alarmچهارشنبه 24 مهر 1398 - 21:42

Wednesday 16 October 2019 - 21:42alarm

alarmالأربعاء 16 صَفَر 1441 - 21:42

مشکین شهر اردبیل میزبان جهانگرد هرمزگانی

جهانگرد، هرمزگانی محمد امیری رودان که با حرکتی نمادین در نظر دارد تا ذخایر ژنتیکی ایران، به ویژه شتر دو کوهانه ایرانی در معرض خطر انقراض را به جهانیان معرفی کند، به مشکین شهر اردبیل رسید.

alarmدوشنبه 1 مهر 1398 - 09:17 comment0 remove_red_eye68


به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور:جهانگرد، هرمزگانی محمد امیری رودان که با حرکتی نمادین در نظر دارد تا ذخایر ژنتیکی ایران، به ویژه شتر دوکوهانه ایرانی در معرض خطر انقراض را به جهانیان معرفی کند، به مشکین شهر اردبیل رسید.

امیری رودان که پس از توقف در کرج و موسسه تحقیقات علوم دامی کشور به سمت قزوین حرکت کرده و از شمال قزوین به سمت اردبیل رفته بود، اینک در مشکین شهر اردبیل به سر می برد.

وی در گفتگو با روزنامه جام جم اظهار داشت: تا کنون فقط وزارت جهاد کشاورزی از طریق موسسه تحقیقات علوم دامی کشور از این سفر استقبال کرده و با همکاری سازمان فائو کارهای اداری مرا هماهنگ کرده  ولی در تلاش هستم توجه وزارتخانه های دیگر را هم در تحقق این هدف همراه کنم.

ایشان در مورد مسیر پیش روی خود گفت: قرار است پس از خروج از ایران با عبور از 47 کشور و در مجموع قاره های آسیا، اروپا، آفریقا، اقیانوسیه و آمریکا دوباره از مرز ترکمنستان وارد ایران شوم.

گفتنی است: سفر امیری رودان با شتر برای افزایش آگاهی و حمایت جامعه جهانی نسبت به مساله مهم ذخایر ژنتیکی دامی در خطر انقراض آغاز شده و ادامه دارد.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

fiber_new24 مهر 1398: پاداش پایان خدمت كارمندان سازمان تحقیقات آموزش و ترویج كشاورزی همزمان با صدور حكم بازنشستگی پرداخت می شود fiber_new23 مهر 1398: اهمیت توسعه‌ كسب و كارهای نوپا در اجرای سیاست كشاورزی قراردادی fiber_new22 مهر 1398: ایستگاه ملی گاودشت در راستای تولید و توسعه برای حفظ امینت غذایی، باید پایدار بماند. fiber_new21 مهر 1398: بازدید معاون خبر صدا و سیمای استان البرز از موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new17 مهر 1398: شرکت رئیس آزمایشگاههای موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در نشست رابطین مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

پشتیبانی فنی

در صورت بروز مشکل در هریک از سرویس ها میتوانید بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته با استفاده از فرم زیر و یا راه های ارتباطی درج شده در انتهای فرم با ما در تماس باشید:

مشکل و یا پیام خود را در این بخش وارد نمایید.

mail kooshyar.asri@gmail.com

phone_android 0935-1292903

phone026-34256001-5 (داخلی:386)

close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

close
مراکز استانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

لطفا استان مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب نمایید:

close
خدمات پرسنلی

لطفا بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

desktop_windows

اتوماسیون اداری

mail

پست الکترونیکی

monetization_on

فیش حقوقی

کانون بازنشستگان

close
سامانه ها

لطفا سامانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

book

سامانه انتشارات

storage

بانک اطلاعاتی طرح ها

widgets

سامانه سمپات

map

سامانه اطلاعات مکانی نژادهای دام و طیور بومی کشور