alarmسه شنبه 26 شهریور 1398 - 03:06

Tuesday 17 September 2019 - 03:06alarm

alarmالثلاثاء 17 مُحَرَّم 1441 - 03:06

حذف تبصره 3 جزء 11 بند الف ماده 4 از لایحه اهداف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان در صحن علنی مجلس در خصوص امر حساس هویت بخشی و ثبت اسب کشور

حذف تبصره 3 جزء 11 بند الف ماده 4 از لایحه اهداف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان در صحن علنی مجلس در خصوص امر حساس هویت بخشی و ثبت اسب کشور

alarmچهارشنبه 29 خرداد 1398 - 15:03 comment0 remove_red_eye158


به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور: از آنجائیکه که تبصره 3 جزء 11 بند الف ماده 4 لایحه اهداف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان به شرح ذیل، موجب اختلال در وظایف قانونی و حاکمیتی وزارت جهاد کشاورزی در خصوص امر حساس هویت بخشی و ثبت اسب کشور، تصریح شده در قانون نظام جامع دامپروری کشور می گردید، خوشبختانه با اطلاع رسانی به موقع و رایزنی کمیته هویت بخشی و ثبت اسب کشور ، موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و انجمن های نژادی اسب با نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی به ویژه اعضای محترم کمیسیون کشاورزی به بار نشست و درخواست حذف تبصره مذکور با اکثریت آراء مورد تأیید قرار گرفت.


متن تبصره پیشنهادی بدین شرح است:  صدور مدارك هویتی اسب ورزشی و پروانه باشگاه سوارکاري توسط وزارت ورزش و جوانان صورت می‌گیرد. همچنین صدور مجوز پرورش، واردات و صادرات اسب ورزشی توسط وزارت جهاد کشاورزي پس از تأیید وزارت ورزش و جوانان انجام می­‌شود.


 بدیهی است موفقیت حاضر بدون همراهی تشکلهای مردم نهاد اعم از انجمن های علمی، نژادی و صنفی اسب کشور و نیز تولیدکنندگان این حوزه و همراهی نمایندگان ملت با جامعه اسب کشور امکان پذیر نبود. امید است تجربه موفق حاضر به عنوان الگو و چراغ راهی برای موارد مشابه در آینده به کار گرفته شود.


در همین راستا بیان موفقیت پیشین موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در خصوص اخذ اسناد مالکیت که پس از سالیان متمادی، از سوی اداره ثبت شهرستان کرج صادر گردید و در اختیار موسسه قرار گرفت، ضروری بوده و شایسته تقدیر است. این موفقیت حاصل پی گیری های مستمر و طولانی مدت اداره حقوقی، حراست و مدیران ارشد در خصوص کسب اسناد مربوط به اراضی موسسه می باشد. 


لذا بدین وسیله  از کوشش تمامی همراهان و تلاش گران در صیانت از وظایف تخصصی و حاکمیتی وزارت جهاد کشاورزی قدردانی وسپاسگزاری  میشود.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

local_offerحذف تبصره 3 جزء 11 بند الف ماده 4 local_offerهویت بخشی و ثبت اسب کشور
fiber_new24 شهریور 1398: دکتر بنابازی معاون پژوهش و فناوری موسسه: بخش نامه داخلی مجمع فدراسیون سوارکاری مصداق بارز اخلال در وظایف حاکمیتی وزارت جهاد کشاورزی است fiber_new20 شهریور 1398: با صدور احکامی جداگانه از سوی دکتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی رییس و دبیر ستاد ملی رسانه وزارت جهاد كشاورزی منصوب و معرفی شدند fiber_new17 شهریور 1398: دکتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان در شورای مدیران: بر ضرورت استفاده بهینه از انرژی و ملزومات اداری در راستای هدایت صحیح منابع تاکید کرد fiber_new17 شهریور 1398: توسعه اکولوژیک پرورش شتر در ۷ استان مستعد کشور fiber_new17 شهریور 1398: ممنوعیت هرگونه خرید و فروش و جابجایی دام زنده فاقد پلاک
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

پشتیبانی فنی

در صورت بروز مشکل در هریک از سرویس ها میتوانید بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته با استفاده از فرم زیر و یا راه های ارتباطی درج شده در انتهای فرم با ما در تماس باشید:

مشکل و یا پیام خود را در این بخش وارد نمایید.

mail kooshyar.asri@gmail.com

phone_android 0935-1292903

phone026-34256001-5 (داخلی:386)

close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

close
مراکز استانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

لطفا استان مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب نمایید:

close
خدمات پرسنلی

لطفا بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

desktop_windows

اتوماسیون اداری

mail

پست الکترونیکی

monetization_on

فیش حقوقی

کانون بازنشستگان

close
سامانه ها

لطفا سامانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

book

سامانه انتشارات

storage

بانک اطلاعاتی طرح ها

widgets

سامانه سمپات

map

سامانه اطلاعات مکانی نژادهای دام و طیور بومی کشور