alarmپنجشنبه 27 تیر 1398 - 19:50

Thursday 18 July 2019 - 19:50alarm

alarmالخميس 15 ذو القعدة 1440 - 19:50

بازتاب برگزاری روز مزرعه در رسانه ها و صدا و سیمای استان البرز

مراسم روز مزرعه تولید فرآورده های لبنی از شیر بز روز 12 تیر ماه سالجاری با حضور مسئولان و بهره برداران در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور برگزار شد.

alarmیکشنبه 16 تیر 1398 - 13:56 comment0 remove_red_eye82


به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور: مراسم روز مزرعه "تولید فرآورده های لبنی از شیر بز" روز 12 تیر ماه سالجاری با حضور مسئولان و بهره برداران در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور برگزار شد.

در ابتدا شرکت کنندگان از سایت سنتز نژاد بز شیری که از ترکیب پایه مادری بز مهابادی و پایه پدری آلپاین فرانسه در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور سنتز شده بود، بازدید کردند. 

سپس پایلوت تولید لبنیات موسسه مورد بازدید قرار گرفت که محصولات لبنی ارایه شده در این مراسم از آمیخته های تولیدی پروژه سنتز نژاد بز شیری موسسه تامین شده بود.

پرورش بزهای اصلاح نژاد شده افزون بر افزایش درآمد و تولید اقتصادی، می تواند نقش موثری در حفظ مراتع و منابع طبیعی داشته باشد.

گفتنی است: در طول برگزاری مراسم روز مزرعه، خبرنگاران رسانه ها و خبرگزاری صدا و سیمای استان البرز در خصوص این رویداد با انجام مصاحبه با مسئولین، اخبار و گزارش هایی تهیه کردند که در بخش خبر صدا و سیما پخش شد و آگاهی رسانی مفیدی در این زمینه صورت گرفت.روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشورfiber_new26 تیر 1398: در جلسه اعضای هیئت علمی بر ضرورت بهره بردن محققان از فرصت ایجاد شده از سوی رسانه ملی برای تصویر کشیدن فعالیت های تحقیقاتی موسسه تاکید شد fiber_new24 تیر 1398: گفتگو با مسئول بخش علوم دامی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان سمنان fiber_new22 تیر 1398: رئیس سازمان تحقیقات در نشست هماهنگی ستاد ملی رسانه وزارت جهادکشاورزی، بر ضرورت بهره مندی حداکثری از ظرفیت رسانه ملی در تولید برنامه های تلویزیونی ویژه کشاورزی تاکید کرد fiber_new20 تیر 1398: برگزاری کارگاه آموزشی معرفی سامانه مشاوره و پشتیبانی فنی آنلاین دامپروری و کشاورزی کشاورزیار fiber_new19 تیر 1398: بازدید دکتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی از موسسه تحقیقات علوم دامی کشور
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

پشتیبانی فنی

در صورت بروز مشکل در هریک از سرویس ها میتوانید بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته با استفاده از فرم زیر و یا راه های ارتباطی درج شده در انتهای فرم با ما در تماس باشید:

مشکل و یا پیام خود را در این بخش وارد نمایید.

mail kooshyar.asri@gmail.com

phone_android 0935-1292903

phone026-34256001-5 (داخلی:386)

close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

close
مراکز استانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

لطفا استان مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب نمایید:

close
خدمات پرسنلی

لطفا بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

desktop_windows

اتوماسیون اداری

mail

پست الکترونیکی

monetization_on

فیش حقوقی

کانون بازنشستگان

close
سامانه ها

لطفا سامانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

book

سامانه انتشارات

storage

بانک اطلاعاتی طرح ها

widgets

سامانه سمپات

map

سامانه اطلاعات مکانی نژادهای دام و طیور بومی کشور