alarmچهارشنبه 24 مهر 1398 - 20:54

Wednesday 16 October 2019 - 20:54alarm

alarmالأربعاء 16 صَفَر 1441 - 20:54

برگزاری مراسم تودیع و معارفه فرمانده بسیج پایگاه قدس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

مراسم تودیع و معارفه فرمانده بسیج پایگاه قدس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور با حضور مسئولان و شماری از همکاران در سالن گفتگوی موسسه تحقیقات علوم دامی برگزار شد

alarmچهارشنبه 10 مهر 1398 - 13:26 comment0 remove_red_eye133

مراسم تودیع و معارفه فرمانده بسیج پایگاه قدس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور با حضور حجت الاسلام شجاع مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در موسسه، مهندس کرمی معاون برنامه ریزی وپشتیبانی، مهندس نوری شاد مدیر امور اداری، مهندس ناصرخاکی رئیس حراست موسسه، سرهنگ خان بابایی رئیس سازمان بسیج کارمندان استان البرز، احمد آقانقی فرمانده بسیج حوزه ادارات کل، خوبی سرشت فرمانده حوزه ثامن الائمه و شماری از بسیجیان و همکاران در تاریخ 9 مهر ماه جاری در سالن گفتگوی موسسه تحقیقات علوم دامی برگزار شد .

در این مراسم حجت الاسلام شجاع مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در موسسه ضمن سخنانی با اشاره به سوره المسد (تبت ) به نمونه هایی از خیر و شرهای تاریخی و مصادیق آن پرداخت و سخنانی در خصوص ایام عزاداری سالار  و سرور شهیدان و یاران وفادار ایشان بیان کرد.

ایشان همچنین در خصوص خدمات ارزنده سرهنگ آقا نقی مسئول سابق حوزه بسیج موسسه مطالبی بیان کرد و از تلاش های وی قدردانی نمود.

در ادامه جلسه، خوبی سرشت فرمانده حوزه ثامن الائمه در خصوص ویژگی های دفاع مقدس مطالبی بیان کرد و افزود: دفاع مقدس دارای ویژگی های زیادی بود از جمله اینکه جنگ ما تبدیل به گنج شد، این جنگ دارای گنج هایی بود مانند مردمی بودن و هدایت مردمی جنگ که تاکنون ادامه داشته و هر فرماندهی وظیفه دارد از این گنج محافظت کند.

وی در ادامه اهداف بسیج در سازمان ها به ویژه بسیج کارمندان را ارائه خدمات جهت بهبود رونق تولید دانست و در این راستا خواستار همکاری و مشارکت بیشتر بسیجیان و همکاران شد.

در ادامه جلسه، از زحمات و کوشش های سید هاشم حسینی فرمانده پیشین بسیج پایگاه قدس قدردانی گردید و آقای علی اسماعیلی به عنوان فرمانده جدید این پایگاه معرفی شد.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور






fiber_new24 مهر 1398: پاداش پایان خدمت كارمندان سازمان تحقیقات آموزش و ترویج كشاورزی همزمان با صدور حكم بازنشستگی پرداخت می شود fiber_new23 مهر 1398: اهمیت توسعه‌ كسب و كارهای نوپا در اجرای سیاست كشاورزی قراردادی fiber_new22 مهر 1398: ایستگاه ملی گاودشت در راستای تولید و توسعه برای حفظ امینت غذایی، باید پایدار بماند. fiber_new21 مهر 1398: بازدید معاون خبر صدا و سیمای استان البرز از موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new17 مهر 1398: شرکت رئیس آزمایشگاههای موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در نشست رابطین مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

پشتیبانی فنی

در صورت بروز مشکل در هریک از سرویس ها میتوانید بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته با استفاده از فرم زیر و یا راه های ارتباطی درج شده در انتهای فرم با ما در تماس باشید:

مشکل و یا پیام خود را در این بخش وارد نمایید.

mail kooshyar.asri@gmail.com

phone_android 0935-1292903

phone026-34256001-5 (داخلی:386)

close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

close
مراکز استانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

لطفا استان مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب نمایید:

close
خدمات پرسنلی

لطفا بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

desktop_windows

اتوماسیون اداری

mail

پست الکترونیکی

monetization_on

فیش حقوقی

کانون بازنشستگان

close
سامانه ها

لطفا سامانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

book

سامانه انتشارات

storage

بانک اطلاعاتی طرح ها

widgets

سامانه سمپات

map

سامانه اطلاعات مکانی نژادهای دام و طیور بومی کشور