alarmچهارشنبه 24 مهر 1398 - 20:40

Wednesday 16 October 2019 - 20:40alarm

alarmالأربعاء 16 صَفَر 1441 - 20:40

انتصاب معاون پژوهش، فناوری و انتقال یافته های موسسه تحقیقات علوم دامی کشور به سمت هماهنگ کننده ملی منابع ژنتیک دامی

به موجب حکمی از سوی دکتر محمد جعفر آقایی رئیس مرکز ملی مدیریت منابع ژنتیکی کشاورزی و منابع طبیعی کشور و مرجع ملی کمیسیون تنوع ژنتیکی غذا و کشاورزی، دکتر محمدحسین بنابازی معاون پژوهش، فناوری و انتقال یافته های موسسه تحقیقات علوم دامی کشور، به سمت "هماهنگ کننده ملی منابع ژنتیک دامی " منصوب گردید.

alarmیکشنبه 7 مهر 1398 - 14:08 comment0 remove_red_eye66


به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور: به موجب حکمی از سوی دکتر محمد جعفر آقایی رئیس مرکز ملی مدیریت منابع ژنتیکی کشاورزی و منابع طبیعی کشور و مرجع ملی کمیسیون تنوع ژنتیکی غذا و کشاورزی، دکتر محمدحسین بنابازی معاون پژوهش، فناوری و انتقال یافته های موسسه تحقیقات علوم دامی کشور، به سمت "هماهنگ کننده ملی منابع ژنتیک دامی " منصوب گردید.

در این حکم آمده است: به استناد مصوبه هفدهمین نشست عادی کمیسیون، با عنایت به تعهد، تخصص و تجربیات ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به مدت دو سال به سمت "هماهنگ کننده ملی منابع ژنتیک دامی " منصوب می شوید.

انتظار دارد برای حفظ منافع ملی در چارچوب اهداف بهره برداری پایدار از منابع ژنتیکی غذا و کشاورزی با اتکال به خداوند متعال و حضور پر ثمر جنابعالی با بهره گیری بیش از پیش از تمامی ظرفیت های علمی و اجرایی کشور و هماهنگی با دستگاه ها و نهادهای ذیربط، در انجام وظایف محوله اقدام لازم را معمول فرمایید. توفیق روز افزونتان را در انجام شایسته مسئولیت های محوله از خداوند متعال خواستارم.

گفتنی است، اهداف اصلی هماهنگ کننده ملی منابع ژنتیک دامی بدین شرح است: برنامه ریزی و سیاست گذاری برای استفاده پایدار از منابع ژنتیکی دامی، نظارت بر وضعیت منابع ژنتیکی دامی در کشور، برنامه ریزی و انجام اقدامات ضروری برای استفاده پایدار از منابع ژنتیکی دامی در دستگاههای اجرایی و تحقیقاتی، اطمینان از دسترسی مناسب به منابع ژنتیکی و تسهیم عادلانه مزایای حاصل از استفاده از این منابع، تقویت سیاست های ملی و منطقه ای کشور و ظرفیت سازی در خصوص حفاظت و بهره برداری از منابع ژنتیکی دامی، همکاری و مشارکت میان بخش های مختلف دولتی و غیر دولتی برای حفاظت و بهره برداری پایدار از تنوع ژنتیکی دامی کشور.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشورfiber_new24 مهر 1398: پاداش پایان خدمت كارمندان سازمان تحقیقات آموزش و ترویج كشاورزی همزمان با صدور حكم بازنشستگی پرداخت می شود fiber_new23 مهر 1398: اهمیت توسعه‌ كسب و كارهای نوپا در اجرای سیاست كشاورزی قراردادی fiber_new22 مهر 1398: ایستگاه ملی گاودشت در راستای تولید و توسعه برای حفظ امینت غذایی، باید پایدار بماند. fiber_new21 مهر 1398: بازدید معاون خبر صدا و سیمای استان البرز از موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new17 مهر 1398: شرکت رئیس آزمایشگاههای موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در نشست رابطین مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

پشتیبانی فنی

در صورت بروز مشکل در هریک از سرویس ها میتوانید بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته با استفاده از فرم زیر و یا راه های ارتباطی درج شده در انتهای فرم با ما در تماس باشید:

مشکل و یا پیام خود را در این بخش وارد نمایید.

mail kooshyar.asri@gmail.com

phone_android 0935-1292903

phone026-34256001-5 (داخلی:386)

close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

close
مراکز استانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

لطفا استان مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب نمایید:

close
خدمات پرسنلی

لطفا بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

desktop_windows

اتوماسیون اداری

mail

پست الکترونیکی

monetization_on

فیش حقوقی

کانون بازنشستگان

close
سامانه ها

لطفا سامانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

book

سامانه انتشارات

storage

بانک اطلاعاتی طرح ها

widgets

سامانه سمپات

map

سامانه اطلاعات مکانی نژادهای دام و طیور بومی کشور