک با واحد گوسفنداری و گاوداری و طرح های در دست اجرای این واحد آشنا شد و ضمن ملاحظه رکوردهای ثبت شده در خصوص گوسفند زل  بر  رفع کمبودها و ثبت دقیق اطلاعات واحدهای دامی در سامانه ثبت اطلاعات مرکز اصلاح نژاد، تاکید کرد و همچنین در خصوص تقویت این واحد اعلام آمادگی نمود.

در حاشیه این بازدید مهندس آهنگری رئیس ایستگاه تحقیق و توسعه گاودشت ضمن توضیحاتی خاطر نشان کرد: با توجه به نظر مساعد دکتر عباسی در توسعه مرکز حفاظت گوسفند زل مازندران، تاکید بر ضرورت تحت پوشش قراردادن و ثبت اطلاعات سایر واحدهای پرورش گوسفند زل بخش خصوصی و نیز اجرای طرح های مختلف  اصلاح نژادی در این ایستگاه، پیشنهاد می شود.

وی یادآور شد در این راستا، مکاتبات و پی گیری های لازم در خصوص طرح توسعه این واحد به ویژه تامین اعتبار توسعه جایگاه ها و تجهیز ماشین آلات ضروری به نظر می رسد.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشورfiber_new13 آذر 1398: بررسی بروندادهای بخش های تحقیقاتی در شورای پژوهشی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new12 آذر 1398: شرکت نمایندگان موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در نخستین جشنواره بز مهابادی اردستان fiber_new11 آذر 1398: معرفی اپلیکیشن ساربانیار به عنوان سیستم همیار شترداران (سامانه بهره­ ور شتر) fiber_new11 آذر 1398: برگزاری روز مزرعه سیلوی یونجه با همکاری موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new10 آذر 1398: برگزاری جلسه ارایه عملکرد شش ماهه نخست سال 1398 معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

پشتیبانی فنی

در صورت بروز مشکل در هریک از سرویس ها میتوانید بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته با استفاده از فرم زیر و یا راه های ارتباطی درج شده در انتهای فرم با ما در تماس باشید:

مشکل و یا پیام خود را در این بخش وارد نمایید.

mail kooshyar.asri@gmail.com

phone_android 0935-1292903

phone026-34256001-5 (داخلی:386)

close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

close
مراکز استانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

لطفا استان مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب نمایید:

close
خدمات پرسنلی

لطفا بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

desktop_windows

اتوماسیون اداری

mail

پست الکترونیکی

monetization_on

فیش حقوقی

کانون بازنشستگان

close
سامانه ها

لطفا سامانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

book

سامانه انتشارات

storage

بانک اطلاعاتی طرح ها

widgets

سامانه سمپات

map

سامانه اطلاعات مکانی نژادهای دام و طیور بومی کشور