alarmسه شنبه 31 اردیبهشت 1398 - 23:31

Tuesday 21 May 2019 - 23:31alarm

alarmالثلاثاء 16 رَمَضان 1440 - 23:31

تاکید موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و سازمان دامپزشکی کشور بر لزوم هماهنگی و وحدت رویه در خصوص هویت بخشی و ثبت اسب کشور

جلسه مشترک مسئولین موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و سازمان دامپزشکی در تاریخ 10 اردیبهشت ماه جاری در سازمان دامپزشکی تشکیل شد.

alarmیکشنبه 15 اردیبهشت 1398 - 10:49 comment0 remove_red_eye59


به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور: جلسه مشترک مسئولین موسسه تحقیقات علوم دامی کشور و سازمان دامپزشکی با حضور دکتر اسماعیل خانیان رئیس موسسه، دکتر بنابازی معاون پژوهشی، دکتر سید آبادی دبیر کمیته هویت گذاری اسب دکتر رفیع پور رئیس سازمان دامپزشکی، دکتر محمدیان مدیر کل قرنطینه، دکتر سالاری مسئول هویت گذاری اسب، دکتر نقیبی، مدیر کل دفتر بهداشت و مبارزه با بیماری های دامی کشور، در تاریخ 10 اردیبهشت ماه جاری در سازمان دامپزشکی تشکیل شد.

در این جلسه بر لزوم هماهنگی و وحدت رویه در خصوص هویت بخشی و ثبت اسب کشور تاکید شد و نقطه نظرات موسسه در خصوص ثبت و مباحث ژنتیکی و اصالت نژادی اسب مورد تاکید قرار گرفت. همچنین نمایندگان سازمان دامپزشکی مباحثی چون مسائل بهداشتی، واکسیناسیون و بیماری هایی مانند مش مشه ( بیماری مشترک انسان و دام) را مورد تاکید قرار دادند.

در این گفتگوها آنچه برای دو طرف اهمیت داشت مسئله هویت گذاری بود، که می بایست به صورت واحد انجام شود و یک متولی داشته باشد و طبق قانون نظام جامع دامپروری در این خصوص روی موسسه تاکید شد.

ولی با توجه به حجم کار و با ایجاد هماهنگی بین موسسه و سازمان دامپزشکی، می توان از ظرفیت های دو مجموعه برای بحث هویت گذاری استفاده کرد .

در این نشست تاکید شد: مرکز اصلاح نژاد دام تنها مرجع صدور شناسه های 15 رقمی است همچنین با توجه به بازنگری شناسنامه اسب این شناسنامه ها از نو طراحی می شود.

موسسه از سازمان دامپزشکی درخواست دارد موضوعات مورد نیاز در قسمت بهداشتی شناسنامه ها را به موسسه اعلام کند .

در پایان مقرر شد دکتر سیدآبادی به نمایندگی از موسسه و دکترسالاری از سازمان دامپزشکی به عنوان نمایندگانی با اختیارات کامل، کارها را پی گیری کنند.


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

fiber_new31 اردیبهشت 1398: بررسی ابلاغ مصوبات گزارش عملکرد 1397 در جلسه شورای پژوهشی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new31 اردیبهشت 1398: سخنرانی استاد دانشگاه پروتوریای آفریقای جنوبی در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new31 اردیبهشت 1398: بازدید نماینده ولی فقیه سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی از موسسه تحقیقات علوم دامی کشور fiber_new31 اردیبهشت 1398: آغاز برداشت کلزا در اراضی ایستگاه ملی گاودشت بابل fiber_new29 اردیبهشت 1398: برگزاری نشست صمیمانه شورای مدیران و مسئولان معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

پشتیبانی فنی

در صورت بروز مشکل در هریک از سرویس ها میتوانید بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته با استفاده از فرم زیر و یا راه های ارتباطی درج شده در انتهای فرم با ما در تماس باشید:

مشکل و یا پیام خود را در این بخش وارد نمایید.

mail kooshyar.asri@gmail.com

phone_android 0935-1292903

phone026-34256001-5 (داخلی:386)

close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

close
مراکز استانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

لطفا استان مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب نمایید:

close
خدمات پرسنلی

لطفا بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

desktop_windows

اتوماسیون اداری

mail

پست الکترونیکی

monetization_on

فیش حقوقی

کانون بازنشستگان

close
سامانه ها

لطفا سامانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

book

سامانه انتشارات

storage

بانک اطلاعاتی طرح ها

widgets

سامانه سمپات

map

سامانه اطلاعات مکانی نژادهای دام و طیور بومی کشور