alarmسه شنبه 26 شهریور 1398 - 03:30

Tuesday 17 September 2019 - 03:30alarm

alarmالثلاثاء 17 مُحَرَّم 1441 - 03:30

تفاهمنامه همکاری توسعه ای، پژوهشی و ترویجی با موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور

تفاهمنامه همکاری توسعه ای، پژوهشی و ترویجی به منظور هم افزایی، اثر بخشی، هدفمند و همسو نمودن ماموریت های مشترک بین موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور در راستای رفع چالش های اساسی بخش کشاورزی و دامپروری کشور تهیه و تنظیم گردید.

alarmدوشنبه 7 مرداد 1398 - 10:28 comment0 remove_red_eye81


تفاهمنامه همکاری توسعه ای، پژوهشی و ترویجی به منظور هم افزایی، اثر بخشی، هدفمند و همسو نمودن ماموریت های مشترک بین موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور در راستای رفع چالش های اساسی بخش کشاورزی و دامپروری کشور تهیه و تنظیم گردید.

موضوع این تفاهمنامه همکاری مشترک در اجرای طرح و پروژه های توسعه ای، پژوهشی و ترویجی در زمینه های، توسعه تکنولوژی کشت علوفه های کم آب بر جهت استفاده در خوراک دام، از طریق بهره‌برداری و استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های متقابل می باشد.

مدت تفاهمنامه نیز از زمان انعقاد به مدت 5 سال معتبر می باشد و پس از آن، با توافق طرفین قابل تمدید است.

به منظور اجرایی نمودن این تفاهمنامه، شورایی 4 نفره (شوراي فني) مرکب از دو نفر به عنوان نمایندگان تحقیقات علوم دامی و دو نفر به عنوان نمایندگان تحقیقات دیم که با موضوعات مرتبط با اين تفاهمنامه آشنایی کامل داشته باشند، تشکیل می گردد.

وظیفه شوراي فني بررسی موضوعی و سند پروژه یا طرح های توسعه ای، پژوهشی پیشنهادی تحقیقات علوم دامی یا تحقیقات دیم خواهد بود. موارد پيشنهادي پس از تاييد فني و مالي توسط شوراي فني به طرفین تفاهمنامه اعلام مي گردد

پس از تصویب موضوعات تائید شده توسط شوراي فني، اجرای کلیه تعهداتی که نیاز به تأمین منابع مالی داشته باشد، منوط به انعقاد قراردادهای جداگانه و تأمین اعتبار از سوی طرفین، خواهد بود. سهم هریک از طرفین و یا مشترکا با بخش خصوصی در متن قرارداد مشخص خواهد شد.     

حقوق مادی و معنوی تمامی دستاوردهای حاصل از طرح و پروژه‌های مشترک ناشی از انعقاد قراردادهای مرتبط با این تفاهمنامه مانند محصولات، دانش فنی (رویالتی)، اختراعات، کتابها، مقاله ها و غیره بر اساس سهم تعیین‌شده در توافق نامه های فی‌ما‌بین تعیین خواهد شد و عرضه آن‌ها و هرگونه گزارش خبری در رسانه ها با موافقت طرفین و با لحاظ کردن حقوق هر دو طرف امکان‌پذیر است.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

fiber_new24 شهریور 1398: دکتر بنابازی معاون پژوهش و فناوری موسسه: بخش نامه داخلی مجمع فدراسیون سوارکاری مصداق بارز اخلال در وظایف حاکمیتی وزارت جهاد کشاورزی است fiber_new20 شهریور 1398: با صدور احکامی جداگانه از سوی دکتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی رییس و دبیر ستاد ملی رسانه وزارت جهاد كشاورزی منصوب و معرفی شدند fiber_new17 شهریور 1398: دکتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان در شورای مدیران: بر ضرورت استفاده بهینه از انرژی و ملزومات اداری در راستای هدایت صحیح منابع تاکید کرد fiber_new17 شهریور 1398: توسعه اکولوژیک پرورش شتر در ۷ استان مستعد کشور fiber_new17 شهریور 1398: ممنوعیت هرگونه خرید و فروش و جابجایی دام زنده فاقد پلاک
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

پشتیبانی فنی

در صورت بروز مشکل در هریک از سرویس ها میتوانید بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته با استفاده از فرم زیر و یا راه های ارتباطی درج شده در انتهای فرم با ما در تماس باشید:

مشکل و یا پیام خود را در این بخش وارد نمایید.

mail kooshyar.asri@gmail.com

phone_android 0935-1292903

phone026-34256001-5 (داخلی:386)

close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

close
مراکز استانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

لطفا استان مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب نمایید:

close
خدمات پرسنلی

لطفا بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

desktop_windows

اتوماسیون اداری

mail

پست الکترونیکی

monetization_on

فیش حقوقی

کانون بازنشستگان

close
سامانه ها

لطفا سامانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

book

سامانه انتشارات

storage

بانک اطلاعاتی طرح ها

widgets

سامانه سمپات

map

سامانه اطلاعات مکانی نژادهای دام و طیور بومی کشور