alarmسه شنبه 6 خرداد 1399 - 14:02

Tuesday 26 May 2020 - 14:02alarm

alarmالثلاثاء 3 شَوّال 1441 - 14:02

امضای تفاهم نامه همکاری توسعه ای، پژوهشی و ترویجی بین موسسه های تحقیقات علوم دامی کشور و علوم شیلاتی

تفاهم نامه همکاری توسعه ای، پژوهشی و ترویجی با هدف هم افزایی، اثر بخشی، هدفمند و همسو نمودن ماموریت های مشترک موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و موسسه تحقیقات علوم شیلاتی در راستای رفع چالش های اساسی بخش کشاورزی کشور تدوین و تنظیم گردید.

alarmچهارشنبه 8 خرداد 1398 - 12:27 comment0 remove_red_eye279تفاهم نامه همکاری توسعه ای، پژوهشی و ترویجی با هدف هم افزایی، اثر بخشی، هدفمند و همسو نمودن ماموریت های مشترک موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و موسسه تحقیقات علوم شیلاتی  در راستای رفع چالش های اساسی بخش کشاورزی کشور تدوین و تنظیم گردید.

موضوع این تفاهمنامه همکاری مشترک در اجرای طرح و پروژه های توسعه ای، پژوهشی و ترویجی در زمینه های؛ پرورش توام ماکیان و آبزیان، استفاده از منابع آبهای داخلی و دریا برای تولید خوراک دام از گیاهان آبزی، فرمولاسیون جیره های غذایی دام و آبزیان، از طریق بهره‌برداری و استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های متقابل می باشد.

به منظور اجرایی نمودن این تفاهم­نامه، شورایی 4 نفره از نمایندگان تحقیقات علوم دامی و تحقیقات علوم شیلاتی که با موضوعات مرتبط با اين تفاهم­نامه آشنایی کامل داشته باشند، تشکیل می­گردد.

وظیفه شوراي فني بررسی موضوعی و سند پروژه یا طرح های توسعه ای، پژوهشی پیشنهادی تحقیقات علوم دامی یا تحقیقات علوم شیلاتی خواهد بود و موارد پيشنهادي پس از تاييد فني و مالي توسط شوراي فني به طرفین تفاهمنامه اعلام مي­گردد. 

پس از تصویب موضوعات تائید شده توسط شوراي فني، اجرای کلیه تعهداتی که نیاز به تأمین منابع مالی داشته باشد، منوط به انعقاد قراردادهای جداگانه و تأمین اعتبار از سوی طرفین، خواهد بود و سهم هریک از طرفین و یا مشترکا با بخش خصوصی در متن قرارداد مشخص خواهد شد.   

حقوق مادی و معنوی تمامی دستاوردهای حاصل از طرح و پروژه‌های مشترک ناشی از انعقاد قراردادهای مرتبط با این تفاهمنامه مانند محصولات، دانش فنی(رویالتی)، اختراعات، کتاب­ها، مقاله­ها و غیره بر اساس سهم تعیین‌شده در قرارداد فی‌ما‌بین تعیین خواهد شد و عرضه و انتقال آن‌ها و هرگونه گزارش خبری در رسانه ها با موافقت طرفین و با لحاظ کردن حقوق هر دو طرف امکان‌پذیر است.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشورfiber_new31 اردیبهشت 1399: وزیر جهاد کشاورزی در پیامی به مناسبت "روز جهانی زنبور": تنوع پوشش گیاهی و آب و هوایی ایران مستعد صنعت زنبورداری است fiber_new31 اردیبهشت 1399: نشست مشترک مسئولین موسسه تحقیقات علوم دامی کشور با مدیران هلدینگ کشاورزی کوثر fiber_new31 اردیبهشت 1399: بزرگداشت روز جهانی زنبورهای گرده افشان در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new29 اردیبهشت 1399: تهیه آگهی (آنونس) برنامه رویش در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور جهت پخش در نخستین برنامه تلویزیونی کشاورزی fiber_new29 اردیبهشت 1399: دکتر سعید اسماعیل خانیان رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در جلسه ارائه گزارش عملکرد سال 1398: راه اندازی سامانه بهره ور شتر تك كوهانه و تولید كپسول خوراكی ژل رویال از جمله دستاوردهای سال ۱۳۹۸ این موسسه است
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.