alarmچهارشنبه 24 مهر 1398 - 20:45

Wednesday 16 October 2019 - 20:45alarm

alarmالأربعاء 16 صَفَر 1441 - 20:45

رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در جلسه شورای پژوهشی بر انجام کارهای شاخص و دارای برونداد مشخص در حوزه دامپروری تاکید کرد

رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در جلسه شورای پژوهشی بر انجام کارهای شاخص و دارای برونداد مشخص در حوزه دامپروری تاکید کرد

alarmسه شنبه 2 مهر 1398 - 11:21 comment0 remove_red_eye81به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور جلسه شورای پژوهشی، با حضور دکتر اسماعیل خانیان رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور، دکتر بنابازی معاون پژوهشی، روسای بخش های تحقیقاتی، شماری از مدیران و محققان در نخستین روز از مهرماه سالجاری در سالن گفتگوی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور برگزار شد.

در این جلسه دکتر اسماعیل خانیان با اشاره به سخنان وزیر جهاد کشاورزی در نشست ادواری با روسای موسسات تحقیقات کشاورزی خاطر نشان کرد: ضرورت اتخاذ رویکرد نتیجه گرایی در پرداختن به فعالیت های تحقیقاتی بخش کشاورزی به منظور رفع مشکلات این بخش مورد تاکید ایشان بود.

رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور افزود: مهندس حجتی بر لزوم توجه به اثر بخشی نتایج تحقیقات کشاورزی تاکید کرد و یادآور شد: افزایش بهره وری از منابع تولید، راهبرد اساسی وزارت جهاد کشاورزی است که در این راستا لازم است با گسترش ارتباط و تعاملات بین المللی و بهره گیری از دانش و تکنولوژی های روز و یافته های جدید تحقیقاتی در زمینه افزایش بهره وری در تولیدات کشاورزی اقدام شود.

دکتر اسماعیل خانیان یاد آورشد: وزیر جهاد کشاورزی در سخنان خود تاکید کرد، به منظور تامین نیاز روغن و کاهش وابستگی کشور به این کالا و همچنین تامین نهاده های دامی مورد نیاز تولید کننده ها، موسسات تحقیقات کشاورزی لازم است در زمینه معرفی ارقام جدید دانه های روغنی با عملکرد بالا و متناسب با اقلیم و همچنین مقاوم به آفات و بیماری ها، پژوهش و اقدام کنند.

رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع برونداد اشاره کرد و افزود: در حوزه دامپروری باید کارهای شاخص با برونداد مشخص تعریف شود، تا بتوانیم شاخص های ارزیابی ویژه هر بخش را مشخص کنیم.

وی افزود: برونداد از دیدگاه سازمان تحقیقات شامل مقاله، یافته قابل ترویج، دانش فنی قابل فروش، دستورالعمل های ترویجی، نشریه فنی و پروژه های تحقیقاتی می باشد.

ایشان با اشاره به بخش های تحقیقاتی موسسه یادآور شد: برونداد مقاله و کارهای ترویجی مشخص است در مورد برونداد دانش فنی و مصداق های آن و همچنین تعیین کار شاخص در هر بخش با استفاده از دانش و تخصص اعضای هیئت علمی آن بخش بایستی بحث های کارشناسی صورت گرفته و مشخص شود. در بخش تهیه، تدوین و ارائه دانش فنی و دستورالعمل های ترویجی نیز به همین شکل و با تامل بیشتر در بخش بایستی عمل شده و مورد بررسی قرار گیرد.

در ادامه جلسه حاضران در خصوص مصداق برونداد در هر بخش به بحث و تبادل نظر پرداختند و خواستار ارائه یک نمونه کامل از این موضوع که مورد نظر و پذیرش سازمان تحقیقات می باشد، شدند تا زوایای این موضوع برای تمامی محققان روشن گردد.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

fiber_new24 مهر 1398: پاداش پایان خدمت كارمندان سازمان تحقیقات آموزش و ترویج كشاورزی همزمان با صدور حكم بازنشستگی پرداخت می شود fiber_new23 مهر 1398: اهمیت توسعه‌ كسب و كارهای نوپا در اجرای سیاست كشاورزی قراردادی fiber_new22 مهر 1398: ایستگاه ملی گاودشت در راستای تولید و توسعه برای حفظ امینت غذایی، باید پایدار بماند. fiber_new21 مهر 1398: بازدید معاون خبر صدا و سیمای استان البرز از موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new17 مهر 1398: شرکت رئیس آزمایشگاههای موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در نشست رابطین مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

پشتیبانی فنی

در صورت بروز مشکل در هریک از سرویس ها میتوانید بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته با استفاده از فرم زیر و یا راه های ارتباطی درج شده در انتهای فرم با ما در تماس باشید:

مشکل و یا پیام خود را در این بخش وارد نمایید.

mail kooshyar.asri@gmail.com

phone_android 0935-1292903

phone026-34256001-5 (داخلی:386)

close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

close
مراکز استانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

لطفا استان مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب نمایید:

close
خدمات پرسنلی

لطفا بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

desktop_windows

اتوماسیون اداری

mail

پست الکترونیکی

monetization_on

فیش حقوقی

کانون بازنشستگان

close
سامانه ها

لطفا سامانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

book

سامانه انتشارات

storage

بانک اطلاعاتی طرح ها

widgets

سامانه سمپات

map

سامانه اطلاعات مکانی نژادهای دام و طیور بومی کشور