alarmچهارشنبه 24 مهر 1398 - 20:29

Wednesday 16 October 2019 - 20:29alarm

alarmالأربعاء 16 صَفَر 1441 - 20:29

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات تخلفات اداری و رفتار سازمانی در خراسان رضوی

دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات تخلفات اداری و رفتار سازمانی، در تاریخ 25 و 26 تیر سال جاری در مرکز تحقیقات، آموزش و منابع طبیعی خراسان رضوی برگزار شد.

alarmیکشنبه 30 تیر 1398 - 10:05 comment0 remove_red_eye196


دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات تخلفات اداری و رفتار سازمانی با حضور مهندس کرمی معاون برنامه ریزی و پشتیبانی، مهندس نوری شاد مدیر امور اداری و پشتیبانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و شماری از مسئولان و مدیران اداری و کارگزینی در مرکز تحقیقات، آموزش و منابع طبیعی خراسان رضوی برگزار شد.

در راستای برگزاری جلسات کار گروه مناطق اداری و کارگزینی با پی گیری و دستور رئیس کار گروه اداری و کارگزینی مناطق 6 و7 و دبیر مناطق کشوری سازمان تحقیقات مهندس نوری شاد، با هماهنگی دکتر غلامرضا گل محمدی مدیر کل دفتر منابع انسانی و نوسازی اداری سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات تخلفات اداری و رفتار سازمانی در روزهای 25 و 26 تیر سال جاری در مرکز تحقیقات، آموزش و منابع طبیعی خراسان رضوی برگزار شد.

در این دوره آموزشی، ضمن بررسی آیین نامه استخدامی کارکنان غیر هیات علمی، شیوه نامه اعطای پایه های تشویقی بررسی و تدوین و جهت تصویب به دفتر منابع انسانی و نوسازی اداری سازمان ارائه شد.

در ادامه این جلسات، دوره آموزشی "رفتار سازمانی" توسط مهندس کرمی معاون برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و همچنین "تخلفات اداری" توسط مهندس کاظمی مدیر دفتر منابع انسانی و نوسازی اداری موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی تدریس گردید.

در پایان جلسه به ابهامات و پرسش های شرکت کنندگان در خصوص مباحث اداری و کارگزینی پاسخ داده شد.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشورfiber_new24 مهر 1398: پاداش پایان خدمت كارمندان سازمان تحقیقات آموزش و ترویج كشاورزی همزمان با صدور حكم بازنشستگی پرداخت می شود fiber_new23 مهر 1398: اهمیت توسعه‌ كسب و كارهای نوپا در اجرای سیاست كشاورزی قراردادی fiber_new22 مهر 1398: ایستگاه ملی گاودشت در راستای تولید و توسعه برای حفظ امینت غذایی، باید پایدار بماند. fiber_new21 مهر 1398: بازدید معاون خبر صدا و سیمای استان البرز از موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new17 مهر 1398: شرکت رئیس آزمایشگاههای موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در نشست رابطین مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

پشتیبانی فنی

در صورت بروز مشکل در هریک از سرویس ها میتوانید بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته با استفاده از فرم زیر و یا راه های ارتباطی درج شده در انتهای فرم با ما در تماس باشید:

مشکل و یا پیام خود را در این بخش وارد نمایید.

mail kooshyar.asri@gmail.com

phone_android 0935-1292903

phone026-34256001-5 (داخلی:386)

close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

close
مراکز استانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

لطفا استان مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب نمایید:

close
خدمات پرسنلی

لطفا بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

desktop_windows

اتوماسیون اداری

mail

پست الکترونیکی

monetization_on

فیش حقوقی

کانون بازنشستگان

close
سامانه ها

لطفا سامانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

book

سامانه انتشارات

storage

بانک اطلاعاتی طرح ها

widgets

سامانه سمپات

map

سامانه اطلاعات مکانی نژادهای دام و طیور بومی کشور