alarmجمعه 28 تیر 1398 - 16:48

Friday 19 July 2019 - 16:48alarm

alarmالجمعة 16 ذو القعدة 1440 - 16:48

قیمت و شرایط عرضه سبوس گندم اعلام شد

تورج صارمی مدیر کل دفتر بهبود تغذیه و جایگاه دام طی مکاتبه ای با سازمان جهاد کشاورزی استان ها ضمن اشاره به تصمیمات متخذه در کارگروه تنظیم بازار کشور قیمت عرضه سبوس استحصالی در کارخانجات آردسازی کشور را به ازاء هر کیلوگرم درب کارخانه ۸۴۰۰ ریال اعلام کرد.

alarmچهارشنبه 11 اردیبهشت 1398 - 10:38 comment0 remove_red_eye82

قیمت و شرایط عرضه سبوس گندم اعلام شد


به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور به نقل از روابط عمومی معاونت امور تولیدات دامی:  تورج صارمی مدیر کل دفتر بهبود تغذیه و جایگاه دام طی مکاتبه ای با سازمان جهاد کشاورزی استان ها ضمن اشاره به تصمیمات متخذه در کارگروه تنظیم بازار کشور قیمت عرضه سبوس استحصالی در کارخانجات آردسازی کشور را به ازاء هرکیلوگرم درب کارخانه ۸۴۰۰ ریال اعلام کرد.

بنا به اظهارات مدیر کل دفتر بهبود تغذیه، این قیمت با احتساب کلیه هزینه ها شامل کیسه گیری، سردوزی، توزین و بارگیری بوده و هرگونه افزایش قیمت کالای مذکور فاقد وجاهت قانونی و قابل پیگیری از طریق مراجع نظارتی است .

وی افزود: در راستای سهولت عرضه سبوس گندم بین تشکل های دامی مرتبط و همچنین رعایت نرخ مصوب و رصد کامل توزیع از زمان تولید تا مصرف در واحدهای تولیدی و به استناد مصوبات کارگروه تنظیم بازار مقرر گریده کل سبوس استحصالی کارخانجات آرد از تاریخ ابلاغ با قیمت اعلامی در سامانه نهاده های دامی وزارت جهاد کشاورزی توزیع گردیده  لذا هر گونه توزیع خارج از سامانه مذکور ممنوع می باشد.

صارمی میزان استحصال ماهیانه سبوس گندم در کشور را حدود یکصد تا  ۱۱۰ هزار تن اعلام و افزود: سبوس گندم به طور عمده در واحد های  دامداری روستایی و عشایری و واحد های پرواربندی گوساله و... مصرف می گردد که با توجه به مواد مغذی موجود می تواند به طور موثری در کاهش قیمت تمام شده خوراک مصرفی در واحد های تولیدی تاثیر گذار باشد .


روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

fiber_new26 تیر 1398: در جلسه اعضای هیئت علمی بر ضرورت بهره بردن محققان از فرصت ایجاد شده از سوی رسانه ملی برای تصویر کشیدن فعالیت های تحقیقاتی موسسه تاکید شد fiber_new24 تیر 1398: گفتگو با مسئول بخش علوم دامی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان سمنان fiber_new22 تیر 1398: رئیس سازمان تحقیقات در نشست هماهنگی ستاد ملی رسانه وزارت جهادکشاورزی، بر ضرورت بهره مندی حداکثری از ظرفیت رسانه ملی در تولید برنامه های تلویزیونی ویژه کشاورزی تاکید کرد fiber_new20 تیر 1398: برگزاری کارگاه آموزشی معرفی سامانه مشاوره و پشتیبانی فنی آنلاین دامپروری و کشاورزی کشاورزیار fiber_new19 تیر 1398: بازدید دکتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی از موسسه تحقیقات علوم دامی کشور
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

پشتیبانی فنی

در صورت بروز مشکل در هریک از سرویس ها میتوانید بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته با استفاده از فرم زیر و یا راه های ارتباطی درج شده در انتهای فرم با ما در تماس باشید:

مشکل و یا پیام خود را در این بخش وارد نمایید.

mail kooshyar.asri@gmail.com

phone_android 0935-1292903

phone026-34256001-5 (داخلی:386)

close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

close
مراکز استانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

لطفا استان مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب نمایید:

close
خدمات پرسنلی

لطفا بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

desktop_windows

اتوماسیون اداری

mail

پست الکترونیکی

monetization_on

فیش حقوقی

کانون بازنشستگان

close
سامانه ها

لطفا سامانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

book

سامانه انتشارات

storage

بانک اطلاعاتی طرح ها

widgets

سامانه سمپات

map

سامانه اطلاعات مکانی نژادهای دام و طیور بومی کشور