alarmسه شنبه 26 شهریور 1398 - 03:04

Tuesday 17 September 2019 - 03:04alarm

alarmالثلاثاء 17 مُحَرَّم 1441 - 03:04

بازتاب برگزاری روز مزرعه در رسانه ها و صدا و سیمای استان البرز

مراسم روز مزرعه تولید فرآورده های لبنی از شیر بز روز 12 تیر ماه سالجاری با حضور مسئولان و بهره برداران در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور برگزار شد.

alarmیکشنبه 16 تیر 1398 - 13:56 comment0 remove_red_eye155


به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور: مراسم روز مزرعه "تولید فرآورده های لبنی از شیر بز" روز 12 تیر ماه سالجاری با حضور مسئولان و بهره برداران در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور برگزار شد.

در ابتدا شرکت کنندگان از سایت سنتز نژاد بز شیری که از ترکیب پایه مادری بز مهابادی و پایه پدری آلپاین فرانسه در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور سنتز شده بود، بازدید کردند. 

سپس پایلوت تولید لبنیات موسسه مورد بازدید قرار گرفت که محصولات لبنی ارایه شده در این مراسم از آمیخته های تولیدی پروژه سنتز نژاد بز شیری موسسه تامین شده بود.

پرورش بزهای اصلاح نژاد شده افزون بر افزایش درآمد و تولید اقتصادی، می تواند نقش موثری در حفظ مراتع و منابع طبیعی داشته باشد.

گفتنی است: در طول برگزاری مراسم روز مزرعه، خبرنگاران رسانه ها و خبرگزاری صدا و سیمای استان البرز در خصوص این رویداد با انجام مصاحبه با مسئولین، اخبار و گزارش هایی تهیه کردند که در بخش خبر صدا و سیما پخش شد و آگاهی رسانی مفیدی در این زمینه صورت گرفت.روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشورfiber_new24 شهریور 1398: دکتر بنابازی معاون پژوهش و فناوری موسسه: بخش نامه داخلی مجمع فدراسیون سوارکاری مصداق بارز اخلال در وظایف حاکمیتی وزارت جهاد کشاورزی است fiber_new20 شهریور 1398: با صدور احکامی جداگانه از سوی دکتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی رییس و دبیر ستاد ملی رسانه وزارت جهاد كشاورزی منصوب و معرفی شدند fiber_new17 شهریور 1398: دکتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان در شورای مدیران: بر ضرورت استفاده بهینه از انرژی و ملزومات اداری در راستای هدایت صحیح منابع تاکید کرد fiber_new17 شهریور 1398: توسعه اکولوژیک پرورش شتر در ۷ استان مستعد کشور fiber_new17 شهریور 1398: ممنوعیت هرگونه خرید و فروش و جابجایی دام زنده فاقد پلاک
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

پشتیبانی فنی

در صورت بروز مشکل در هریک از سرویس ها میتوانید بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته با استفاده از فرم زیر و یا راه های ارتباطی درج شده در انتهای فرم با ما در تماس باشید:

مشکل و یا پیام خود را در این بخش وارد نمایید.

mail kooshyar.asri@gmail.com

phone_android 0935-1292903

phone026-34256001-5 (داخلی:386)

close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

close
مراکز استانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

لطفا استان مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب نمایید:

close
خدمات پرسنلی

لطفا بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

desktop_windows

اتوماسیون اداری

mail

پست الکترونیکی

monetization_on

فیش حقوقی

کانون بازنشستگان

close
سامانه ها

لطفا سامانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

book

سامانه انتشارات

storage

بانک اطلاعاتی طرح ها

widgets

سامانه سمپات

map

سامانه اطلاعات مکانی نژادهای دام و طیور بومی کشور