alarmشنبه 14 تیر 1399 - 14:42

Saturday 4 July 2020 - 14:42alarm

alarmالسبت 13 ذو القعدة 1441 - 14:42

امضای تفاهمنامه همکاری توسعه ای، پژوهشی و ترویجی بین موسسه های تحقیقات علوم دامی کشورو اصلاح و تهیه نهال و بذر

این تفاهمنامه با هدف هم افزایی، اثر بخشی، هدفمند و همسو نمودن ماموریت های مشترک موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر در راستای رفع چالش های اساسی بخش کشاورزی و دامپروری کشور تهیه و تنظیم گردید.

alarmیکشنبه 13 مرداد 1398 - 10:04 comment0 remove_red_eye234


این تفاهمنامه با هدف هم افزایی، اثر بخشی، هدفمند و همسو نمودن ماموریت های مشترک موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر در راستای رفع چالش های اساسی بخش کشاورزی و دامپروری کشور تهیه و تنظیم گردید.

موضوع این تفاهمنامه همکاری مشترک در اجرای طرح های توسعه ای، پژوهشی و ترویجی در  زمینه های، توسعه گیاهان علوفه ای در شرایط کشت مخلوط، توسعه بررسی کیفی گیاهان علوفه ای، از طریق بهره‌برداری و استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های متقابل می باشد.

مدت تفاهمنامه از زمان انعقاد به مدت 5 سال معتبر می باشد و پس از آن، با توافق طرفین قابل تمدید است.

به منظور اجرایی نمودن این تفاهم­نامه، شورایی 4 نفره (شوراي فني ) مرکب از نمایندگان موسسه های تحقیقات علوم دامی و تحقیقات نهال و بذر که با موضوعات مرتبط با اين تفاهم­نامه آشنایی کامل داشته باشند، تشکیل می­ گردد.

وظیفه شوراي فني بررسی موضوعات توسعه ای، پژوهشی پیشنهادی تحقیقات علوم دامی یا تحقیقات نهال و بذر خواهد بود. موارد پيشنهادي پس از تاييد فني و مالي توسط شوراي فني به طرفین تفاهمنامه اعلام مي­ گردد. 

پس از اتفاق نظر در خصوص موضوعات تائید شده توسط شوراي فني، اجرای کلیه تعهداتی که نیاز به تأمین منابع مالی داشته باشد، منوط به انعقاد قراردادهای جداگانه و تأمین اعتبار از سوی طرفین، خواهد داشت.   

حقوق مادی و معنوی تمامی دستاوردهای حاصل از فعالیت­ها و پروژه‌های مشترک ناشی از انعقاد قراردادهای مرتبط با این تفاهمنامه مانند محصولات، امتیاز معرفی رقم، اختراعات، کتاب­ها، مقاله­ ها و غیره بر اساس سهم تعیین‌ شده در توافق­نامه های فی‌ما‌بین تعیین خواهد شد و عرضه آن‌ها و هرگونه گزارش خبری در رسانه ها با موافقت طرفین و با لحاظ کردن حقوق هر دو طرف امکان‌پذیر است.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشورfiber_new14 تیر 1399: معاون علمی و فناوری رئيس ‌جمهور: برشرایط شکل گیری یک زیست بوم کامل فناوری در حوزه دامپروری در موسسه تحقیقات علوم دامی کشورتاکید کرد fiber_new12 تیر 1399: بازدید دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئيس‌ جمهور از ظرفیت های تجاری سازی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و شرکت های مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور علوم دامی fiber_new11 تیر 1399: برگزاری جلسه جمع بندی چگونگی ادامه کار واحد گاوداری ایستگاه ملی گاودشت در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new10 تیر 1399: برگزاری روز مزرعه معرفی سیلاژ خوراک کامل دام بر پایه تفاله پرتقال در ایستگاه ملی تحقیقات گاودشت fiber_new9 تیر 1399: انتصاب مدیر داخلی مرکز رشد واحدهای فن آور علوم دامی از سوی معاون پژوهش فناوری و انتقال یافته ها
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.