alarmیکشنبه 27 مرداد 1398 - 13:37

Sunday 18 August 2019 - 13:37alarm

alarmالأحد 16 ذو الحجة 1440 - 13:37

امضای تفاهم نامه همکاری توسعه ای، پژوهشی و ترویجی بین موسسه های تحقیقات علوم دامی کشور و علوم شیلاتی

تفاهم نامه همکاری توسعه ای، پژوهشی و ترویجی با هدف هم افزایی، اثر بخشی، هدفمند و همسو نمودن ماموریت های مشترک موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و موسسه تحقیقات علوم شیلاتی در راستای رفع چالش های اساسی بخش کشاورزی کشور تدوین و تنظیم گردید.

alarmچهارشنبه 8 خرداد 1398 - 12:27 comment0 remove_red_eye102تفاهم نامه همکاری توسعه ای، پژوهشی و ترویجی با هدف هم افزایی، اثر بخشی، هدفمند و همسو نمودن ماموریت های مشترک موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و موسسه تحقیقات علوم شیلاتی  در راستای رفع چالش های اساسی بخش کشاورزی کشور تدوین و تنظیم گردید.

موضوع این تفاهمنامه همکاری مشترک در اجرای طرح و پروژه های توسعه ای، پژوهشی و ترویجی در زمینه های؛ پرورش توام ماکیان و آبزیان، استفاده از منابع آبهای داخلی و دریا برای تولید خوراک دام از گیاهان آبزی، فرمولاسیون جیره های غذایی دام و آبزیان، از طریق بهره‌برداری و استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های متقابل می باشد.

به منظور اجرایی نمودن این تفاهم­نامه، شورایی 4 نفره از نمایندگان تحقیقات علوم دامی و تحقیقات علوم شیلاتی که با موضوعات مرتبط با اين تفاهم­نامه آشنایی کامل داشته باشند، تشکیل می­گردد.

وظیفه شوراي فني بررسی موضوعی و سند پروژه یا طرح های توسعه ای، پژوهشی پیشنهادی تحقیقات علوم دامی یا تحقیقات علوم شیلاتی خواهد بود و موارد پيشنهادي پس از تاييد فني و مالي توسط شوراي فني به طرفین تفاهمنامه اعلام مي­گردد. 

پس از تصویب موضوعات تائید شده توسط شوراي فني، اجرای کلیه تعهداتی که نیاز به تأمین منابع مالی داشته باشد، منوط به انعقاد قراردادهای جداگانه و تأمین اعتبار از سوی طرفین، خواهد بود و سهم هریک از طرفین و یا مشترکا با بخش خصوصی در متن قرارداد مشخص خواهد شد.   

حقوق مادی و معنوی تمامی دستاوردهای حاصل از طرح و پروژه‌های مشترک ناشی از انعقاد قراردادهای مرتبط با این تفاهمنامه مانند محصولات، دانش فنی(رویالتی)، اختراعات، کتاب­ها، مقاله­ها و غیره بر اساس سهم تعیین‌شده در قرارداد فی‌ما‌بین تعیین خواهد شد و عرضه و انتقال آن‌ها و هرگونه گزارش خبری در رسانه ها با موافقت طرفین و با لحاظ کردن حقوق هر دو طرف امکان‌پذیر است.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشورfiber_new26 مرداد 1398: میزان جوجه ریزی در سال جاری ۲۰ درصد افزایش یافته است fiber_new26 مرداد 1398: اصلاح آئین نامه استخدامی اعضای هیات علمی و اجرای آئین نامه سختی کار از جمله اقدام های مهم این دفتر در سال گذشته بوده است fiber_new22 مرداد 1398: انجام عملیات همزمان سازی فحلی در پروژه های تحقیقاتی اصلاح نژاد و سامانه پرورش گوسفند افشاری fiber_new19 مرداد 1398: توسعه «گلخانه ها» و «نژادهای دام پر بازده» از اولویت های وزارت جهاد کشاورزی است fiber_new15 مرداد 1398: همکاری با موسسات دیگر می تواند کمکی راهبردی باشد برای حل مشکلات دامپروری کشور
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

پشتیبانی فنی

در صورت بروز مشکل در هریک از سرویس ها میتوانید بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته با استفاده از فرم زیر و یا راه های ارتباطی درج شده در انتهای فرم با ما در تماس باشید:

مشکل و یا پیام خود را در این بخش وارد نمایید.

mail kooshyar.asri@gmail.com

phone_android 0935-1292903

phone026-34256001-5 (داخلی:386)

close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

close
مراکز استانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

لطفا استان مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب نمایید:

close
خدمات پرسنلی

لطفا بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

desktop_windows

اتوماسیون اداری

mail

پست الکترونیکی

monetization_on

فیش حقوقی

کانون بازنشستگان

close
سامانه ها

لطفا سامانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

book

سامانه انتشارات

storage

بانک اطلاعاتی طرح ها

widgets

سامانه سمپات

map

سامانه اطلاعات مکانی نژادهای دام و طیور بومی کشور