alarmدوشنبه 12 خرداد 1399 - 04:37

Monday 1 June 2020 - 04:37alarm

alarmالإثنين 9 شَوّال 1441 - 04:37

مشکین شهر اردبیل میزبان جهانگرد هرمزگانی

جهانگرد، هرمزگانی محمد امیری رودان که با حرکتی نمادین در نظر دارد تا ذخایر ژنتیکی ایران، به ویژه شتر دو کوهانه ایرانی در معرض خطر انقراض را به جهانیان معرفی کند، به مشکین شهر اردبیل رسید.

alarmدوشنبه 1 مهر 1398 - 09:17 comment0 remove_red_eye214


به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور:جهانگرد، هرمزگانی محمد امیری رودان که با حرکتی نمادین در نظر دارد تا ذخایر ژنتیکی ایران، به ویژه شتر دوکوهانه ایرانی در معرض خطر انقراض را به جهانیان معرفی کند، به مشکین شهر اردبیل رسید.

امیری رودان که پس از توقف در کرج و موسسه تحقیقات علوم دامی کشور به سمت قزوین حرکت کرده و از شمال قزوین به سمت اردبیل رفته بود، اینک در مشکین شهر اردبیل به سر می برد.

وی در گفتگو با روزنامه جام جم اظهار داشت: تا کنون فقط وزارت جهاد کشاورزی از طریق موسسه تحقیقات علوم دامی کشور از این سفر استقبال کرده و با همکاری سازمان فائو کارهای اداری مرا هماهنگ کرده  ولی در تلاش هستم توجه وزارتخانه های دیگر را هم در تحقق این هدف همراه کنم.

ایشان در مورد مسیر پیش روی خود گفت: قرار است پس از خروج از ایران با عبور از 47 کشور و در مجموع قاره های آسیا، اروپا، آفریقا، اقیانوسیه و آمریکا دوباره از مرز ترکمنستان وارد ایران شوم.

گفتنی است: سفر امیری رودان با شتر برای افزایش آگاهی و حمایت جامعه جهانی نسبت به مساله مهم ذخایر ژنتیکی دامی در خطر انقراض آغاز شده و ادامه دارد.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

fiber_new10 خرداد 1399: انتشار كتاب راهنمای تغذیه و پرورش بز، نژاد بوئر fiber_new8 خرداد 1399: در جلسه ای با حضور دکتر جوادی سرپرست معاونت پژوهش و فناوری سازمان: روند پیشرفت طرح های كلان(مگاپروژه) سازمان مورد ارزیابی قرار گرفت fiber_new7 خرداد 1399: «یاوران تولید»، پل ارتباطی بخش تحقیقات کشاورزی با بهره‌برداران fiber_new7 خرداد 1399: طرح پایلوت پرورش مرغ بومی"خزك" توسط دفتر زنان روستایی در استان سیستان و بلوچستان با موفقیت اجرا شد fiber_new6 خرداد 1399: انتصاب رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور از سوی وزیر جهاد کشاورزی به عضویت کمیته ملی راهبردی تولید و بهداشت دام وزارت جهاد کشاورزی
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.