alarmجمعه 15 آذر 1398 - 21:32

Friday 6 December 2019 - 21:32alarm

alarmالجمعة 8 رَبيع الثاني 1441 - 21:32

در جلسه شورای پژوهشی موسسه بر مشارکت فعال همکاران و بخش های مختلف موسسه در روز ملی مزرعه شتر تاکید شد

جلسه شورای پژوهشی در تاریخ 29 مهرماه جاری در سالن گفتگوی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور برگزار شد.

alarmدوشنبه 29 مهر 1398 - 13:53 comment0 remove_red_eye134به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور جلسه شورای پژوهشی، با حضور دکتر اسماعیل خانیان رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور، معاونین ایشان، روسای بخش های تحقیقاتی و شماری از مدیران و محققان در تاریخ 29 مهرماه جاری در سالن گفتگوی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور برگزار شد.

در این جلسه دکتر اسماعیل خانیان در خصوص گردهمایی روسای موسسه ها و مراکز تحقیقاتی تابعه سازمان تحقیقات،گزارشی ارائه داد و افزود: این دوره از گردهمایی مدیران موسسه ها و مراکز ملی و استانی سازمان با هدف بررسی عملکرد شش ماهه نخست سال جاری و پیگیری میزان پیشرفت پروژه های مصوب برای هر یک از زیرمجموعه های سازمان به مدت 3 روز در موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر برگزار شد و هر یک از مدیران زیرمجموعه های تحقیقاتی سازمان درباره گزارش عملکردهای ارائه شده به بحث و تبادل نظر پرداختند.

رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور خاطر نشان کرد: دکتر خاوازی بر ضرورت تلاش برای شاخص شدن مراکز و موسسه های تحقیقاتی در موضوعات ویژه منطقه ای و اقلیمی کشاورزی استانی و ملی تاکید کرد. وی توجه به بهره وری در تعریف پروژه های تحقیقاتی را از رویکردهای مهم پژوهشی سازمان برشمرد و بر ضرورت بازنگری ساختار کمیته های علمی - فنی  و عملیاتی شدن طرح کمیته های علمی_ فنی تاکید کرد. 

ایشان افزود: رئیس سازمان با اشاره به رئوس مگاپروژه های مهمی از جمله علوفه و تامین خوراک دام، پروبیوتیک ها، برنامه ریزی برای عملیاتی شدن این امر را خواستار شد. 

دکتر اسماعیل خانیان خاطر نشان کرد: ضرورت یکپارچه سازی پروژه های پژوهشی، پرهیز از اجرای طرح های موازی و مشارکت نیروهای هیات علمی موسسه ها در استان ها در پاسخ به نیازهای بخش اجرا از دیگر تاکیدات دکتر خاوازی بود.

رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور یادآور شد: در این گردهمایی 3روزه در ضمن ارائه گزارش عملکرد زیر مجموعه های تحقیقاتی سازمان، نتایج ارزیابی انجام شده از گزارش عملکرد مراکز و موسسه های تحقیقاتی از دیدگاه روسای مراکز و موسسه های حاضر در گردهمایی اعلام شد.

وی افزود: از ارزیابی های انجام شده باید ایده بگیریم و نقاط ضعف مجموعه خود را برطرف کنیم.

در ادامه جلسه دکتر بنابازی معاون پژوهش و فناوری و انتقال یافته ها در خصوص روز مزرعه شتر تک کوهانه که روز 22 آبان ماه در بافق یزد برگزار خواهد شد، سخنانی بیان کرد و افزود: جلسه ایی که در یزد برگزار شد با حمایت هایی از سوی جهاد استان و فرمانداری همراه بود و تصمیم بر آن شد که به عنوان روز ملی مزرعه نامگذاری شود و بحث بین المللی این روز مطرح بود که قرار شد از دو فرد صاحب نظر خارجی دعوت شود که با حضور این متخصصین خارجی، کارگاه آموزشی و سخنرانی هایی برگزار خواهد شد. روزهای 21 و23 آبان ماه در حاشیه روز مزرعه شتر برنامه های فرهنگی، هنری مانند برگزاری مسابقه شتر سواری، شب کویر، رونمایی از نرم افزار "ساربان یار" و رونمایی از تندیس شتر در یکی از میادین شهر، نمایشگاه و فروشگاه محصولات شتر، برگزار خواهد شد. 

ایشان خاطر نشان کرد یکی از اهداف برگزاری روز مزرعه شتر، شناساندن شهر بافق استان یزد به عنوان مرکز شتر است، توسعه و مدیریت پرورش شتر، از طریق همکاری های منطقه ایی و بین المللی نیز از دیگر اهداف برگزاری این مراسم می باشد. 

وی افزود: در این راستا دکتر اسدزاده در موسسه مسئولیت بخشی از کارها را دارند و دوستان هرگونه ایده و طرح و کمک فکری دارند می توانند با ایشان مطرح کنند.

دکتر بنابازی در ادامه به همکاری ها و قراردادهای موسسه با شرکت های خصوصی، مانند شرکت جوین خراسان رضوی اشاره کرد و در خصوص قرارداد آموزشی مانند برگزاری کارگاه آموزشی تولید مثلی 3 روزه که توسط مهندس علیوردی تدریس شد،برنامه ژنتیکی گله جوین وقرار داد زنبور عسل (راه اندازی 200کلنی) توضیحاتی بیان کرد.

در ادامه دکتر آقاشاهی رئیس بخش تحقیقات تغذیه دام و طیور موسسه در خصوص بروندادهای این بخش توضیحاتی بیان کرد .

در پایان جلسه آیین نامه داخلی در خصوص ماموریت ها مورد بحث و بررسی قرارگرفت .


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

fiber_new13 آذر 1398: بررسی بروندادهای بخش های تحقیقاتی در شورای پژوهشی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new12 آذر 1398: شرکت نمایندگان موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در نخستین جشنواره بز مهابادی اردستان fiber_new11 آذر 1398: معرفی اپلیکیشن ساربانیار به عنوان سیستم همیار شترداران (سامانه بهره­ ور شتر) fiber_new11 آذر 1398: برگزاری روز مزرعه سیلوی یونجه با همکاری موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new10 آذر 1398: برگزاری جلسه ارایه عملکرد شش ماهه نخست سال 1398 معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

پشتیبانی فنی

در صورت بروز مشکل در هریک از سرویس ها میتوانید بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته با استفاده از فرم زیر و یا راه های ارتباطی درج شده در انتهای فرم با ما در تماس باشید:

مشکل و یا پیام خود را در این بخش وارد نمایید.

mail kooshyar.asri@gmail.com

phone_android 0935-1292903

phone026-34256001-5 (داخلی:386)

close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

close
مراکز استانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

لطفا استان مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب نمایید:

close
خدمات پرسنلی

لطفا بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

desktop_windows

اتوماسیون اداری

mail

پست الکترونیکی

monetization_on

فیش حقوقی

کانون بازنشستگان

close
سامانه ها

لطفا سامانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

book

سامانه انتشارات

storage

بانک اطلاعاتی طرح ها

widgets

سامانه سمپات

map

سامانه اطلاعات مکانی نژادهای دام و طیور بومی کشور