alarmجمعه 28 تیر 1398 - 16:47

Friday 19 July 2019 - 16:47alarm

alarmالجمعة 16 ذو القعدة 1440 - 16:47

برگزاری گردهمایی پرورش دهندگان گوسفند کشور

گردهمایی پرورش دهندگان گوسفند کشور با هدف توسعه عملیات اصلاح نژاد گوسفند، تولید ترکیب ژنتیکی پربازده در مرکز اصلاح نژاد و بهبود تولیدات دامی برگزار گردید .

alarmیکشنبه 8 اردیبهشت 1398 - 09:32 comment0 remove_red_eye103


گردهمایی پرورش دهندگان گوسفند کشور با هدف توسعه عملیات اصلاح نژاد گوسفند، تولید ترکیب ژنتیکی پربازده در مرکز اصلاح نژاد و بهبود تولیدات دامی برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور به نقل از معاونت امور تولیدات دامی: ایجاد انجمن تولید کنندگان ترکیب های ژنتیکی گوسفند پر بازده یکی از موضوعات مهم ارائه شده در این گردهمایی بود که با توافق کلیه شرکت کنندگان مورد پذیرش قرار گرفت .

در این جلسه دکتر عباسی رئیس مرکز اصلاح نژاد و بهبود تولیدات دامی کشور با توصیف ضرورت واگذاری امور به بخش های غیردولتی و بهره گیری از تکنیک های اصلاح نژاد با هدف بهبود راندمان تولید به ازاء هر راس دام را  از مهمترین ابزارهای اقتصادی تر نمودن دوره پرورش برای دامداران کشور عنوان نمود.

در این جلسه مقرر گردید گروهی منتخب از خود پرورش دهندگان ،موضوع تدوین اساسنامه و پیگیری مراحل ثبت این انجمن را بررسی و با نظارت مرکز اصلاح نژاد به انجام برسانند.


 روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور


fiber_new26 تیر 1398: در جلسه اعضای هیئت علمی بر ضرورت بهره بردن محققان از فرصت ایجاد شده از سوی رسانه ملی برای تصویر کشیدن فعالیت های تحقیقاتی موسسه تاکید شد fiber_new24 تیر 1398: گفتگو با مسئول بخش علوم دامی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان سمنان fiber_new22 تیر 1398: رئیس سازمان تحقیقات در نشست هماهنگی ستاد ملی رسانه وزارت جهادکشاورزی، بر ضرورت بهره مندی حداکثری از ظرفیت رسانه ملی در تولید برنامه های تلویزیونی ویژه کشاورزی تاکید کرد fiber_new20 تیر 1398: برگزاری کارگاه آموزشی معرفی سامانه مشاوره و پشتیبانی فنی آنلاین دامپروری و کشاورزی کشاورزیار fiber_new19 تیر 1398: بازدید دکتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی از موسسه تحقیقات علوم دامی کشور
location_onکرج، سه راه رجائی شهر، خیابان شهید بهشتی، روبروی دهقان ویلای اول، کد پستی: 3146618361
منوی سیستم close
vpn_key پنل مدیریتی keyboard_arrow_down
group سامانه کاربران keyboard_arrow_down
school سامانه پرسنل keyboard_arrow_down
close

پشتیبانی فنی

در صورت بروز مشکل در هریک از سرویس ها میتوانید بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته با استفاده از فرم زیر و یا راه های ارتباطی درج شده در انتهای فرم با ما در تماس باشید:

مشکل و یا پیام خود را در این بخش وارد نمایید.

mail kooshyar.asri@gmail.com

phone_android 0935-1292903

phone026-34256001-5 (داخلی:386)

close

انتقادات و پیشنهادات

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قالب فرم زیر تکمیل و ارسال فرمایید.

close
مراکز استانی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

لطفا استان مورد نظر خود را از روی نقشه انتخاب نمایید:

close
خدمات پرسنلی

لطفا بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

desktop_windows

اتوماسیون اداری

mail

پست الکترونیکی

monetization_on

فیش حقوقی

کانون بازنشستگان

close
سامانه ها

لطفا سامانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

book

سامانه انتشارات

storage

بانک اطلاعاتی طرح ها

widgets

سامانه سمپات

map

سامانه اطلاعات مکانی نژادهای دام و طیور بومی کشور