alarmچهارشنبه 24 مهر 1398 - 20:38

Wednesday 16 October 2019 - 20:38alarm

alarmالأربعاء 16 صَفَر 1441 - 20:38

برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با حضور مدیر منابع انسانی و نوسازی سازمان تحقیقات در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

جلسه پرسش و پاسخ با حضور مدیر منابع انسانی و نوسازی سازمان تحقیقات در تاریخ 27 شهریور ماه جاری درسالن گفتگوی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور برگزار شد.

alarmیکشنبه 31 شهریور 1398 - 12:02 comment0 remove_red_eye99

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور جلسه پرسش و پاسخ با حضور دکتر اسماعیل خانیان ، معاونین ایشان، دکتر گل محمدی، مدیر امور اداری ،اعضای هیات علمی و کارشناسان،   در تاریخ 27 شهریور ماه جاری در سالن گفتگوی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور برگزار شد.

در این جلسه دکتر گل محمدی در بخشی از سخنان خود در مورد دستورالعمل سختی کار، شیوه نامه تبدیل وضعیت کارکنان هیات علمی، بازنگری آئین نامه غیر هیات علمی، اخذ کد استخدامی، پرداخت کسور سربازی، بازبینی پرونده ها در حوزه مرخصی سالانه و استعلام ایثارگری مطالبی بیان کرد.

ایشان در ادامه  خاطر نشان کرد: ترفیعات اعضای هیات علمی در صورت عدم دریافت پایه منجر به کاهش فوق العاده ویژه 40 درصد و کاهش پایه خواهد شد .

وی افزود: برای تغییر وضعیت نیروهای شرکتی مجوزی از سوی سازمان امور اداری و استخدامی صادر نشده ولی این نیروها می توانند در پایان سال در آزمون استخدامی شرکت کنند و در صورت قبولی و اخذ مجوزهای مرتبط، در این زمینه مساعدت لازم انجام خواهد شد .

مدیر کل دفتر منابع انسانی و نوسازی سازمان تحقیقات در خصوص بازنشستگی با 5 سال ارفاق گفت: این موضوع هنوز ابلاغ نشده و در صورت ابلاغ، با توجه به بودجه بررسی خواهد شد.

دکتر گل محمدی در مورد ارتقاء رتبه 2 به 1 برای کارشناسان یادآور شد: همکارانی که از سال 93 رتبه نگرفته اند، مشمول این ابلاغ شده و به آنها اعطا خواهد شد.

ایشان در پایان یادآور شد: حدود 45 درصد از پاداش پایان خدمت همکاران شاغل و زیر مجموعه سازمان بابت طلب مانده مرخصی آنها می باشد که رقم قابل توجهی است و بایستی توسط مسئولین مدیریت شود.

وی  در مورد پرداخت ماموریت و اضافه کار یادآور شد. این موارد از محل "درآمدی های اختصاصی " و بند"سایر" قابل پرداخت می باشد.

در خاتمه  مهندس کرمی معاون برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه، با مدیریت پرسش کارکنان مسائل و سوال های  ضروری را مطرح  نموده و  دکتر گل محمدی و هیات همراه به آنها پاسخ دادند. 


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور
fiber_new24 مهر 1398: پاداش پایان خدمت كارمندان سازمان تحقیقات آموزش و ترویج كشاورزی همزمان با صدور حكم بازنشستگی پرداخت می شود fiber_new23 مهر 1398: اهمیت توسعه‌ كسب و كارهای نوپا در اجرای سیاست كشاورزی قراردادی fiber_new22 مهر 1398: ایستگاه ملی گاودشت در راستای تولید و توسعه برای حفظ امینت غذایی، باید پایدار بماند. fiber_new21 مهر 1398: بازدید معاون خبر صدا و سیمای استان البرز از موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new17 مهر 1398: شرکت رئیس آزمایشگاههای موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در نشست رابطین مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

پشتیبانی فنی

در صورت بروز مشکل در هریک از سرویس ها میتوانید بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته با استفاده از فرم زیر و یا راه های ارتباطی درج شده در انتهای فرم با ما در تماس باشید:

مشکل و یا پیام خود را در این بخش وارد نمایید.

mail kooshyar.asri@gmail.com

phone_android 0935-1292903

phone026-34256001-5 (داخلی:386)

close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

close
مراکز استانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

لطفا استان مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب نمایید:

close
خدمات پرسنلی

لطفا بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

desktop_windows

اتوماسیون اداری

mail

پست الکترونیکی

monetization_on

فیش حقوقی

کانون بازنشستگان

close
سامانه ها

لطفا سامانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

book

سامانه انتشارات

storage

بانک اطلاعاتی طرح ها

widgets

سامانه سمپات

map

سامانه اطلاعات مکانی نژادهای دام و طیور بومی کشور