alarmسه شنبه 6 خرداد 1399 - 13:45

Tuesday 26 May 2020 - 13:45alarm

alarmالثلاثاء 3 شَوّال 1441 - 13:45

حذف تبصره 3 جزء 11 بند الف ماده 4 از لایحه اهداف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان در صحن علنی مجلس در خصوص امر حساس هویت بخشی و ثبت اسب کشور

حذف تبصره 3 جزء 11 بند الف ماده 4 از لایحه اهداف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان در صحن علنی مجلس در خصوص امر حساس هویت بخشی و ثبت اسب کشور

alarmچهارشنبه 29 خرداد 1398 - 15:03 comment0 remove_red_eye331


به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور: از آنجائیکه که تبصره 3 جزء 11 بند الف ماده 4 لایحه اهداف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان به شرح ذیل، موجب اختلال در وظایف قانونی و حاکمیتی وزارت جهاد کشاورزی در خصوص امر حساس هویت بخشی و ثبت اسب کشور، تصریح شده در قانون نظام جامع دامپروری کشور می گردید، خوشبختانه با اطلاع رسانی به موقع و رایزنی کمیته هویت بخشی و ثبت اسب کشور ، موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و انجمن های نژادی اسب با نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی به ویژه اعضای محترم کمیسیون کشاورزی به بار نشست و درخواست حذف تبصره مذکور با اکثریت آراء مورد تأیید قرار گرفت.


متن تبصره پیشنهادی بدین شرح است:  صدور مدارك هویتی اسب ورزشی و پروانه باشگاه سوارکاري توسط وزارت ورزش و جوانان صورت می‌گیرد. همچنین صدور مجوز پرورش، واردات و صادرات اسب ورزشی توسط وزارت جهاد کشاورزي پس از تأیید وزارت ورزش و جوانان انجام می­‌شود.


 بدیهی است موفقیت حاضر بدون همراهی تشکلهای مردم نهاد اعم از انجمن های علمی، نژادی و صنفی اسب کشور و نیز تولیدکنندگان این حوزه و همراهی نمایندگان ملت با جامعه اسب کشور امکان پذیر نبود. امید است تجربه موفق حاضر به عنوان الگو و چراغ راهی برای موارد مشابه در آینده به کار گرفته شود.


در همین راستا بیان موفقیت پیشین موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در خصوص اخذ اسناد مالکیت که پس از سالیان متمادی، از سوی اداره ثبت شهرستان کرج صادر گردید و در اختیار موسسه قرار گرفت، ضروری بوده و شایسته تقدیر است. این موفقیت حاصل پی گیری های مستمر و طولانی مدت اداره حقوقی، حراست و مدیران ارشد در خصوص کسب اسناد مربوط به اراضی موسسه می باشد. 


لذا بدین وسیله  از کوشش تمامی همراهان و تلاش گران در صیانت از وظایف تخصصی و حاکمیتی وزارت جهاد کشاورزی قدردانی وسپاسگزاری  میشود.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

local_offerحذف تبصره 3 جزء 11 بند الف ماده 4 local_offerهویت بخشی و ثبت اسب کشور
fiber_new31 اردیبهشت 1399: وزیر جهاد کشاورزی در پیامی به مناسبت "روز جهانی زنبور": تنوع پوشش گیاهی و آب و هوایی ایران مستعد صنعت زنبورداری است fiber_new31 اردیبهشت 1399: نشست مشترک مسئولین موسسه تحقیقات علوم دامی کشور با مدیران هلدینگ کشاورزی کوثر fiber_new31 اردیبهشت 1399: بزرگداشت روز جهانی زنبورهای گرده افشان در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new29 اردیبهشت 1399: تهیه آگهی (آنونس) برنامه رویش در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور جهت پخش در نخستین برنامه تلویزیونی کشاورزی fiber_new29 اردیبهشت 1399: دکتر سعید اسماعیل خانیان رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در جلسه ارائه گزارش عملکرد سال 1398: راه اندازی سامانه بهره ور شتر تك كوهانه و تولید كپسول خوراكی ژل رویال از جمله دستاوردهای سال ۱۳۹۸ این موسسه است
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.